INSPIRACJE

Pociągiem przez całe zachodnie wybrzeże USA! (1/2)

2018-01-24

Pociągiem? ale przecież są samochody i samoloty... okej, ale jeśli naprawdę chcecie zobaczyć dużo miejsc i odpowiednio się przy tym zrelaksować, to pociąg jest Waszym idealnym środkiem transportu!

Podróż do LA (z Warszawy, LOT’em)

2018-01-17

Pierwsza z części związanych z wylotem do USA. Wpis zawiera opis podróży samolotem od wejścia na lotnisko w Warszawie, aż po wyjście z lotniska w Los Angeles i wypożyczenie samochodu.

Wyspy Zielonego Przylądka - jak się przygotować do wyjazdu i co warto zobaczyć?

2018-01-10
Wyspy Zielonego Przylądka to coraz popularniejszy kierunek wakacyjnych wyjazdów. Wyprawa do tego kraju zaspokoi najbardziej nawet wybredne gusta, gdyż to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Jak dobrze przygotować się do wyjazdu na Cabo Verde i co warto zobaczyć?

Wakacje we Włoszech. Co warto wiedzieć przed wyjazdem?

2018-01-10

Włochy to jeden z najbardziej fascynujących i różnorodnych krajów w Europie. Zabytki, ciekawa historia, piękne plaże, smaczne jedzenie, zachwycająca przyroda – to tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na turystów we Włoszech. Planujesz w najbliższym czasie podróż na Półwysep Apeniński? Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed wyjazdem.

O czym warto pamiętać jadąc do Wietnamu?

2017-12-27

Azja to coraz bardziej popularny kierunek wakacyjnych wyjazdów. Jednym z najchętniej odwiedzanych krajów jest Wietnam, fascynujący, egzotyczny, ale też zupełnie inny od Polski, dlatego do wyjazdu do Wietnamu należy się odpowiednio przygotować. Na co zwrócić szczególną uwagę planując podróż do Wietnamu?

Marcepanowe miasto

2017-12-08

 Lubeka. Niegdyś „Królowa Hanzy”, najsilniejsze i największe miasto Ligi Hanzeatyckiej. Dziś nieco zapomniane, lecz niezmiernie ciekawe miasto, bogate w perły architektury gotyckiej.