3 dni w stolicy Ukrainy za 280 zł!

Informacje o wycieczce

Największe miasto i zarazem stolica Ukrainy - Kijów. Przepięknie położony nad rzeką Dniepr. W czerwcu możesz spędzić 3 dni w jednym z najstarszych miast Europy za 280 zł za osobę!

 

Kijów uznawany jest za kolebkę słowiańskiej cywilizacji. Mnóstwo jest w nim cerkwi i świętych pieczar. Charakteru miastu dodają pagórki porośnięte lasami, które wznoszą się nad Dnieprem. W Kijowie jest kilka atrakcji, których nie można i nie warto pominąć: Plac Niepodległości, gdzie główną rolę odgrywa kolumna z Berehynią, pomnik Kozaka Mamaja, Pomnik Archanioła Michała, Lacka Brama. Na obowiązkowej liście powinna znależć się także Ulica Chreszczatyk i Rynek Besarabskiego. Warto zwrócić także uwagę na liczne muzea oraz galerie sztuki. 

Najważniejsze informacje:

Termin: od 23 do 26 czerwca

Przelot: Lublin - Kijów - Lublin - 158 zł za osobę

Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym 3* hotelu - 243 zł za dwie noce (122 zł za osobę)

W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie oraz kolacja

W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny.

Tu możesz dokonać rezerwacji lotu:

Zakwaterowanie w 3* hotelu. W cenę wliczone jest śniadanie oraz kolacja, a także darmowy dostęp do internetu i TV. Pokój z tarasem, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę miasta. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji, skąd bardzo blisko jest do Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego i Kijowskiego Akademickiego Teatru Dramatu i Komedii. Niedaleko jest również do Ogrodów Rusaniwskich i Parku Peremohy. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.podroze.gazeta.pl, www.kresy24.pl, pl.sputniknews.com, www.bylestam.pl, www.pozdravleniya.biz

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
10-06-2018
Teneryfa

Krótki wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich! 4 dni na Teneryfie od 587 zł! [lot 365 zł]

Już od 587-651 zł za osobę

Ta nieziemska, wulkaniczna wyspa jest obiektem podróży miliona turystów. Mimo to wciąż zachwyca przepięknym, księżycowym krajobrazem, nieskalaną naturą i czarnymi plażami. Oferta tanich lotów z Krakowa na Teneryfę jest idealnym pretekstem, abyś dał się rozkochać tej wspaniałej wyspie. Nie czekaj!

 

04-06-2018
Wiedeń

Bajeczny Wiedeń w pigułce tylko 357 zł! [Lot + Apartament]

Już od 357 zł za osobę

Nie, to nie Japonia! Wiśnia kwitnie również w Wiedniu. Zastanawiasz się czym jeszcze zaskoczy Cię stolica Austrii? Przekonaj się!

 

04-03-2018
Taghazout

Maroko w marcu za 885zł!

Już od 885zł za osobę

Spędź ostanie dni zimy łapiąc fale w słonecznym Maroku.

08-02-2019
Toronto

First minute! Walentynki w Kanadzie za 2329 zł! [lot 1586 zł]

Już od 2329 zł za osobę

Lubisz Święto Zakochanych? Masz ochotę w tym roku zrobić komuś wyjątkowy prezent? Zabierz swoją drugą połówkę do Kanady! Łap tanie loty z Warszawy do Toronto i zacznij planować niezwykły urlop już dziś. Nie czekaj ani chwili!