4 dni na Sardynii za 1050 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Jeśli kochacie Włochy, a macie dość popularnych, zatłoczonych miejsc, to Sardynia będzie doskonałym wyborem.

Sardynia jest wyspą na tyle atrakcyjną, że każdy znajdzie coś dla siebie. Malownicze zatoki, miasteczka gdzie nie ma zatłoczonych placów i nowoczesnych dzielnic. Są za to urokliwe starówki i uliczki. Na południu Sardynii śródziemnomorski klimat splata się z ruinami miast i przepięknymi plażami. Poza tym, tylko we Włoszech możemy spróbować doskonałego espresso, przepysznej pizzy czy słodkiego tiramisu.

 

Lot:

Warszawa - Caliari (w obie strony) -  781 zł/os

Zakwaterowanie:

B&B Colle dei Fiori - 550 zł/2 os

 

źródło: kuoni.co.uk, italia.directbooking.ro, italia.directbooking.ro, planetware.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-02
21-04-2018
Chania

Tydzień na magicznej Krecie za 724 zł! [Lot + Hotel]

Już od 724 zł za osobę

Piękne, piaszczyste plaże, wyśmienita pogoda, znakomita kuchnia i życzliwi ludzie! Jeżeli jeszcze nie byłeś na tej urokliwej, greckiej wyspie, to koniecznie musisz to nadrobić! Daj się rozpieścić!

 

05-04-2019
Saloniki

Przedłużony weekend w 3* hotelu na Chalkidiki tylko 539 zł! [lot 182 zł]

Już od 539 zł za osobę

Lubisz grecką kuchnię? Jesteś pasjonatem kultury antycznej? Łap ofertę tanich lotów z Warszawy do Salonik i już dziś zacznij planować swoje wielkie, greckie wakacje! Nie czekaj ani chwili!

 

18-06-2018
Neapol

Rewelacyjna stolica Kampanii! 4 dni w Neapolu tylko 525 zł! [lot 208 zł]

Już od 525 zł za osobę

Wakacje już w czerwcu? A dlaczego nie? Dzięki tanim lotom z Krakowa do Neapolu pyszne włoskie gelato i fantastyczne zabytki są na wyciągnięcie ręki! Dodaj do tego świetną pogodą, genialne plaże i towarzystwo życzliwych Włochów, a otrzymasz przepis na idealny, wakacyjny wypad!

 

03-07-2018
Bolonia

Boska Bolonia w pierwszym tygodniu lipca [z Warszawy, loty+hotel+samochód]

Już od 661-708 zł za osobę

Zawitajcie na początek wakacji do miasta leżącego pomiędzy największą rzeką Włoch (Pad) a Apeninami. Spróbujcie MEGA kalorycznej (ale i mega pysznej) włoskiej kuchni, szczególnie spaghetti bolognese. Do zobaczenia macie również wiele zabytków, m.in. ruiny rzymskich budowli, bazylikę św. Petroniusza i wiele innych perełek architektonicznych.