Barcelona + San Francisco (Oakland) w MEGA ATRAKCYJNEJ cenie! (Dla fanów sportu)

Informacje o wycieczce

Poznań– Barcelona, 31 stycznia

Barcelona  – Oakland, 3 lutego

Oakland – Barcelona, 10 lutego

Barcelona– Poznań, 14 lutego

*Ceny lotów wizzair dla posiadaczy karty Wizz Discount Club. Bez karty ceny te są nieco wyższe.

*Uczulamy, przypominamy, że obywatele RP potrzebują ważnej wizy, by wejść na teren Stanów Zjednoczonych.

 

 

Następnie:

 

Mamy dla Was wspaniałą ofertę!
Wylatując z Poznania pod koniec stycznia, wracamy w walentynki. Jesteśmy 3 dni w Barcelonie, tydzień w KALIFORNI, następnie znowu 4 dni w Barcelonie. O nietypowej kolejności i terminarzu pisaliśmy już w tekście o Bostonie.

W tym przypadku nakładają się na siebie arcyciekawe wydarzenia sportowe. Możliwe jest, aby w trakcie jednej wycieczki spełnić swoje dwa marzenia!!! Istnieje korelacja, która mówi nam, że ulubione drużyny osób, które interesują się koszykówką i piłką nożną to FC Barcelona i Golden State Warriors. Nie ma w tym nic złego, każdy lubi kibicować najlepszym. Teraz możecie zobaczyć swoich ulubieńców na żywo, podczas wycieczki za grosze.
Otóż najpierw NBA --> według grafiku, jesteśmy w Oakland w dniach 3-10 II 2018. 

6. lutego rozgrywany jest mecz z Oklahoma City Thunder --> bilety

Niepowtarzalna okazja, by zobaczyć zapewne finał konferencji już w lutym. Co najmniej 7 graczy all star w jednym spotkaniu, czy trzeba pisać więcej? Westbrook, Anthony, George, Curry, Durany, Thompson, Green? 

Żeby tego było, 8. lutego GSW gośći u siebie Dallas Mavericks, w tym kończącego powoli karierę Dirka Novitzky'ego, jedno z najlepszych graczy naszej ery --> bilety

Czy trzeba czegoś więcej, czy sport to za mało? Jeśli tak, to... znajdujemy się obok liberalnej stolicy świata. Na północ od Oakland mamy Berkeley, jeden z najsłynniejszych uniwersytetów na świecie, znany ze swoich pism wyzwoleńczych i ruchu hippisowskiego. Na zachód, przez most -> SAN FRANCISCO. Kolebka liberalizmu, wolności słowa, wyznania i szalonych rzeczy. Mamy też godzinę samolotem do Los Angeles, a 2h do Las Vegas (bilety po 300 zł).

 

Aha, z tego wszystkiego zapomnieliśmy, że wracamy jeszcze do Barcelony, gdzie 11. lutego blaugarna gości u siebie Getafe --> bilety

 

Nie wiem czy trzeba Was bardziej zachęcać, sami kupiliśmy już 2 bilety, bo tego po prostu nie można przegapić. Życzymy Wam intensywnego czasu przy spełnianiu swoich marzeń!

 

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
12-04-2018
Barcelona

Najtaniej w kwietniu z Poznania polecisz do Barcelony! W dwie strony za 98zł!

Już od 98 zł za osobę

Z Poznania w kwietniu najtaniej polecisz do Barcelony! W dniach od 12 do 19 kwietnia za przelot w dwie strony zapłacisz 98zł/os! 

05-03-2018
Barcelona

Trzy noce w Barcelonie za 852 zł ! Loty + hotel

Już od 852 zł za osobę

Trzy noce w Barcelonie za jedyne 852 zł za osobę!

 

 

 

09-03-2019
Barcelona-Girona

Przedłużony weekend w Barcelonie za 464 zł! [lot 173 zł]

Już od 464 zł za osobę

Uwielbiasz architekturę Gaudiego? Chcesz wybrać się na kilkudniowy urlop? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Barcelony już dziś! Na co czekasz?

 

05-12-2018
Barcelona

Mikołajki w bajecznej Barcelonie za 689 zł! [lot 229 zł]

Już od 689 zł za osobę

Zrób sobie i swoim bliskim mikołajkowy prezent! Łap tanie loty z Katowic do Barcelony i zacznij planować krótki, zimowy wypoczynek już dziś! Na co czekasz?