Europejska Stolica Kultury 2018! Tydzień na Malcie za 1139 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Połącz urlop na słonecznej plaży z możliwością zwiedzenia przeszło 300 zjawiskowych zabytków, które niejednokrotnie pamiętają czasy średniowieczne. Piasek, upał i solidna dawka kultury – czego chcieć więcej!

 

Valetta jako zabytkowy kompleks miejski przeszło od ponad trzydziestu lat wpisana jest w całości na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wybór stolicy Malty na Europejską Stolicę Kultury sprawia, że odwiedzenie tego fantastycznego miejsca na ziemi jest jeszcze bardziej kuszące.

 

Oczywiście cała wyspa ma do zaoferowania wiele. Unikatowe zabytki, zachwycające cuda natury, niebieska woda, drobny piasek, życzliwi ludzie. Można wymieniać w nieskończoność, ale jeszcze lepiej jest to po prostu przeżyć.

 

Nie daj się dłużej namawiać. Rezerwuj już dziś!

 

Lotnisko znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Valetty. Dojazd do miasta odbywa się za pomocą komunikacji miejskiej. Czas przejazdu to 25 min, a koszt to zaledwie 1,5 euro.

 

Warto zainteresować się kartą turystyczną The Malta Pass, która pozwala na bezpłatny wstęp do ponad 40 atrakcji zlokalizowanych na całej wyspie oraz darmowy przejazd autobusem wycieczkowym.

 

Hotele w samej stolicy mają stosunkowo wysokie ceny i sprawiają, że koszt podróży na malowniczą wyspę znacznie rośnie. Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym hotelu w miejscowości St. Julian's, która położona jest w pobliżu, pozwala znacząco oszczędzić portfel, jednocześnie nie tracąc na jakości.

 

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: youtube.com, viaggiandogo.com, pinterest.com, london.ac.uk, worldtravelguide.net, vallettahouse.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
11-06-2018
Malta

Tydzień na Malcie za 1364 zł/os!

Już od 1364 zł za osobę

Malta to raj dla miłośników kościołów, katedr i bazylik, gdyż znajduje się tu ok. 360 budowli sakralnych.

 

 

13-06-2018
Skopje

Macedonia - magiczny zakątek Bałkanów w rewelacyjnej cenie!

Już od 749 zł za osobę

Jesteście miłośnikami Bałkanów? Lubicie aktywny wypoczynek? Jeśli tak to zapraszamy Was do Macedonii i jej barwnej stolicy Skopje - mieszanki orientu i nowoczesności!

02-07-2018
Neapol

Wakacje! Szybki lipcowy urlop w Neapolu tylko 560 zł! [lot 270 zł]

Już od 560 zł za osobę

Początek wakacji we Włoszech brzmi dobrze. Świetna pogoda, dużo słońca i włoskie jedzenie – czy potrzeba czegoś więcej? Dzięki tanim lotom z Gdańska do Neapolu już na początku lipca możesz znaleźć się na włoskiej plaży i zażywać słonecznych kąpieli. Rozkochaj się w pysznym gelato i neapolitańskiej pizzy!

 

03-06-2018
Madryt

Last minute! 4-dniowy citybreak w nieziemskim Madrycie tylko 478 zł! [lot 167 zł]

Już od 478 zł za osobę

Już za nieco ponad tydzień możesz znaleźć się w Madrycie! Hiszpańska stolica urzeka każdego, kto ją odwiedził. Oferta tanich lotów z Poznania do Madrytu pozwoli Ci spędzić urocze 4 dni w tym przepięknym mieście. Daj się uwieść!