4 dniowy wypad do Rzymu za 617 zł/os! [Loty za 328 zł/os]

Informacje o wycieczce

Rzym to miasto, które posiada charakterystyczny klimat. To właśnie tu znajduje się bardzo wiele ważnych zabytków. 4-dniowy wypad do Rzymu w kwietniu wyniesie 617 zł/os! Promocja obejmuje - loty Warszawa-Rzym, zakwaterowanie w 3* hotelu oraz śniadania!

Rzym - Wieczne Miasto - to nie tylko otwarte muzeum, gdzie kształtowała się historia nowożytnego świata, i siedziba najwyższych władz kościelnych, ale przede wszystkim miasto tętniące życiem, pełne energii i miłości. To miasto wąskich uliczek, małych sklepików, lodziarni, kawiarni i zabytków z czasów średniowiecza, cesarstwa, baroku. 

Na obowiązkowej liście do zwiedzania powinno się znaleźć oczywiście Koloseum - symbol Rzymu, Plac Wenecki, na którym znajduje się olbrzymi Ołtarz Ojczyzny. Do tego słynne Navona, Campo de’ Fiori, Farnese czy Piazza di Spagna - czyli zabytkowe place, a także Panteon i Fontanna di Trevi, które leżą obok siebie. 

Podczas pobytu w Rzymie, nie można oczywiście pominąć Watykanu, w którym trzeba zobaczyć Bazylikę Św. Piotra, Groty Watykańskie, gdzie znajdują się groby papieży oraz Kaplicę Sykstyńską. 

Rzym to miasto, gdzie wszystkie najważniejsze zabytki położone są w niedużych odległościach od siebie, dlatego najlepszym sposobem na zwiedzanie będzie spacer! 

Zarezerwuj tanie loty do Rzymu:

Promocja - wysoko oceniany, 3* hotel w cenie 579 zł za pobyt (290 zł/os). W cenę noclegu wliczone jest także śniadanie.

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-17
09-03-2018
Piza

Przedłużony weekend w słynnej Pizie za 466 zł! [Lot + Hotel]

Już od 466 zł za osobę

Piza to najbardziej znane miasto Toskanii! Któż nie słyszał o krzywej wieży? Jednak miejsce to ma du żo więcej do zaoferowania. Przekonaj się sam!

 

11-12-2018
Kutaisi

Zima w Gruzji! 5 dni w 3* hotelu w bajkowym Kutaisi tylko 374 zł! [lot 228 zł]

Już od 374 zł za osobę

Nie lubisz srogich, polskich zim? Weź 4 dni wolnego i spędź krótki, zimowy urlop w krainie szumu i upału. Gruzini słyną z niesamowitej gościnności i życzliwości. Rezerwuj tanie loty z Katowic do Kutaisi już dziś i przekonaj się sam!

 

08-02-2019
Toronto

First minute! Walentynki w Kanadzie za 2329 zł! [lot 1586 zł]

Już od 2329 zł za osobę

Lubisz Święto Zakochanych? Masz ochotę w tym roku zrobić komuś wyjątkowy prezent? Zabierz swoją drugą połówkę do Kanady! Łap tanie loty z Warszawy do Toronto i zacznij planować niezwykły urlop już dziś. Nie czekaj ani chwili!

 

24-09-2018
Ałmaty

Kazachstan last minute! Tydzień w 3* hotelu w bajecznych Ałmatach za 920 zł! [lot 693 zł]

Już od 920 zł za osobę

Rewelacyjna, azjatycka oferta last minute! Tylko 30 dni dzieli Cię od niezapomnianego urlopu w malowniczym Kazachstanie. Rezerwuj ekstremalnie tanie loty z Warszawy do Ałmat i zacznij odliczanie! Nie czekaj ani chwili!