4 dni w mieście złotych kopuł - Kijów już od 328 zł (lot+hotel)

Informacje o wycieczce

Chcecie spróbować najlepszego barszczu a przy tym zobaczyć wyjątkowe kopuły kolorowych cerkwi? Wybierzcie się do Kijowa!

Kijów ma wszystko co powinno mieć miasto - jest malowniczo położony na siedmiu wzgórzach, przecina go majestatyczna rzeka Dniepr, ma kilkadziesiąt cerkwi i ponad 70 parków i skwerów, do tego burzliwe dzieje i tysiąc lat historii.
Ukraińska stolica jest miastem pełnym różnorodności, w której nie sposób się nudzić. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Na każdym kroku znajdziecie tu miejsca ważne dla historii naszego wschodniego sąsiada. Plac Niepodległości w Kijowie - Majdan, Ława Peczerska, Sobór Mądrości Bożej, Sobór św. Włodzimierza oraz Monester św. Michała Archanioła są punktami obowiązkowymi w czasie zwiedzania. Koniecznie zróbcie sobie spacer po najsłynniejszym deptaku tego miasta – ulicy Kreshatyk. Otwarte tu  restauracje kafejki i zachęcają aromatem świeżo palonej kawy i ukraińskiej kuchni. Lokalną kuchnię zakosztujecie odwiedzając Puzatą Chatę lub Varenichnaya Katyusha.
Dla tych, którzy poszukają nieco mocniejszych wrażeń proponujemy ekscytującą wycieczkę do Czarnobyla. W Kijowie znajdziecie mnóstwo biur podróży, które mają w swojej ofercie wycieczkę do Czarnobyla.

Pamiętajcie, że do wjazdu na Ukrainę wymagany jest ważny paszport.
Lot zarezerwujecie poniżej

Nocleg proponujemy w pokoju dwuosobowym w obiekcie Freedom Hotel Kiev.  Nocleg zarezerwujecie poniżej

* Kalkulacja przeprowadzona przy założeniu, że w wycieczce biorą udział 2 osoby wyłacznie z bagażem podręcznym

Źródła zdjęć: www.mlecznepodroze.pl, www.go2ua.com, www.sputniknews.com, http://bylestam.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-02-16
23-04-2018
Bergamo

Hit! Perła Lombardii! 4 dni w Bergamo za 383 zł! [Lot + Hotel]

Już od 383 zł za osobę

Połączenia do portu lotniczego Mediolan Bergamo należą do naczęściej rezerwowanych wśród Polaków. Nie jedź do Mediolanu – zostań w Bergamo! Warto!

 

15-03-2018
Berlin

Loty do Berlina za 78 zł

Już od 78 zł za osobę

Kochacie nowoczesne metropolie z niezwykłą atmosferą, ciekawą architekturą, bogatą historią? Jeśli tak to świetnie bo właśnie teraz nadarza się okazja by choć na chwilę oderwać sie od codzienności i wybrać na krótką wycieczkę do niemieckiej stolicy.

07-03-2019
Praga

Czechy first minute! 4 dni w 4* hotelu w bajecznej Pradze tylko 303 zł! [lot 130 zł]

Już od 303 zł za osobę

Marzysz o romantycznej wycieczce? Niespodzianki to Twój żywioł? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Pragi i spędź uroczy czas tylko we dwoje w stolicy Czech. Nie czekaj ani chwili!

 

16-03-2019
Kutaisi

Przedłużony weekend w Gruzji tylko 361 zł! [lot 286 zł]

Już od 361 zł za osobę

Masz zaległy urlop i nie wiesz, jak go wykorzystać? Lubisz wschodni klimat? Łap tanie loty z Katowic do Kutaisi i spędź 4 dni w malowniczej Gruzji! Nie czekaj ani chwili!