INSPIRACJE

3 wyspy w 3 dni - wiosenna Malta!

2018-08-12

Czy można zobaczyć 3 maltańskie wyspy podczas trzydniowej wycieczki? Skorzystaj z naszego planu podróży, a znajdziesz czas, by stanąć nogą na Malcie, Gozo i Comino podczas jednych wakacji. Sprawdź co warto zobaczyć podczas krótkiego tripu na Maltę (przetestowane osobiście ;-))

Nietypowe miejsca na Bałkanach

2018-03-19

Bałkany to kierunek, który coraz częściej przyciąga turystów z zachodniej Europy. To zupełnie zrozumiałe – stanowią prawdziwą mozaikę kultur i smaków. Planując wyprawę na Bałkany, stajemy przed dylematem, które państwa odwiedzić i jak ułożyć trasę, by zobaczyć najciekawsze i najpiękniejsza miejsca. Specjalnie dla was wybraliśmy 5 tych, które szczególnie warto odwiedzić w poszczególnych krajach Bałkanów.

Wietnam - czy warto?

2018-03-16

Jeszcze mało popularny wśród polskich turystów, tak niedoceniany, a jednak wyjątkowo urokliwy i piękny - Wietnam. Czy warto zostać backpackerem, aby zobaczyć jego zakątki?

Maroko – zaplanuj urlop dla całej rodziny

2018-03-12

Podróże są okazją do odkrywania nieznanych krain, obcowania z inną kulturą – poznawania ludzi i próbowania nowych smaków. Obecnie bardzo popularne jest podróżowanie całymi rodzinami, by wspólnie przeżywać niezapomniane chwile i wzmacniać więzi. Jeśli jesteście miłośnikami takich wyjazdów, to doskonale wiecie, jak cenne są emocje, w jakie obfitują wyprawy w nieznane. Dobrym pomysłem będzie wyjazd do egzotycznego Maroka. Co powinniście wiedzieć o tym kraju, by dobrze przygotować się do podróży całą rodziną?

Chiny znane i nieznane – co warto zobaczyć?

2018-03-02

Wyprawa do Chin to nie lada wyzwanie. Z uwagi na rzadkość tego typu wyjazdów (wysoki koszt podróży i duża odległość), nie można sobie pozwolić na przegapienie okazji do zwiedzenia kluczowych obiektów architektonicznych czy kulturalnych tego kraju. Należy się również starannie przygotować.

GameTime! Mecz NBA w Portland!

2018-02-01

Moim pierwszym meczem  NBA oglądanym w stanach było spotkanie Portland Trail Blazers z Indianą Pacers. Są to drużynymające bogatą historię i wiele nazwisk w galerii sław, które od kilku ostatnich sezonów plasują się w okolicach miejsc  4-5, w zachodniej (Portland) i wschodniej (Indiana) konferencji.  Był to zatem matchup wyrwany z półfinału fazy playoff’s w NBA.