First minute! Przedłużony weekend w Kijowie tylko 229 zł! [lot 130 zł]

Informacje o wycieczce

Majówka? Wakacje? A może wybiegnij myślami nieco dalej? Dzięki tanim lotom z Poznania do Kijowa już dziś możesz zarezerwować świetną ofertę first minute! Listopad weekend w zjawiskowej stolicy Ukrainy czeka właśnie na Ciebie!

 

Koniecznie zobacz Majdan Niezależnosti oraz niesamowite Muzeum Czarnobyla.

 

Wybierz się na spacer do Parku Wiecznej Chwały oraz odwiedź nietuzinkowe Pirogovo. Ten skansen wprost omamia!

 

Absolutnym 'must see' jest zachwycająca Ławra Peczerska. Pełny złota i mistycyzmu klasztor prawosławny sprawi, że na chwilę znajdziesz się w innym świecie.

 

Spróbuj genialnej, ukraińskiej kuchni. 'Puzata Chata' zachwalana jest przez wszystkich – krytyków, mieszkańców i turystów. Potrzeba większej rekomendacji?

 

Do listopada jeszcze chwila? Taka idea ofert first minute! Nie czekaj!

 

Trasa Poznań – Kijów odbywa się na pokładzie linii Ryanair. Z lotniska Boryspol do centrum dostać się można komunikacją miejską. Cena biletu autobusowego to ok. 15 zł, a czas przejazdu wynosi 30-45 min.

 

Zakwaterowanie w świetnym zajeździe, położonym po prawej, spokojniejszej stronie Dniepru będzie idealnym rozwiązaniem. Obiekt jest wysoko ocenienany przez gości.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i tylko z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: mbaworld.com, guideme.com.ua, kievfriendly.com, w-dog.net, pinterest.com.ua

Oferta ważna na dzień: 2018-02-28
19-04-2019
Berlin

Przedłużony weekend w 3* hotelu w Berlinie tylko 330 zł! [lot 130 zł]

Już od 330 zł za osobę

Lubisz krótkie wyjazdy? Nie masz planów na kwietniowy weekend? Weź jeden dzień wolnego i wybierz się do stolicy Niemiec! Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Berlina już dziś!

 

06-12-2018
Ho Chi Minh (Sajgon)

Azja first minute! 6 dni w zjawiskowym Wietnamie oraz Doha w pigułce za 2195 zł! [lot 1962 zł]

Już od 2195 zł za osobę

Co powiesz na azjatycką przygodę w grudniu? Dzięki tanim lotom z Warszawy do Ho Chi Minh (Sajgon) to jest możliwe! Wietnam i Doha są na wyciągnięcie ręki! Jeżeli Sajgon kojarzy Ci się tylko z wojną to czas to zmienić! Rezerwuj już dziś!

 

21-04-2018
Wenecja

Last minute! 5 dni w obłędnej Wenecji za 569 zł! [lot 155 zł]

Już od 569 zł za osobę

Gondolierzy, kanały, mosty i woda. Dodaj do tego świetną pogodę i ukochaną osobę przy boku, a znakomity wypad gwarantowany. Dzięki tanim lotom z Krakowa możesz zobaczyć Wenecję, póki jeszcze nie zniknęła z powierzchnii Ziemi. Śpiesz się!

 

16-11-2018
Liverpool

First minute! Listopadowy citybreak w mieście The Beatles tylko 384 zł! [lot 148 zł]

Już od 384 zł za osobę

All You Need Is Love, Let It Be, Yesterday – któż nie zna tych szlagierowych przebojów? Co powiesz na szybki citybreak w Wielkiej Brytanii? Oferta tanich lotów z Gdańska do Liverpoolu pozwoli Ci poznać niesamowitą historię tego kultowego, brytyjskiego zespołu oraz wyrwać się na chwilę w listopadowy weekend. Nie czekaj!