Rajski skarb Balearów! 5 dni na dzikiej Minorce za 1143 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Turkusowe zatoki, dzikie plaże, prehistoryczne budowle oraz kompletny brak tłumów – czy do spokojnego wypoczynku trzeba czegoś więcej? Przekonaj się, że zdecydowanie nie!

 

Pewnie zastanawiasz się, gdzie jest Minorka. Przy swoich dwóch rozrywkowych siostrach - Majorce i Ibizie, ta łagodna wyspa wydaje się być istnym brzydkim kaczątkiem. Nic bardziej mylnego!

 

Nie znajdziesz tu betonowych nabrzeży, kilkutysięcznych hoteli o niebotycznych wysokościach, szerokich autostrad i innych zdobyczy cywilizacji, które sprawiają, że wiele miejsc na ziemi wygląda podobnie. Fakt, że wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę o istnieniu tak niezwykłego miejsca na Morzu Śródziemnym to jego największa zaleta.

 

Rajskie plaże z błękitną wodą zachwycą miłośników leniwego plażowania oraz pasjonatów wodnych zabaw.

 

Nieziemskie klify, zniewalająca roślinność oraz sprzyjający do spacerów i wędrówek mikroklimat urzekną entuzjastów aktywnego spędzania czasu.

 

Nie czekaj ani chwili dłużej!

 

Wysoko oceniany, czterogwiazdkowy hotel położony blisko nabrzeża pozwoli spędzać każdy dzień na plaży bez konieczności straty czasu na dojazdy. Będzie to również świetna baza wypadowa do zwiedzenia całej wyspy.

 

Z lotniska do Sa Caleta można dostać się taksówką, wynajętym autem, bądź autobusem. Koszt przejazdu zaczyna się od 15 euro, a jego długość to 60-75 min.

 

 

Źródło zdjęć: telegraph.co.uk, recordrentacar.com, kuoni.co.uk, wethepeoplestyle.com, cntraveller.com, shuttledirect.com

09-05-2018
Burgas

Majówka w Bułgarii! 354 zł/os/tydzień! Wylot z Rzeszowa! (lot+zakwaterowanie)

Już od 354 zł za osobę

Co powiecie na majówkę nad Morzem Czarnym, w mieście otoczonym trzema lagunowymi jeziorami? W dodatku w tak niskiej cenie?

 

01-04-2018
Malta

Europejska Stolica Kultury 2018! Tydzień na Malcie za 1139 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1139 zł za osobę

Połącz urlop na słonecznej plaży z możliwością zwiedzenia przeszło 300 zjawiskowych zabytków, które niejednokrotnie pamiętają czasy średniowieczne. Piasek, upał i solidna dawka kultury – czego chcieć więcej!

 

04-03-2018
Lamezia Terme

Mega! Wrota Kalabrii! Tydzień w Lamezia Terme za 833 zł! [Lot + Hotel]

Już od 833 zł za osobę

Błękit morza, piękne plaże, zagadkowe góry, urokliwe zatoczki – czego chcieć więcej! Rokrocznie Kalabrię odwiedza coraz więcej turystów. Wybierz się, póki jeszcze nie ma tłumów! Nie czekaj!

 

21-04-2018
Chania

Tydzień na magicznej Krecie za 724 zł! [Lot + Hotel]

Już od 724 zł za osobę

Piękne, piaszczyste plaże, wyśmienita pogoda, znakomita kuchnia i życzliwi ludzie! Jeżeli jeszcze nie byłeś na tej urokliwej, greckiej wyspie, to koniecznie musisz to nadrobić! Daj się rozpieścić!