First minute! Przedłużony weekend w Legolandzie za 619 zł! [lot 158 zł]

Informacje o wycieczce

Kochałeś klocki Lego? Chciałeś spędzić całe dnie na ich układaniu? Zabierz drugą połówkę na krótki urlop do Danii i spełnij swoje marzenia z dzieciństwa! Łap tanie loty z Poznania do Billund już dziś!

 

Legoland to prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników budowania z klocków. Ten niesamowity park rozrywki inspirowany słynnymi klockami Lego przyciąga rokrocznie setki turystów, którzy znów chcą się poczuć, jak dzieci.

 

Koniec kwietnia to doskonały czas, aby wybrać się na krótki citybreak. Wiosenna pogoda sprzyja podróżom i długim spacerom. Będąc w Billund warto wybrać się w tym celu do Safari ZOO Givskud. Park wodny Lalandia również jest godny polecenia.

 

Nie zapomnij o duńskiej kuchni. Te smaki Cię zaskoczą! Koniecznie spróbuj regionalnych przysmaków rybnych.

 

Rewelacyjna oferta first minute czeka właśnie na Ciebie!

 

Trasa Poznań – Billund odbywa się na pokładzie linii Ryanair. Do centrum miasta zabierze Cię autobus miejski nr 144 lub 44. Podróż trwa zaledwie 5 min, a jej koszt to 3 euro. Piechurzy mogą tę odległość pokonać pieszo, gdyż jest to jedynie nieco ponad 2 km.

 

Znakomity hotel położony w pobliżu Legolandu. Obiekt jest idealną bazą do zwiedzania miasta i okolicy. Goście doceniają perfekcyjną obsługę oraz świetny klimat obiektu. W hotelu mieści się także wypożyczalnia rowerów.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: expresselblag.pl, travelwithboys.com, kiddieholidays.co.uk, reshet.tv, bavarian-times.com, visitcopenhagen.com

Oferta ważna na dzień: 2018-11-27
26-06-2018
Neapol

[Wakacje] Końcówka czerwca w Neapolu. Dwudniowy wypad z Katowic! [Loty od 148 zł/os]

Już od 304-394 zł za osobę

Szybka, dwudniowa akcja - początek wakacji w Neapolu :) Nie myślcie zbyt długo, po prostu kliknijcie i pozwólcie sobie na chwilę relaksu, na zalążek prawdziwych wakacji! Włoska gościnność, pizza, liczne zabytki i wino!

21-05-2018
Malta

5 dni na bajecznej wyspie Gozo! Pełny pakiet tylko 690 zł! [lot 219 zł]

Już od 690 zł za osobę

Któż nie lubi wysp na Morzu Śródziemnym? Plaże, słońce i woda stworzona do kąpieli rokrocznie przyciąga rzeszę turystów. A co powiesz na mniej zatłoczoną, spokojniejszą wyspę? Promocja na tanie loty z Poznania na Maltę daje Ci możliwość poznania fantastycznego Gozo!

 

13-02-2019
Bolonia

Walentynki we Włoszech! 5 dni w 4* hotelu w malowniczej Bolonii tylko 509 zł! [lot 129 zł]

Już od 509 zł za osobę

Lubisz oferty first minute? Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent? Zabierz swoją drugą połówkę na randkę do Włoch! Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Bolonii już dziś. Na co czekasz?

 

02-12-2018
Luqa

Zima na Malcie! 5 dni w 3* hotelu na wyspie Gozo od 470 zł! [lot 137 zł]

Już od 470-659 zł za osobę

Nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent? Lubisz robić niespodzianki? Łap tanie loty z Gdańska na Maltę i zabierz swoją drugą połówkę na fanastyczną wyspę Gozo. Rezerwuj już dziś!