Najpiękniejszy kraj Bałkanów - tydzień w Czarnogórze w 4* hotelu za 1823 za dwie osoby!

Informacje o wycieczce

Czarnogóra uchodzi za jeden z najpiękniejszych krajów na bałkanach. „Gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem zdarzyło się na czarnogórskim wybrzeżu” to słowa jednego z najwybitniejszych angielskich poetów, które doskonale mogą opisać magię tego miejsca. Nasz oferta to tygodniowy urlop w Podgoricy, dla dwóch osób za 1823 zł! W cenę wliczony jest przelot oraz zakwaterowanie w 4* hotelu!

Czarna Perła półwyspu bałkańskiego z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród turystów. Ceny tu są niższe niż w innych bałkańskich krajach, a warunki na urlop i krajobrazy naprawdę piękne. Czarnogóra w większości to kraj majestatycznych gór pokrytych przepiękną roślinnością, dlatego miłośnicy szczytów napewno będą zachwyceni, jednak to nie jedyne uroki tego kraju. Osoby chcące wypocząć na plaży także będą szczęsliwi. Czarnogóra oferuje wspaniałe i urozmaicone wybrzeże z dostępem do czystej i ciepłej wody. Widoki jakie oferuje Czarnogóra to najpiękniejsze połączenie gór z wodą. Czarnogóra przyciąga turystów swoim bogactwem histroycznym oraz miasteczkami i wioskami rozsianymi na całym wybrzeżu Adriatyku. Nie czekaj i wbierz się na wspaniałe wakacje w Czarnogórze!

Najważniejsze informacje:

Termin: od 8 do 18 maja

Przelot: Warszawa - Podgorica - Warszawa - 729 zł (364 zł za osobę)

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym 4* hotelu - 1094 zł (547 zł za osobę)

Śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania

Transport - komunikacja miejska

Przelot liniami Ryanair. W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny. 

Tu możesz zarezerwować lot:

Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym, 4* hotelu. W cenę wliczone jest śniadanie, dostęp do internetu oraz siłowni. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. Hotel położony jest w centrum miasta. 

Tu możesz dokonać rezerwacji hotelu:

Źródło zdjęć: www.podroze.onet.pl, www.wyborcza.pl

19-06-2018
Marrakesz

Tygodniowy urlop w Marrakeszu!

Już od 776zł za osobę

Maroko zachwyca swoją barwną kulturą i tradycją. Przeżyj przygodę, podczas której będziesz mógł odkrywać kulturę arabską. Już teraz zarezerwuj wyjazd w terminie 19-26 czerwca!

10-08-2018
Kuala Lumpur

Egzotyczna przygoda w Kuala Lumpur już od 1858 zł (lot+hotel)

Już od 1858 zł za osobę

Masz ochotę na egzotyczną przygodę? Poznaj piękną stolicę niesamowitej Malezji - Kuala Lumpur czyli miasto, które nigdy nie zasypia.

01-04-2018
Malta

Mały śródziemnomorski raj - Malta w rewelacyjnej cenie! (lot+hotel)

Już od 776 zł za osobę

Szukacie pomysłu na kwietniowy urlop w klimacie śródziemnomorskim? A co powiecie na mały śródziemnomorski raj? Brzmi ciekawie? W takim razie zapraszamy na malowniczą Maltę!

09-04-2018
Piza

Piza w pięć dni! Najtańsze loty w kwietniu za 112 zł!

Już od 112zł za osobę

Znaleźliśmy dla Ciebie najtańsze bilety w kwietniu do Włoch, a mianowicie do jednego z najsłynniejszych miast - Pizy! Możesz na własne oczy zobaczyć rozsławioną na cały świat krzywą wieżę w Pizie. I to już za 112 zł!