4 dniowy wypad do Rzymu za 617 zł/os! [Loty za 328 zł/os]

Informacje o wycieczce

Rzym to miasto, które posiada charakterystyczny klimat. To właśnie tu znajduje się bardzo wiele ważnych zabytków. 4-dniowy wypad do Rzymu w kwietniu wyniesie 617 zł/os! Promocja obejmuje - loty Warszawa-Rzym, zakwaterowanie w 3* hotelu oraz śniadania!

Rzym - Wieczne Miasto - to nie tylko otwarte muzeum, gdzie kształtowała się historia nowożytnego świata, i siedziba najwyższych władz kościelnych, ale przede wszystkim miasto tętniące życiem, pełne energii i miłości. To miasto wąskich uliczek, małych sklepików, lodziarni, kawiarni i zabytków z czasów średniowiecza, cesarstwa, baroku. 

Na obowiązkowej liście do zwiedzania powinno się znaleźć oczywiście Koloseum - symbol Rzymu, Plac Wenecki, na którym znajduje się olbrzymi Ołtarz Ojczyzny. Do tego słynne Navona, Campo de’ Fiori, Farnese czy Piazza di Spagna - czyli zabytkowe place, a także Panteon i Fontanna di Trevi, które leżą obok siebie. 

Podczas pobytu w Rzymie, nie można oczywiście pominąć Watykanu, w którym trzeba zobaczyć Bazylikę Św. Piotra, Groty Watykańskie, gdzie znajdują się groby papieży oraz Kaplicę Sykstyńską. 

Rzym to miasto, gdzie wszystkie najważniejsze zabytki położone są w niedużych odległościach od siebie, dlatego najlepszym sposobem na zwiedzanie będzie spacer! 

Zarezerwuj tanie loty do Rzymu:

Promocja - wysoko oceniany, 3* hotel w cenie 579 zł za pobyt (290 zł/os). W cenę noclegu wliczone jest także śniadanie.

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-17
03-04-2019
Girona

Wiosna first minute! 4 dni w 4* hotelu w malowniczym Lloret de Mar tylko 350 zł! [lot 170 zł]

Już od 350 zł za osobę

Uwielbiasz wybrzeże Costa Brava? Lubisz korzystać z ofert first minute? Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Girony i zacznij pakować się już dziś! Lloret de Mar czeka!

 

20-05-2018
Barcelona

Krótki urlop w Hiszpanii! 4 dni w Barcelonie za 545 zł/os! [Loty za 171 zł/os]

Już od 545 zł za osobę

Barcelona to jedno z najczęściej i najchętniej odwiedzanych miast w Europie! Przygotowaliśmy dla Was ofertę krótkiego urlopu w tym fantastycznym mieście. Za 4 dni z przelotami Poznań-Girona i zakwaterowaniem zapłacicie 545 zł/os! Taka promocja to z pewnością duża zachęta. 

21-10-2018
Faro

Jesienny citybreak! 5 dni w malowniczym Faro za 622 zł! [lot 396 zł]

Już od 622 zł za osobę

Nie lubisz jesieni? Kojarzy Ci się z męczącymi ulewami, wilnym wiatrem i kiepskim nastrojem? Nie tym razem! Łap tanie loty z Warszawy do Faro i naładuj baterie w malowniczej Portugalii. Rezerwuj już dziś!

 

07-07-2018
Bari

Tygodniowe wakacje we włoskiej Apuli za 1007 zł/os! [Loty za 378 zł/os]

Już od 1007 zł za osobę

Kolejny świetny pomysł na spędzenie wakacji we Włoszech w regionie Apulia! Tygodniowy wypoczynek dla 4 osób wyniesie 1007 zł/os! Cena obejmuje przeloty, wypożyczenie auta oraz zakwaterowanie. Rezerwuj swoje wakacje już teraz!