Europejska Stolica Kultury 2018! Tydzień na Malcie za 1139 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Połącz urlop na słonecznej plaży z możliwością zwiedzenia przeszło 300 zjawiskowych zabytków, które niejednokrotnie pamiętają czasy średniowieczne. Piasek, upał i solidna dawka kultury – czego chcieć więcej!

 

Valetta jako zabytkowy kompleks miejski przeszło od ponad trzydziestu lat wpisana jest w całości na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wybór stolicy Malty na Europejską Stolicę Kultury sprawia, że odwiedzenie tego fantastycznego miejsca na ziemi jest jeszcze bardziej kuszące.

 

Oczywiście cała wyspa ma do zaoferowania wiele. Unikatowe zabytki, zachwycające cuda natury, niebieska woda, drobny piasek, życzliwi ludzie. Można wymieniać w nieskończoność, ale jeszcze lepiej jest to po prostu przeżyć.

 

Nie daj się dłużej namawiać. Rezerwuj już dziś!

 

Lotnisko znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Valetty. Dojazd do miasta odbywa się za pomocą komunikacji miejskiej. Czas przejazdu to 25 min, a koszt to zaledwie 1,5 euro.

 

Warto zainteresować się kartą turystyczną The Malta Pass, która pozwala na bezpłatny wstęp do ponad 40 atrakcji zlokalizowanych na całej wyspie oraz darmowy przejazd autobusem wycieczkowym.

 

Hotele w samej stolicy mają stosunkowo wysokie ceny i sprawiają, że koszt podróży na malowniczą wyspę znacznie rośnie. Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym hotelu w miejscowości St. Julian's, która położona jest w pobliżu, pozwala znacząco oszczędzić portfel, jednocześnie nie tracąc na jakości.

 

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: youtube.com, viaggiandogo.com, pinterest.com, london.ac.uk, worldtravelguide.net, vallettahouse.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
13-05-2018
Ateny

Ateny bez sztampy! 5 dni w greckiej stolicy tylko 519 zł! [lot 192 zł]

Już od 519 zł za osobę

Rajd między turystami. Upał. Gonitwa za najlepszym ujęciem. Koniecznie Akropol, Partenon i Wzgórze Likavitos. A wyobraź sobie, że można inaczej! Dzięki tanim lotom z Katowic do Aten zobaczysz nieodkryte zakątki. Ta promocjyjna oferta sprawi, że pokochasz kontynentalną Grecję!

 

20-01-2019
Palermo

5 dni w 3* hotelu w słonecznym Palermo za 422 zł! [lot 228 zł]

Już od 422 zł za osobę

Nie lubisz zimy? Brak słońca Cię frustruje? Już za 3 tygodnie możesz być na słonecznej Sycylii! Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Palermo już dziś! Na co czekasz?

 

18-11-2018
Palma de Mallorca

Perła Balearów! 5 dni na Majorce tylko 567 zł! [lot 170 zł]

Już od 567 zł za osobę

Masz dość zimna i deszczu? Weź kilka dni urlopu i ciesz się leniwym wypoczynkiem nad Morzem Śródziemnym. Wykorzystaj okazję tanich lotów z Warszawy do Palma de Mallorca już dziś!

 

23-06-2018
Odessa

Najpiękniejszy port Morza Czarnego! 5 dni w Odessie za 638 zł! [Lot + Apartament]

Już od 638 zł za osobę

Jeżeli zachodnia turystyka już Ci się znudziła, bądź po prostu potrzebujesz odmiany – Odessa jest właśnie dla Ciebie!