Barcelona + San Francisco (Oakland) w MEGA ATRAKCYJNEJ cenie! (Dla fanów sportu)

Informacje o wycieczce

Poznań– Barcelona, 31 stycznia

Barcelona  – Oakland, 3 lutego

Oakland – Barcelona, 10 lutego

Barcelona– Poznań, 14 lutego

*Ceny lotów wizzair dla posiadaczy karty Wizz Discount Club. Bez karty ceny te są nieco wyższe.

*Uczulamy, przypominamy, że obywatele RP potrzebują ważnej wizy, by wejść na teren Stanów Zjednoczonych.

 

 

Następnie:

 

Mamy dla Was wspaniałą ofertę!
Wylatując z Poznania pod koniec stycznia, wracamy w walentynki. Jesteśmy 3 dni w Barcelonie, tydzień w KALIFORNI, następnie znowu 4 dni w Barcelonie. O nietypowej kolejności i terminarzu pisaliśmy już w tekście o Bostonie.

W tym przypadku nakładają się na siebie arcyciekawe wydarzenia sportowe. Możliwe jest, aby w trakcie jednej wycieczki spełnić swoje dwa marzenia!!! Istnieje korelacja, która mówi nam, że ulubione drużyny osób, które interesują się koszykówką i piłką nożną to FC Barcelona i Golden State Warriors. Nie ma w tym nic złego, każdy lubi kibicować najlepszym. Teraz możecie zobaczyć swoich ulubieńców na żywo, podczas wycieczki za grosze.
Otóż najpierw NBA --> według grafiku, jesteśmy w Oakland w dniach 3-10 II 2018. 

6. lutego rozgrywany jest mecz z Oklahoma City Thunder --> bilety

Niepowtarzalna okazja, by zobaczyć zapewne finał konferencji już w lutym. Co najmniej 7 graczy all star w jednym spotkaniu, czy trzeba pisać więcej? Westbrook, Anthony, George, Curry, Durany, Thompson, Green? 

Żeby tego było, 8. lutego GSW gośći u siebie Dallas Mavericks, w tym kończącego powoli karierę Dirka Novitzky'ego, jedno z najlepszych graczy naszej ery --> bilety

Czy trzeba czegoś więcej, czy sport to za mało? Jeśli tak, to... znajdujemy się obok liberalnej stolicy świata. Na północ od Oakland mamy Berkeley, jeden z najsłynniejszych uniwersytetów na świecie, znany ze swoich pism wyzwoleńczych i ruchu hippisowskiego. Na zachód, przez most -> SAN FRANCISCO. Kolebka liberalizmu, wolności słowa, wyznania i szalonych rzeczy. Mamy też godzinę samolotem do Los Angeles, a 2h do Las Vegas (bilety po 300 zł).

 

Aha, z tego wszystkiego zapomnieliśmy, że wracamy jeszcze do Barcelony, gdzie 11. lutego blaugarna gości u siebie Getafe --> bilety

 

Nie wiem czy trzeba Was bardziej zachęcać, sami kupiliśmy już 2 bilety, bo tego po prostu nie można przegapić. Życzymy Wam intensywnego czasu przy spełnianiu swoich marzeń!

 

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
20-05-2018
Barcelona

Krótki urlop w Hiszpanii! 4 dni w Barcelonie za 545 zł/os! [Loty za 171 zł/os]

Już od 545 zł za osobę

Barcelona to jedno z najczęściej i najchętniej odwiedzanych miast w Europie! Przygotowaliśmy dla Was ofertę krótkiego urlopu w tym fantastycznym mieście. Za 4 dni z przelotami Poznań-Girona i zakwaterowaniem zapłacicie 545 zł/os! Taka promocja to z pewnością duża zachęta. 

07-04-2018
Barcelona, Palma de Mallorca

Barcelona i Majorka w jednej podróży z Warszawy za 269 zł!

Już od 269 zł za osobę

Co Wy na to by podczas jednej podróży zafundować sobie prawdziwą hiszpańską przygodę?  Barcelona i Majorka - te dwie perełki już na Was czekają!

27-06-2018
Castellon De La Plana

Tydzień na hiszpańskim wybrzeżu za 728 zł (Loty + hotel). Punkt wylotowy na Walencję!

Już od 728 zł za osobę

Sam początek wakacji, koniec roku szkolnego dla pociech i idealna okazja, by skorzystać z hiszpańskiej pogody! Castellon de la Plana, miasto we wschodniej Hiszpanii, sąsiadujące z wieloma ciekawymi miejscami, położone we wspólnocie autonomicznej Walencja. Idealne miejsce do odpoczynku, i jakie tanie!

05-12-2018
Barcelona

Mikołajki w bajecznej Barcelonie za 689 zł! [lot 229 zł]

Już od 689 zł za osobę

Zrób sobie i swoim bliskim mikołajkowy prezent! Łap tanie loty z Katowic do Barcelony i zacznij planować krótki, zimowy wypoczynek już dziś! Na co czekasz?