4 dniowy wypad do Rzymu za 617 zł/os! [Loty za 328 zł/os]

Informacje o wycieczce

Rzym to miasto, które posiada charakterystyczny klimat. To właśnie tu znajduje się bardzo wiele ważnych zabytków. 4-dniowy wypad do Rzymu w kwietniu wyniesie 617 zł/os! Promocja obejmuje - loty Warszawa-Rzym, zakwaterowanie w 3* hotelu oraz śniadania!

Rzym - Wieczne Miasto - to nie tylko otwarte muzeum, gdzie kształtowała się historia nowożytnego świata, i siedziba najwyższych władz kościelnych, ale przede wszystkim miasto tętniące życiem, pełne energii i miłości. To miasto wąskich uliczek, małych sklepików, lodziarni, kawiarni i zabytków z czasów średniowiecza, cesarstwa, baroku. 

Na obowiązkowej liście do zwiedzania powinno się znaleźć oczywiście Koloseum - symbol Rzymu, Plac Wenecki, na którym znajduje się olbrzymi Ołtarz Ojczyzny. Do tego słynne Navona, Campo de’ Fiori, Farnese czy Piazza di Spagna - czyli zabytkowe place, a także Panteon i Fontanna di Trevi, które leżą obok siebie. 

Podczas pobytu w Rzymie, nie można oczywiście pominąć Watykanu, w którym trzeba zobaczyć Bazylikę Św. Piotra, Groty Watykańskie, gdzie znajdują się groby papieży oraz Kaplicę Sykstyńską. 

Rzym to miasto, gdzie wszystkie najważniejsze zabytki położone są w niedużych odległościach od siebie, dlatego najlepszym sposobem na zwiedzanie będzie spacer! 

Zarezerwuj tanie loty do Rzymu:

Promocja - wysoko oceniany, 3* hotel w cenie 579 zł za pobyt (290 zł/os). W cenę noclegu wliczone jest także śniadanie.

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-17
26-05-2018
Piza

Przedłużony weekend w Pizie! z Warszawy [loty 132 zł/os]

Już od 398 zł za osobę

Wszyscy robią zdjęcia wspaniałej Krzywej Wieży! Ale czy Wy wykażecie się pomysłowością i wykonacie zdjęcie w perspektywie, której jeszcze nikt nie złapał? :] Piza to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Zachwyca przede wszystkim architekturą i wypełniają je zabytki. Nie zapominajmy jednak,  że leży w regionie pięknej Toskanii, nad rzeką Arno. Mamy nadzieję, że 3 dni starczą Wam, aby się o tym przekonać :]

16-05-2018
Palermo

10 dni maja na Sycylii! [loty do Palermo 191 zł/os]

Już od 487 zł za osobę

Prezentujemy Wam ultratanią propozycję spędzenia 1/3 maja na Sycylii. Lot do Palermo w doskonałej cenie, samochód na cały okres pobytu i dowolny kierunek, który możecie obrać. Podążajcie śladami powieści Mario Puzo, odwiedźcie miejscowość rodziny Corleone i wiele innych. Kosztujcie wspaniałej kuchni i odbywajcie pogawędki z miejscowymi.

03-09-2018
Fort Lauderdale

First minute! 12 dni na słonecznej Florydzie za 2732 zł! [lot 1989 zł]

Już od 2732 zł za osobę

Któż z nas nie marzy o wakacjach na Florydzie? Plaże Miami są obiektem westchnień niejednego turysty. Dzięki tanim lotom z Warszawy do Fort Lauderdale Twoje marzenie może się ziścić. Pakuj plecak i zdobywaj wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych!

 

09-05-2018
Ochryda

Wspaniały 4 dniowy urlop w Macedonii dla 4 osób nad Jeziorem Ochrydzkim za 757 zł/os!

Już od 757 zł za osobę

Macedonia - mało znane państwo, które zazwyczaj podczas podróży jest przez wielu turystów pomijane. Wielka szkoda, ponieważ Macedonia kryje w sobie naprawdę wspaniałe perełki takie jak miasto Ochryda, malowniczo położone nad Jeziorem Ochrydzkim! Koniecznie musisz to zobaczyć, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę. 

Co powiecie na krótki, 4 dniowy wypad do Macedonii do miasta wpisanego na listę UNESCO? Przelot oraz zakwaterowanie wyniesie 757 zł/os!