3 dni w stolicy Ukrainy za 280 zł!

Informacje o wycieczce

Największe miasto i zarazem stolica Ukrainy - Kijów. Przepięknie położony nad rzeką Dniepr. W czerwcu możesz spędzić 3 dni w jednym z najstarszych miast Europy za 280 zł za osobę!

 

Kijów uznawany jest za kolebkę słowiańskiej cywilizacji. Mnóstwo jest w nim cerkwi i świętych pieczar. Charakteru miastu dodają pagórki porośnięte lasami, które wznoszą się nad Dnieprem. W Kijowie jest kilka atrakcji, których nie można i nie warto pominąć: Plac Niepodległości, gdzie główną rolę odgrywa kolumna z Berehynią, pomnik Kozaka Mamaja, Pomnik Archanioła Michała, Lacka Brama. Na obowiązkowej liście powinna znależć się także Ulica Chreszczatyk i Rynek Besarabskiego. Warto zwrócić także uwagę na liczne muzea oraz galerie sztuki. 

Najważniejsze informacje:

Termin: od 23 do 26 czerwca

Przelot: Lublin - Kijów - Lublin - 158 zł za osobę

Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym 3* hotelu - 243 zł za dwie noce (122 zł za osobę)

W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie oraz kolacja

W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny.

Tu możesz dokonać rezerwacji lotu:

Zakwaterowanie w 3* hotelu. W cenę wliczone jest śniadanie oraz kolacja, a także darmowy dostęp do internetu i TV. Pokój z tarasem, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę miasta. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji, skąd bardzo blisko jest do Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego i Kijowskiego Akademickiego Teatru Dramatu i Komedii. Niedaleko jest również do Ogrodów Rusaniwskich i Parku Peremohy. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.podroze.gazeta.pl, www.kresy24.pl, pl.sputniknews.com, www.bylestam.pl, www.pozdravleniya.biz

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
03-07-2018
Piza

Wakacje! Bajeczna Toskania dla 4 osób od 878 zł! [lot 207 zł]

Już od 878-1109 zł za osobę

Masz dość, że większość ofert wakacyjnym kierowane są dla 2 osób? A co z paczkami przyjaciół, które mają ochotę na odrobinę szaleństwa? Dzięki tanim lotom z Gdańska do Pizy możecie wybrać się na tygodniowy urlop w malowniczej Toskanii! Wino, dzika natura i Wy – czego chcieć więcej?

 

11-04-2018
Bordeaux

Tygodniowy urlop we Francji u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego za 835 zł!

Już od 835 zł za osobę

Plaże u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego już na Was czekają. Nasza oferta to wiosenny wyjazd do Francji za 835 zł za osobę! Kalkulacja ceny została przeprowadzona w oparciu o wyjazd czteroosobowy. W cenę wliczone zostały przeloty, nocleg oraz auto!

22-08-2018
Malaga

Ostatni tydzień wakacji na malowniczym Costa del Sol za 1227 zł! [lot 467 zł]

Już od 1227 zł za osobę

Wybrzeże Costa del Sol to marka sama w sobie. Dzięki tanim lotom z Wrocławia do Malagi Ty również możesz poznać magię tego miejsca! Krystaliczna woda, piaszczyste plaże, niczym niezmącony odpoczynek – tak, to jest możliwe! Pakuj się i spędź bajeczne wakacje w Maladze!

 

16-08-2018
Rimini

Włoskie wakacje! 8 dni w Rimini tylko 1265 zł! [lot 354 zł]

Już od 1265 zł za osobę

Uwielbiasz plażowanie, a wakacje kojarzą Ci się z upałami i słodkim lenistwem? Rimini to kierunek właśnie dla Ciebie! Tanie loty z Warszawy do Rimini w szczycie sezonu to niezwykła rzadkość, także koniecznie musisz wykorzystać okazję! Pakuj się i leć!