Tydzień w Oslo za mniej niż 1000 zł/os! (wylot z Poznania+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Oslo to wielkomiejska, jedna z najszybciej rozwijających się europejskich stolic... poniżej przedstawimy atrakcje, które będziecie mogli zobaczyć podczas swojego tygodniowego pobytu.

Oslo przyciąga nas nowoczesnymi osiedlami i innymi obiektami architektownicznymi, ale nie tylko. Miłośnicy sztuki poczują się tu jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Imponujący gmach opery, muzeum Astrup Fearnley, budynki, które stanowią część projektu „Barcode” to obowiązkowe punkty dla wszystkich, którzy pasjonują się kulturą i sztuką.

W stolicy Norwegii możemy przez cały rok podziwiać występy operowe, wybrać się na balet czy zobaczyć sztukę teatralną, a także oglądać liczne dzieła wystawione w Muzeum Narodowym oraz Muzeum Muncha. 

Lot:

Poznań - Oslo (w obie strony) - 244 zł/os

Zakwaterowanie:

Anker Apartment - 1399 zł/2 os

źródło: cruise-norway.no, utazom.com, emolument.com, thoughtco.com, encirclephotos.com

11-05-2018
Oslo

Oslo w fenomalnej cenie na przedłużony weekend!

Już od 432 zł za osobę

Oslo to cudowna europejska stolica, która zachwyca swoim planem urbanistycznym, gdzie dawne budowle przeplatają się z marzeniami współczesnych architektów. Propunujemy Wam przedłużony weekend z odwiedzinami w gmachu opery.

17-03-2018
Billund

Dania - Legoland, 4 dni za 524 zł/os

Już od 524 zł za osobę

Kto chciał jako dziecko pojechać do Legolandu? Teraz to marzenie można spełnić.

17-01-2018
Bergen

Bergen na weekend [z Gdańska]

Już od 78 za osobę

Szybki, dwudniowy wypad do Bergen za jedyne 78zł!

24-03-2018
Tromso

Tanie loty do Tromso na początku wiosny [z Gdańska]

Już od 113 zł za osobę

Tromso to miejsce tętniace życiem, gdzie kultura i natura idą ze sobą w parze. To miasto dla miłośników przyrody, nauki i pięknych widoków. Warto odwiedzić tamtejsze muzea oraz oceanarium. Oczywiście jest to również doskonałe miejsce do obserwacji zorzy polarnej.