4 dniowy wypad do Rzymu za 617 zł/os! [Loty za 328 zł/os]

Informacje o wycieczce

Rzym to miasto, które posiada charakterystyczny klimat. To właśnie tu znajduje się bardzo wiele ważnych zabytków. 4-dniowy wypad do Rzymu w kwietniu wyniesie 617 zł/os! Promocja obejmuje - loty Warszawa-Rzym, zakwaterowanie w 3* hotelu oraz śniadania!

Rzym - Wieczne Miasto - to nie tylko otwarte muzeum, gdzie kształtowała się historia nowożytnego świata, i siedziba najwyższych władz kościelnych, ale przede wszystkim miasto tętniące życiem, pełne energii i miłości. To miasto wąskich uliczek, małych sklepików, lodziarni, kawiarni i zabytków z czasów średniowiecza, cesarstwa, baroku. 

Na obowiązkowej liście do zwiedzania powinno się znaleźć oczywiście Koloseum - symbol Rzymu, Plac Wenecki, na którym znajduje się olbrzymi Ołtarz Ojczyzny. Do tego słynne Navona, Campo de’ Fiori, Farnese czy Piazza di Spagna - czyli zabytkowe place, a także Panteon i Fontanna di Trevi, które leżą obok siebie. 

Podczas pobytu w Rzymie, nie można oczywiście pominąć Watykanu, w którym trzeba zobaczyć Bazylikę Św. Piotra, Groty Watykańskie, gdzie znajdują się groby papieży oraz Kaplicę Sykstyńską. 

Rzym to miasto, gdzie wszystkie najważniejsze zabytki położone są w niedużych odległościach od siebie, dlatego najlepszym sposobem na zwiedzanie będzie spacer! 

Zarezerwuj tanie loty do Rzymu:

Promocja - wysoko oceniany, 3* hotel w cenie 579 zł za pobyt (290 zł/os). W cenę noclegu wliczone jest także śniadanie.

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-17
30-07-2018
Neapol

Wakacje na bajecznym włoskim wybrzeżu Amalfii za 1041 zł/os!

Już od 1041 za osobę

Włochy od zawsze były i są bardzo populernym wakacyjnym kierunkiem. Przygotowaliśmy zatem dla Was tygodniowe wakacje na włoskim wybrzeżu Amalfii! Oferta została ułożona w oparciu o wakacje dla 4 osób. Przelot, samochód oraz zakwaterowanie ze śniadaniem wyniosą jedynie 1041 zł za osobę! 

04-10-2018
Rimini

Hit! Jesienny urlop we Włoszech! 5 dni w 4* hotelu nad Morzem Adriatyckim tylko 485 zł! [lot 155 zł]

Już od 485 zł za osobę

Włoskie wybrzeże to prawdziwa gratka zarówno latem, jak i jesienią. Czyste niebo, przyjemna temperatura i dużo słońca – czego chcieć więcej? Łap okazję tanich lotów z Warszawy do Rimini i ciesz się przedłużonym weekendem we Włoszech!

 

16-05-2018
Elmas

Majowy urlop w Zatoce Aniołów dla 4 osób za 792 zł/os!

Już od 792 zł/os za osobę

Urlop to świetna okazja, aby wybrać się i podziwiać uroki pięknej Sardynii! Tygodniowy wypoczynek w stolicy Sardynii dla 4 osób wyniesie 792 zł/os! Pakuj walizkę i w drogę! 

16-05-2018
Pafos

Majowy tydzień na słonecznym Cyprze za 701 zł! [Lot + Apartament z basenem]

Już od 701 zł za osobę

Piaszczyste plaże, przejrzysta woda i ciepłe morze. Dodatkowo genialna pogoda, gdyż sezon na Cyprze trwa cały rok! Czego chcieć więcej do błogiego wypoczynku? Weź kilka dni wolnego i rozkoszuj się magią wyspy!