Ateny bez sztampy! 5 dni w greckiej stolicy tylko 519 zł! [lot 192 zł]

Informacje o wycieczce

Rajd między turystami. Upał. Gonitwa za najlepszym ujęciem. Koniecznie Akropol, Partenon i Wzgórze Likavitos. A wyobraź sobie, że można inaczej! Dzięki tanim lotom z Katowic do Aten zobaczysz nieodkryte zakątki. Ta promocjyjna oferta sprawi, że pokochasz kontynentalną Grecję!

 

Odwiedź niesamowitę Anafiotikę, a poczujesz się jak na Cykladach. Nie musisz płynąć na Santorini, aby zobaczyć urocze, białe domy i gąszcz rozkosznych, wąskich uliczek.

 

Za dnia wybierz się do fantastycznego Ogrodu Botanicznego, w którym złapiesz odrobinę oddechu. Nocą zaś genialne Obserwatorium Astronomiczne zabierze Cię do gwiazd.

 

Weź koc/ręcznik i wybierz się na jedną z wielu, przepięknych plaż. Piaszczyste wybrzeże to nie tylko domena wysp. Przekonaj się sam!

 

Nie zapomnij o greckich specjałach, jednak staraj się wybierać te najmniejsze, najbardziej ukryte restauracyjki i kawiarnie. Słyszysz wewnątrz grecki gwar? Wchodź koniecznie!

 

Nie czekaj! Ta promocja to prawdziwa gratka!

 

Trasa Katowice – Ateny odbywa się na pokładzie linii Ryanair. Najkorzystniejszą opcją dotarcia z lotniska do centrum jest podróż autobusem. Czas przejazdu wynosi 30-40 min, a jego koszt to 3,20 euro.

 

Zakwaterowanie w apartamencie w niedalekiej odległości od centrum miasta zapewni jednocześnie łatwy dostęp do największych atrakcji oraz pozwoli poczuć klimat 'nieturystycznej' Grecji. Obiekt jest ceniony wśród gości.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i tylko z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: thetravelporter.com, athensguide.com, bareboatsailingholidays.com, discovergreece.com

Oferta ważna na dzień: 2018-04-11
15-04-2018
Teneryfa

Kierunek Teneryfa[z Krakowa] 911 zł za wszystko (loty, apartament, samochód)

Już od 911 zł za osobę

Wybierzcie się na Teneryfę, największą wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich! Poznajcie zabytkowe miasto La Laguna, wjedźcie do Parku Narodowego wulkanu Teide oraz bawcie się do białego rana w licznych klubach! I co najważniejsze, odpocznijcie i naładujcie baterie!

07-05-2018
Korfu

Hit! Brylant Wysp Jońskich! Tydzień na Korfu za jedyne 617 zł! [Lot + Hotel]

Już od 617 zł za osobę

Gaje oliwne, lasy, zjawiskowe klify i przepiękne plaże z przejrzystą wodą. Korfu przyciąga rokrocznie miliony turystów spragnionych greckiego odpoczynku. I ta cena! Na co jeszcze czekasz? Pakuj się i leć!

 

07-04-2018
Las Palmas/Gran Canaria

Gran Canaria czeka! 8 dni na gorącej wyspie za 1079 zł! [Lot + Apartament]

Już od 1079 zł za osobę

Gran Canaria to magia! Na niewielkim stosunkowo terenie mieści się cały świat! Wulkany, plaże, ocean, pustynie, góry – zupełnie jakby Matka Natura nie mogła się zdecydować, którym pięknem obdarzyć wyspę, więc dała jej je wszystkie! Sprawdź to!

 

07-05-2018
Teneryfa


Początek maja na słonecznej Teneryfie!

Już od 1192 za osobę

Wyspy Kanaryjskie nie bez powodu nazywane są Wyspami Szczęśliwymi. Słońce świeci tutaj przez cały rok!!