Cypr i Kreta w jednej podróży z Krakowa już od 1267 zł! (lot+hotel+samochód)

Informacje o wycieczce

Marzą Ci się wielkie greckie wakacje w Basenie Morza Śródziemnego? Zastanawiasz się pomiędzy malowniczym Cyprem, a niesamowitą Kretą? Już nie musisz, bo obie te wyspy możesz zwiedzić w jednej podróży!

Kreta razem z Cyprem stanowią najbardziej słoneczne miejsca w basenie Morza Śródziemnego. Kreta kusi milionami kolorów, smaków i zapachów. Oprócz błękitnego morza, piaszczystych plaż i słońca jest bogata w liczne ślady dawnych cywilizacji. W samej Chani - byłej stolicy Krety warto zobaczyć prawie wszystko od pozostałości murów miejskich, ruin starożytnej Kydonii, turecki Meczet Janczarów, piękny wenecki port otoczony kolorowymi kamienicami, twierdzę i dzielnicę turecką. Chania jest świetnym miejscem wypadowym na teren całej zachodniej Krety w tym również w góry Lefka Ori.
Gorące słońce, piaszczyste plaże, ciepła, turkusowa woda, spokojne wioski otoczone winnicami i starożytne ruiny – taki z koliei jest Cypr.  Słynie on przede wszystkim z zabytków starożytności oraz legendy o Afrodycie, która miała wyłonić się z piany właśnie u wybrzeży tej wyspy.  Samo Pafos to południowocypryjskie miasto wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO ze względu na ogromną liczbę zabytków (m.in. katakumby, świątynia Afrodyty) i pozostałości rzymskich mozaik sprzed szesnastu wieków!
Ale to tylko niektóre walory tych geckich perełek. Zarówno Kreta jak i Cypr ma dużo więcej do zaoferowania.

Plan podróży:

Kraków – Cypr (Paphos) - Kreta (Chania) - Kraków

04.04 / Kraków (KRK) 09:45 - Paphos (PFO) 13:50 / 152 zł

9.04 / Paphos (PFO) 07:50 – Chania (CHQ) 09:25 / 71 zł

14.04 / Chania (CHQ) 10:20  – Kraków 12:00 (KRK) / 104 zł

 

Tutaj kupicie bilety z Krakowa na Cypr (Paphos)

Tutaj kupicie bilety z Cypru (Paphos) na Kretę (Chania)

Tutaj kupicie bilety z Krety (Chania) do Krakowa

Poniżej przedstawiamy propozycje noclegów

Na Cyprze proponujemy noclegi w pokoju dwuosobowym w obiekcie New York Plaza Hotel Apartments zlokalizowanym w mieście Pafos. Poniżej dokonacie rezerwacji

Na Krecie proponujemy noclegi w Obiekcie Tina Hotel zlokalizowanym w miejscowości Chania. Poniżej dokonacie rezerwacji noclegów

Aby w pełni móc skorzystać z uroku obu wysp koniecznie wypożyczcie samochody

Poniżej dokonacie rezerwacji samochodu na Cyprze

Poniżej dokanacie rezerwacji samochodu na Krecie

Źródła zdjęć: www.spaeden.pl, www.tanie-loty.com.pl, www.szwendaczek.pl, www.pintravel.pl

 

Oferta ważna na dzień: 2018-02-23
24-07-2018
Rzym

Rzymskie wakacje inaczej! Krótki pobyt w stolicy Włoch tylko 566 zł! [Lot + Hotel]

Już od 566 zł za osobę

Spędź kilka lipcowych dni w słonecznym Rzymie w mniej oczywisty sposób! Oszałamiająca architektura, niezwykłe zabytki i genialna pogoda pozwoli Ci naładować baterie. Rezerwuj już dziś!

 

05-04-2018
Pescara

Odwiedź włoskie wybrzeże Adriatyku! Pescara za 500 zł!

Już od 98 zł za osobę

Piaszczyste wybrzeże Pescary przyciąga turystów. W kwietniu możesz odwiedzić to malownicze miejsce za jedyne 500 zł/os ! 

15-04-2018
Teneryfa

Kierunek Teneryfa[z Krakowa] 911 zł za wszystko (loty, apartament, samochód)

Już od 911 zł za osobę

Wybierzcie się na Teneryfę, największą wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich! Poznajcie zabytkowe miasto La Laguna, wjedźcie do Parku Narodowego wulkanu Teide oraz bawcie się do białego rana w licznych klubach! I co najważniejsze, odpocznijcie i naładujcie baterie!

11-05-2018
Saloniki

Wielkie, greckie wakacje w środku maja za 955 zł! [lot 219 zł]

Już od 955 zł za osobę

Myślisz, że Grecja ma tylko piękne wyspy? Nic bardziej mylnego! Skorzystaj z tanich lotów z Warszawy do Salonik i przekonaj się, że kontynentalna część również ma swój urok!