Barcelona i Majorka w jednej podróży z Warszawy za 269 zł!

Informacje o wycieczce

Co Wy na to by podczas jednej podróży zafundować sobie prawdziwą hiszpańską przygodę?  Barcelona i Majorka - te dwie perełki już na Was czekają!

Barcelona jest jednym z najpiękniejszych miast Katalonii. Zwiedzanie miasta to prawdziwa uczta dla zmysłów… Ci z Was, którzy już odwiedzili Barcelonę dobrze wiedzą, że zachwycającą atmosferę tego miejsca można odkrywać w nieskończoność, a wszystko wydaje się ciągle bajeczne i ciekawe… Tym z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tej pięknej perełki Hiszpanii polecamy by sami przekonali się o magii tego zachwycającego miejsca.

Majorka uznawana jest często za jedną z najpiękniejszych wysp tego regionu. Lazurowe morze, turkusowe niebo, gorące słońce, palmy, plaże, zabytkowe miasteczka, luksusowe hotele i kluby, w których można szaleć do białego rana – tak w skrócie można opisać  tę piękną wyspę. To wszystko i jeszcze więcej oferuje Majorka. Ale przekonajcie się o tym sami…

Spieszcie się bo cena biletów jest gorąca!

Plan podróży: Warszawa – Barcelona – Majorka – Warszawa

Wszystkie loty odbywają się liniami Ryanair

07.04 / Warszawa (WMI) 20:35 – Barcelona (BCN) 23:45 / 142 zł

10.04 / Barcelona(BCN) 12:50 – Palma de Mallorca (PMI) 13:50 / 44 zł

12.04 / Palma de Mallorca (PMI) 16:35 – Warszawa (WMI) 19:45 / 83 zł

Tutaj kupicie bilety z Warszawy do Barcelony

Tutaj kupicie bilety z Barcelony do Palma de Mallroca

Tutaj kupiecie bilety z Palma de Mallorca do Warszawy

Poniżej przedstawiamy propozycję noclegów.

W Barcelonie proponujemy zakwaterowanie w pookoju dwuosobowym w bardzo wysoko ocenianym przez gości Hostelu Sagrada Familia. Poniżej dokonacie rezerwacji

Na Majorce proponujemy nocleg w pokoju dwuosobowym w dobrze ocenianym przez gości Hotelu Roc Linda. Poniżej dokonacie rezerwacji

Źródła zdjęć: www.iamdannystone.com, www.wypadydlasingli.pl, www.plaamkaa.pl, www.majorcasunnyisland.com

 

Oferta ważna na dzień: 2018-02-23
14-06-2018
Bazylea

Bardzo tanie loty do Szwajcarii z Wrocławia! Bazylea za 178zł!

Już od 178zł za osobę

Zawsze chciałeś pojechać do Szwajcarii, ale odstraszały Cię ceny biletów? Teraz zapłacisz za lot do Bazylei mniej niż 200zł!!

01-03-2018
Bruksela

4 dni w Brukseli już od 438 zł (lot + hotel)

Już od 438 zł za osobę

Znudzeni wyjazdowym przestojem? Z niecierpliwością czekacie na nowe przygody? Dajcie się porwać na przedłużony weekend do Brukseli!

29-08-2018
Barcelona

Hiszpańskie pożegnanie wakacji! 3 dni w Barcelonie za 549 zł! [lot 378 zł]

Już od 549 zł za osobę

Zastanawiasz się, jak z przytupem zakończyć wakacje? Wybierz się na szybki citybreak do Hiszpanii. Paella, architektura Gaudiego i baśniowa atmosfera tego miasta zauroczy Cię bez reszty. Oferta tanich lotów z Katowic do Barcelony czeka właśnie na Ciebie!

 

13-05-2018
Santander

3-dniowy pobyt w Santanderze! z Warszawy [loty od 148zł]

Już od 365-455 zł za osobę

Odkryjcie północ Hiszpanii! Santander, populane uzdrowisko z perełkami architektury na wyciągnięcie ręki! Poczujcie również klimat hiszpańskiej piłki, proponujemy Wam ostatni mecz sezonu lokalnej drużyny, która (zakładając obecną sytuację w tabeli) będzie walczyć o awans do zaplecza La Liga 2.