Gran Canaria czeka! 8 dni na gorącej wyspie za 1079 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Gran Canaria to magia! Na niewielkim stosunkowo terenie mieści się cały świat! Wulkany, plaże, ocean, pustynie, góry – zupełnie jakby Matka Natura nie mogła się zdecydować, którym pięknem obdarzyć wyspę, więc dała jej je wszystkie! Sprawdź to!

 

Wyspy Kanaryjskie to przede wszystkim plaże, opalanie, pływanie i błogi odpoczynek. O leniwie płynących czasie przypomina jedynie ćwierk dzikich ptaków i szum fal.

 

W zależności od wyboru kierunku świata, klimat i atmosfera wyspy będzie się zmieniać. Tłoczne, rozrywkowe oraz tętniące życie Maspalomas zawładnęło gorącym i suchym południem. Koniecznie wybierz się na Playa del Ingles – przepiękną, ponad 12 metrową plażę. Zachwyć się rezerwatem wydm Dunas de Maspalomas, który nazywany jest mała Saharą.

 

Wietrzna i wilgotna północ to z kolei wizytówka wyspy – Teror. Miasteczko pełne domków kolonialnych z drewnianymi balkonami i zawiłymi uliczkami. Jego najważniejszym budynkiem jest bazylika Virgen del Pinio.

I oczywiście Las Palmas. Warto odwiedzić Casa de Colon – słynny Dom Kolumba. Po zmroku wybierz się do jednej z setek restauracyjek i spróbuj lokalnych przysmaków, bądź potańcz w jednym z wielu nocnych klubów, które pustoszeją dopiero nad ranem.

 

Pakuj się i rozpocznij przygodę!

 

Idealną bazą wypadową do zwiedzania wyspy jest Las Palmas. Dobrze oceniany, usytuowany niedaleko plaży apartament będzie perfekcyjnym miejscem zarówno do plażowania, jak i zwiedzania.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: gran-canaria-beaches.com, itaka.pl, holidayguru.ie, sunbonoo.com, trip101.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
27-06-2018
Bukareszt

Rozpocznijcie wakacje w Bukareszczie! Z Warszawy! [loty od 188zł/os]

Już od 384-484 zł za osobę

Wybierzcie się do stolicy Rumunii na przełomie czerwca i lipca! Bukareszt jest ambiwalentnym miejscem dla miłośników architektury, która uległa zniszczeniu przy trzesięniach ziemi, podczas drugiej wojny światowej i podczas przebudowy Rumuńskiego rządu. Jednak pośród socrealistycznej budowy kryją się perły, które warto odkryć! Do tego masa muzeów i obiektów sakralnych!

06-07-2018
Połąga/Kłajpeda

Weekend na Litwie! 3 dni w Kłajpedzie za 303 zł! [Lot + Apartament]

Już od 303 zł za osobę

Dla fanów niedalekiego wschodu oraz zapalonych odkrywców - Kłajpeda! Litwa urzeka swoją kuchnią, gościnnością i życzliwością ludzi, a także pięknymi plażami! Przekonaj się sam!

 

30-03-2018
Korfu

Świąteczny urlop na greckiej wyspie - Korfu na święta za 1134 zł!

Już od 1134 zł za osobę

Marzyło Ci się kiedyś, aby wsiąść w samolot i spędzić święta na gorącym piasku przy pięknej pogodzie? Możesz spełnić swoje marzenie! Święta Wielkanocne na wyspie Korfu to cudowny pomysł na prawdziwy relaks.  Siedem dni rajskiego wypoczynku za 1134 złote za osobę!

16-05-2018
Pafos

Majowy tydzień na słonecznym Cyprze za 701 zł! [Lot + Apartament z basenem]

Już od 701 zł za osobę

Piaszczyste plaże, przejrzysta woda i ciepłe morze. Dodatkowo genialna pogoda, gdyż sezon na Cyprze trwa cały rok! Czego chcieć więcej do błogiego wypoczynku? Weź kilka dni wolnego i rozkoszuj się magią wyspy!