3 dni w stolicy Ukrainy za 280 zł!

Informacje o wycieczce

Największe miasto i zarazem stolica Ukrainy - Kijów. Przepięknie położony nad rzeką Dniepr. W czerwcu możesz spędzić 3 dni w jednym z najstarszych miast Europy za 280 zł za osobę!

 

Kijów uznawany jest za kolebkę słowiańskiej cywilizacji. Mnóstwo jest w nim cerkwi i świętych pieczar. Charakteru miastu dodają pagórki porośnięte lasami, które wznoszą się nad Dnieprem. W Kijowie jest kilka atrakcji, których nie można i nie warto pominąć: Plac Niepodległości, gdzie główną rolę odgrywa kolumna z Berehynią, pomnik Kozaka Mamaja, Pomnik Archanioła Michała, Lacka Brama. Na obowiązkowej liście powinna znależć się także Ulica Chreszczatyk i Rynek Besarabskiego. Warto zwrócić także uwagę na liczne muzea oraz galerie sztuki. 

Najważniejsze informacje:

Termin: od 23 do 26 czerwca

Przelot: Lublin - Kijów - Lublin - 158 zł za osobę

Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym 3* hotelu - 243 zł za dwie noce (122 zł za osobę)

W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie oraz kolacja

W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny.

Tu możesz dokonać rezerwacji lotu:

Zakwaterowanie w 3* hotelu. W cenę wliczone jest śniadanie oraz kolacja, a także darmowy dostęp do internetu i TV. Pokój z tarasem, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę miasta. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji, skąd bardzo blisko jest do Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego i Kijowskiego Akademickiego Teatru Dramatu i Komedii. Niedaleko jest również do Ogrodów Rusaniwskich i Parku Peremohy. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.podroze.gazeta.pl, www.kresy24.pl, pl.sputniknews.com, www.bylestam.pl, www.pozdravleniya.biz

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
12-06-2018
Funchal

Rozpocznij wakacje na Maderze! Tygodniowy pobyt od 1513 zł! [lot 1182 zł]

Już od 1513-1814 zł za osobę

Prawdziwy hit! Zjawiskowa Madera jest na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z promocji na tanie loty z Warszawy do Funchal i spędź wspaniały tydzień wśród nieziemskiej przyrody. Daj się uwieść!

 

09-05-2018
Ochryda

Wspaniały 4 dniowy urlop w Macedonii dla 4 osób nad Jeziorem Ochrydzkim za 757 zł/os!

Już od 757 zł za osobę

Macedonia - mało znane państwo, które zazwyczaj podczas podróży jest przez wielu turystów pomijane. Wielka szkoda, ponieważ Macedonia kryje w sobie naprawdę wspaniałe perełki takie jak miasto Ochryda, malowniczo położone nad Jeziorem Ochrydzkim! Koniecznie musisz to zobaczyć, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę. 

Co powiecie na krótki, 4 dniowy wypad do Macedonii do miasta wpisanego na listę UNESCO? Przelot oraz zakwaterowanie wyniesie 757 zł/os! 

 

27-04-2018
Sztokholm

Tygodniowa majówka dla 4 osób w Sztokholmie za 943 zł/os! [Loty za 308 zł/os]

Już od 943 zł za osobę

Możesz spędzić majówkę w jednym z najciekawiej położonych miast w Europie - Sztokholmie! Tygodniowy pobyt dla 4 osób wyniesie 943 zł/os! Cena i promocja obejmuje przeloty Gdańsk-Sztokholm, zakwaterowanie w 2* hotelu oraz śniadania. 

07-04-2019
Korfu

Wiosenne wielkie, greckie wakacje! Tydzień na Korfu tylko 702 zł! [lot 215 zł]

Już od 702 zł za osobę

Lubisz greckie wyspy? Masz ochotę na wiosenne wakacje? Łap tanie loty z Poznania na Korfu i ciesz się leniwym wypoczynkiem na greckiej plaży! Nie czekaj ani chwili!