5 dni w 4* hotelu w słonecznym Neapolu tylko 462 zł! [lot 130 zł]

Informacje o wycieczce

Masz zaległy urlop? Lubisz podejmować spontaniczne decyzje? Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Neapolu i już za niecały miesiąc ciesz się krótkim pobytem w stolicy Kampanii! Na co czekasz?

 

Marzec jest doskonałym miesiącem, aby odwiedzić Neapol. Idealna zarówno do leniwego, jak i aktywnego odpoczynku pogoda, przyjaźni ludzie oraz niesamowita architektura i malownicze krajobrazy – czego chcieć więcej? Koniecznie wybierz się na długi spacer i zobacz największą starówkę w Europie, która wpisana została na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO nie bez powodu. Przekonaj się sam!

 

Neapolitańska pizza to zdecydowanie symbol lokalnej kuchni! Kampania ma jednak do zaoferowania o wiele więcej. Doświadcz tutejszych smaków!

 

Rezerwuj teraz! Słoneczny Neapol czeka!

 

Trasa Wrocław – Neapol odbywa się na pokładzie linii Ryanair. Połączenie między lotniskiem a centrum realizuje autobus Alibus. Cena biletu to 4 euro, a cała podróż trwa 20-25 min.

 

Znakomity 4* hotel położony w historycznym centrum miasta. Goście doceniają nieskazitelną czystość, fantastyczną obsługę oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Na terenie hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Obecnie pokój można zarezerwować z 25% zniżką!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: erasmusu.com, geekyexplorer.com, garrubbo.com, alumnitravel.com.au

Oferta ważna na dzień: 2019-02-24
28-10-2018
Luqa

Jesień na Morzu Śródziemnym! 4 dni w 3* hotelu na słonecznej Malcie za 595 zł! [lot 298 zł]

Już od 595 zł za osobę

Malta jest świetnym kierunkiem również jesienią. Kiedy w Polsce temperatury oscylują w okolicach 10°C, tam nadal świeci słońce, a termometry wskazują ponad 20°C. Rezerwuj tanie loty z Katowic do Luqi i przekonaj się sam!

 

05-09-2018
Wiedeń

First minute! 5 dni w bajecznym Wiedniu tylko 553 zł! [lot 207 zł]

Już od 553 zł za osobę

Stolica Austrii to jedno z najpiękniejszych miast świata. Dzięki tanim lotom z Gdańska do Wiednia możesz spędzić szybki urlop i naładować nieco baterie, zwłaszcza jeżeli nie miałeś na to czasu w sezonie wakacyjnym. Rozkochaj się w Wiedniu!

 

04-03-2019
Luqa

Last minute! Tygodniowy urlop w 4* hotelu na Malcie tylko 674 zł! [lot 241 zł]

Już od 674 zł za osobę

Lubisz ciepłe kraje? Masz zaległy urlop z zeszłego roku? Rezerwuj tanie loty z Poznania do Luqi i zacznij planować tygodniowy urlop na Malcie już dziś! Nie czekaj ani chwili!

 

10-04-2018
Saloniki

WOW! Kwiecień na greckiej wyspie! Tydzień w Salonikach za 792 zł/os.!

Już od 792 zł za osobę

Jeśli masz kilka dni wolnego w kwietniu i nie wiesz, co z nimi zrobić, proponujemy tygodniowy urlop w Salonikach! Tydzień z przelotami i zakwaterowaniem wyniesie 792 zł za osobę!