Europejska Stolica Kultury 2018! Tydzień na Malcie za 1139 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Połącz urlop na słonecznej plaży z możliwością zwiedzenia przeszło 300 zjawiskowych zabytków, które niejednokrotnie pamiętają czasy średniowieczne. Piasek, upał i solidna dawka kultury – czego chcieć więcej!

 

Valetta jako zabytkowy kompleks miejski przeszło od ponad trzydziestu lat wpisana jest w całości na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wybór stolicy Malty na Europejską Stolicę Kultury sprawia, że odwiedzenie tego fantastycznego miejsca na ziemi jest jeszcze bardziej kuszące.

 

Oczywiście cała wyspa ma do zaoferowania wiele. Unikatowe zabytki, zachwycające cuda natury, niebieska woda, drobny piasek, życzliwi ludzie. Można wymieniać w nieskończoność, ale jeszcze lepiej jest to po prostu przeżyć.

 

Nie daj się dłużej namawiać. Rezerwuj już dziś!

 

Lotnisko znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Valetty. Dojazd do miasta odbywa się za pomocą komunikacji miejskiej. Czas przejazdu to 25 min, a koszt to zaledwie 1,5 euro.

 

Warto zainteresować się kartą turystyczną The Malta Pass, która pozwala na bezpłatny wstęp do ponad 40 atrakcji zlokalizowanych na całej wyspie oraz darmowy przejazd autobusem wycieczkowym.

 

Hotele w samej stolicy mają stosunkowo wysokie ceny i sprawiają, że koszt podróży na malowniczą wyspę znacznie rośnie. Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym hotelu w miejscowości St. Julian's, która położona jest w pobliżu, pozwala znacząco oszczędzić portfel, jednocześnie nie tracąc na jakości.

 

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: youtube.com, viaggiandogo.com, pinterest.com, london.ac.uk, worldtravelguide.net, vallettahouse.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
05-04-2019
Saloniki

Przedłużony weekend w 3* hotelu na Chalkidiki tylko 539 zł! [lot 182 zł]

Już od 539 zł za osobę

Lubisz grecką kuchnię? Jesteś pasjonatem kultury antycznej? Łap ofertę tanich lotów z Warszawy do Salonik i już dziś zacznij planować swoje wielkie, greckie wakacje! Nie czekaj ani chwili!

 

02-12-2018
Luqa

Zima na Malcie! 5 dni w 3* hotelu na wyspie Gozo od 470 zł! [lot 137 zł]

Już od 470-659 zł za osobę

Nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent? Lubisz robić niespodzianki? Łap tanie loty z Gdańska na Maltę i zabierz swoją drugą połówkę na fanastyczną wyspę Gozo. Rezerwuj już dziś!

 

08-06-2019
Bari

First minute! 4 dni w malowniczej Apulii tylko 492 zł! [lot 170 zł]

Już od 492 zł za osobę

Lubisz oferty first minute? Nie możesz doczekać się wakacji? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Bari i zacznij planować swój czerwcowy urlop we Włoszech już dziś! Łap okazję!

 

11-06-2018
Pescara

Chwila wytchnienia nad Adriatykiem! Włoska Pescara na 4 dni tylko 527 zł! [lot 210zł]

Już od 527 zł za osobę

Wakacje zaplanowałeś na wrzesień? Nic straconego! Łap okazję na tanie loty z Warszawy do Pescary i choć kilka dni spędź na słonecznej, adriatyckiej plaży. Pakuj plecak i leć!