Ałmaty! Poznaj Kazachstan w ciągu 2 tygodni w zaskakująco niskiej cenie!

Informacje o wycieczce

Wybierzcie się w dwutygodniową podróż do największego miasta i dawnej stolicy Kazachstanu! Do zobaczenia jest naprawdę dużo, okolice miasta to przepiękne twory natury, a samo miasto oferuje przykładowo socrealistycną operę z 1934 i katedrę z 1907 roku. Po mieście i obrzeżach poruszamy się świetnie zorganizowaną komunikacją miejską.

Przeloty liniami SCAT, w cenie bagaż podręczny i rejestrowany (nadawany do luku bagażowego). Po drodze czekają Was przesiadki w Astanie, w przypadku pierwszego lotu macie delikatnie dłuższą przerwę i możliwość spędzenia nocy w stolicy.

Do Wilna flixbusem z wielu polskich miast za kilkadziesiąt złotych!

Podsumowanie kosztów wycieczki (w przeliczeniu dla dwóch osób):
Loty z Wilna -> 778 zł
Podstawowy hotel -> 695/2-> 348 zł/os
3*hotel z basenem i transportem z lotniska -> 1112/2 -> 556 zł/os
Całość 1126 lub 1334 zł/os na 2 tygodnie!

Loty:

Zakwaterowanie w najtańszej cenie dla pokoju dwuosobowego:

Druga opcja, droższa, ale fantastyczna, w pałacu z basenem:

Źródło zdjęć: instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-03-23
13-06-2018
Skopje

Macedonia - magiczny zakątek Bałkanów w rewelacyjnej cenie!

Już od 749 zł za osobę

Jesteście miłośnikami Bałkanów? Lubicie aktywny wypoczynek? Jeśli tak to zapraszamy Was do Macedonii i jej barwnej stolicy Skopje - mieszanki orientu i nowoczesności!

13-07-2018
Memmingen

Przedłużony weekend w centrum Bawarii! W wakacje, z Katowic! [lot 78 zł]

Już od 224 zł za osobę

Przedstawiamy Wam ultratanią i przyjemną wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów! Startujemy z Katowic, lądujemy w Memmingen i mamy  pełne 3 dni i 3 noce na zwiedzenie Bawarii i okolic. Wybierzcie jeden z dostępnych kierunków - Monachium, Stuttgart, Ulm, Zurych. Możecie również zostać w samym Memmingen, które zauroczy Was niepowtarzalnym klimatem małego miasteczka!

23-06-2018
Agadir

WOW! Dwa tygodnie w Maroko w luksusowym 4* hotelu za 1343 zł/os!

Już od 1343 zł za osobę

Piękne plaże, piasek pustyni, gaje oliwne i oazy – to wszystko czeka na Was w Maroko! Ta egzotyczna przygoda może trwać aż dwa tygodnie i wyniesie 1343 zł/os! W cenę wliczony jest przelot liniami WizzAir oraz zakwaterowanie w wysoko ocenianym 4* hotelu ze śniadaniami.

22-06-2018
Lyon

Początek wakacji w Lyonie! z Warszawy! [loty od 138 zł/os + apartament]

Już od 593-683 zł za osobę

Rozpoczęcie wakacji z przytupem! Trzecie co do wielkości francuskie miasto, Lyon! Miejsce, w którym bracia Lumiere zbudowali kinematograf i nakręcili pierwszy film. Uniwersytety, teatry, muzea, galerie, zabytkowe kościoły, architektura współczesna i dawna, ruiny budowli rzymskich, największy park miejski we Francji. Możemy tak wymieniać bez końca! To jak, rezerwujecie z nami?