4 dniowy wypad do Rzymu za 617 zł/os! [Loty za 328 zł/os]

Informacje o wycieczce

Rzym to miasto, które posiada charakterystyczny klimat. To właśnie tu znajduje się bardzo wiele ważnych zabytków. 4-dniowy wypad do Rzymu w kwietniu wyniesie 617 zł/os! Promocja obejmuje - loty Warszawa-Rzym, zakwaterowanie w 3* hotelu oraz śniadania!

Rzym - Wieczne Miasto - to nie tylko otwarte muzeum, gdzie kształtowała się historia nowożytnego świata, i siedziba najwyższych władz kościelnych, ale przede wszystkim miasto tętniące życiem, pełne energii i miłości. To miasto wąskich uliczek, małych sklepików, lodziarni, kawiarni i zabytków z czasów średniowiecza, cesarstwa, baroku. 

Na obowiązkowej liście do zwiedzania powinno się znaleźć oczywiście Koloseum - symbol Rzymu, Plac Wenecki, na którym znajduje się olbrzymi Ołtarz Ojczyzny. Do tego słynne Navona, Campo de’ Fiori, Farnese czy Piazza di Spagna - czyli zabytkowe place, a także Panteon i Fontanna di Trevi, które leżą obok siebie. 

Podczas pobytu w Rzymie, nie można oczywiście pominąć Watykanu, w którym trzeba zobaczyć Bazylikę Św. Piotra, Groty Watykańskie, gdzie znajdują się groby papieży oraz Kaplicę Sykstyńską. 

Rzym to miasto, gdzie wszystkie najważniejsze zabytki położone są w niedużych odległościach od siebie, dlatego najlepszym sposobem na zwiedzanie będzie spacer! 

Zarezerwuj tanie loty do Rzymu:

Promocja - wysoko oceniany, 3* hotel w cenie 579 zł za pobyt (290 zł/os). W cenę noclegu wliczone jest także śniadanie.

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-17
10-06-2018
Mediolan

Tanie loty do Mediolanu w pierwszej połowie czerwca! 38zł!

Już od 38 zł za osobę

Arcytanie loty na lotnisko Mediolan-Malpensa na początku czerwca! Od Was zależy, czy powędrujecie na północ, pod granicę ze Szwajcarią, by zatrzymać się w jakiejś małej mieścinie przy polodowcowym jeziorze Maggiore. A może pojedziecie bezpośrednio do Mediolanu, stolicy mody i sztuki. Warto rozważyć wszelkie opcje! <3

21-04-2018
Bari

Serce południa - prawdziwe włoskie wakacje w Apulii! (lot+apartament)

Już od 863 zł za osobę

Kryształowo przejrzyste morze, skąpane w słońcu uliczki Starego Miasta, kapliczki, białe podwórka i słynne orecchiette – oto Bari stolica regionu Apulia i miasto gdzie bije serce południa Włoch.

08-05-2018
Palma de Mallorca

Perła Balearów! Majowy tydzień na Majorce tylko 971 zł! [Pełny Pakiet]

Już od 971 zł za osobę

Majorka to perfekcyjny kierunek na urlop, zarówno dla lubiących błogie lenistwo, jak i kochających aktywny wypoczynek. A do tego ta cena! Na co czekasz?

 

19-08-2018
Rzym-Campiano

Wakacje Viva Italia! 3 dni w 3* hotelu w Rzymie tylko 476 zł! [lot 285 zł]

Już od 476 zł za osobę

Co powiesz na spędzenie wakacyjnego weekendu w Rzymie? Piękna architektura, włoska kuchnia i świetna pogoda – czego chcieć więcej? Nie jest łatwo upolować tanie loty z Warszawy do Rzymu w szczycie sezonu, dlatego łap okazję jak najprędzej! Rezerwuj już dziś!