3 dni w malowniczym Bukareszcie tylko 325 zł! [lot 247 zł]

Informacje o wycieczce

Opowieść o hrabim Drakuli nie jest Ci obca? Zawsze chciałeś odwiedzić Transylwanię? Łap tanie loty z Warszawy do Bukaresztu i zobacz fragment Siedmiogrodu! Rezerwuj już dziś!

 

Rumunia urzeka dziką naturą i wciąż statystycznie niewielką ilością turystów. Niesamowita architektura, malownicze krajobrazy, bogata historia oraz spokój i brak tłumów – czego chcieć więcej?

 

Stolica Rumunii nazywana jest 'Paryżem Wschodu', a jej niezaprzeczalną wizytówką jest obezwładniający Pałac Ceausescu, który zajmuje dumne miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Koniecznie musisz go zobaczyć!

 

Regionalna kuchnia zachwyca smakami i aromatami! Obowiązkowo sięgnij po sarmale, ciuperci muntenesci i pasterską mamałygę. Od tutejszych trunków długo szumi w głowie – sprawdź sam!

 

Na co czekasz? Fantastyczną ofertę rezerwuj już teraz!

 

Trasa Warszawa – Bukareszt odbywa się na pokładzie linii Wizzair. Do centrum zabierze Cię m.in. autobus miejski linii ekspresowej nr 780 lub 783. Cena biletu wynosi ok. 3 zł, a czas przejazdu – 50 min.

 

Znakomity hostel położony w pobliżu centrów handlowych oraz centrum miasta. Goście doceniają perfekcyjną obsługę oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Obecnie nocleg można zarezerwować z blisko 30% zniżką!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: romaniatourstore.com, worldtravelguide.net, tourradar.com, odysseytraveller.com, getyourguide.fi, rolandia.eu

Oferta ważna na dzień: 2018-11-27
20-10-2018
Palermo

Jesienny urlop! Tydzień na słonecznej Sycylii tylko 875 zł! [lot 224 zł]

Już od 875 zł za osobę

Nie daj się jesiennej depresji! Zamień deszcz i wiatr na słońce i szum morza. Dzięki tanim lotom z Wrocławia do Palermo już za niecałe 3 miesiące możesz spędzać tygodniowy urlop na słonecznej Sycylii. Nie zastanawiaj się ani chwili!

 

19-06-2018
Faro

Powitaj lato na południu Portugalii! Faro z Katowic [loty od 180 zł/os]

Już od 522-587 zł za osobę

Nie ma to jak przywitać pierwszy dzień lata w regionie Algavre, w apartamencie nad samym brzegiem oceanu! Promocyjne ceny lotów z okazji urodzin Wizzair, nic tylko wykorzystać kawałek urlopu i rozpocząć wakacje z przytupem :)

21-04-2018
Chania

Tydzień na magicznej Krecie za 724 zł! [Lot + Hotel]

Już od 724 zł za osobę

Piękne, piaszczyste plaże, wyśmienita pogoda, znakomita kuchnia i życzliwi ludzie! Jeżeli jeszcze nie byłeś na tej urokliwej, greckiej wyspie, to koniecznie musisz to nadrobić! Daj się rozpieścić!

 

24-08-2018
Baden-Baden

Fantastyczny Europa Park! Wakacyjny weekend w parku rozrywki tylko 438 zł! [lot 98 zł]

Już od 438 zł za osobę

Rollercoastery, dużo śmiechu, strachu i zabawy – czego chcieć więcej, aby z hukiem zakończyć wakacje? Dzięki tanim lotom z Warszawy do Baden-Baden ta zwariowana rozrywka jest w zasięgu ręki. Pakuj plecak i daj się ponieść dziecięcej przygodzie!