Europejska Stolica Kultury 2018! Tydzień na Malcie za 1139 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Połącz urlop na słonecznej plaży z możliwością zwiedzenia przeszło 300 zjawiskowych zabytków, które niejednokrotnie pamiętają czasy średniowieczne. Piasek, upał i solidna dawka kultury – czego chcieć więcej!

 

Valetta jako zabytkowy kompleks miejski przeszło od ponad trzydziestu lat wpisana jest w całości na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wybór stolicy Malty na Europejską Stolicę Kultury sprawia, że odwiedzenie tego fantastycznego miejsca na ziemi jest jeszcze bardziej kuszące.

 

Oczywiście cała wyspa ma do zaoferowania wiele. Unikatowe zabytki, zachwycające cuda natury, niebieska woda, drobny piasek, życzliwi ludzie. Można wymieniać w nieskończoność, ale jeszcze lepiej jest to po prostu przeżyć.

 

Nie daj się dłużej namawiać. Rezerwuj już dziś!

 

Lotnisko znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Valetty. Dojazd do miasta odbywa się za pomocą komunikacji miejskiej. Czas przejazdu to 25 min, a koszt to zaledwie 1,5 euro.

 

Warto zainteresować się kartą turystyczną The Malta Pass, która pozwala na bezpłatny wstęp do ponad 40 atrakcji zlokalizowanych na całej wyspie oraz darmowy przejazd autobusem wycieczkowym.

 

Hotele w samej stolicy mają stosunkowo wysokie ceny i sprawiają, że koszt podróży na malowniczą wyspę znacznie rośnie. Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym hotelu w miejscowości St. Julian's, która położona jest w pobliżu, pozwala znacząco oszczędzić portfel, jednocześnie nie tracąc na jakości.

 

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: youtube.com, viaggiandogo.com, pinterest.com, london.ac.uk, worldtravelguide.net, vallettahouse.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
08-01-2019
Cagliari

Last minute! 5 dni na słonecznej Sardynii tylko 563 zł! [lot 228 zł]

Już od 563 zł za osobę

Lubisz oferty last minute? Kochasz włoską kuchnię? Zacznij nowy rok krótkimi wakacjami! Łap tanie loty z Krakowa do Cagliari i spędź uroczy urlop na słonecznej Sardynii! Rezerwuj już dziś!

 

16-08-2018
Bazylea

Wakacje! Szybki urlop w bajecznej Bazylei tylko 434 zł! [lot 148 zł]

Już od 434 zł za osobę

Sierpień to idealny miesiąc na krótkie wakacje. Promocja na tanie loty z Wrocławia do Bazylei pozwoli Ci spędzić niezapomniane trzy dni w niedocenionym klejnocie Szwajcarii. Daj się uwieść sielankowej, szwajcarskiej atmosferze!

 

30-04-2018
Barcelona

Majówka na hiszpańskim wybrzeżu! Tydzień na Costa Dorada za 1240 zł za osobę!

Już od 1240 zł za osobę

Spędź majówkę na jednym z najbardziej znanych wybrzeży w Katalonii! Tygodniowy pobyt w mieście Salou na "Złotym Wybrzeżu" wyniesie 1240 zł za osobę! W cenę wliczone jest zakwaterowanie, przelot oraz wynajem auta! 

07-04-2018
Kutaisi

Loty do Gruzji za mniej niż 300 zł!

Już od 300 zł za osobę

Znaleźliśmy dla Was tanie loty do wspaniałej Gruzji. Przelot w dwie strony wyniesie niecałe 300 zł!