Gran Canaria czeka! 8 dni na gorącej wyspie za 1079 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Gran Canaria to magia! Na niewielkim stosunkowo terenie mieści się cały świat! Wulkany, plaże, ocean, pustynie, góry – zupełnie jakby Matka Natura nie mogła się zdecydować, którym pięknem obdarzyć wyspę, więc dała jej je wszystkie! Sprawdź to!

 

Wyspy Kanaryjskie to przede wszystkim plaże, opalanie, pływanie i błogi odpoczynek. O leniwie płynących czasie przypomina jedynie ćwierk dzikich ptaków i szum fal.

 

W zależności od wyboru kierunku świata, klimat i atmosfera wyspy będzie się zmieniać. Tłoczne, rozrywkowe oraz tętniące życie Maspalomas zawładnęło gorącym i suchym południem. Koniecznie wybierz się na Playa del Ingles – przepiękną, ponad 12 metrową plażę. Zachwyć się rezerwatem wydm Dunas de Maspalomas, który nazywany jest mała Saharą.

 

Wietrzna i wilgotna północ to z kolei wizytówka wyspy – Teror. Miasteczko pełne domków kolonialnych z drewnianymi balkonami i zawiłymi uliczkami. Jego najważniejszym budynkiem jest bazylika Virgen del Pinio.

I oczywiście Las Palmas. Warto odwiedzić Casa de Colon – słynny Dom Kolumba. Po zmroku wybierz się do jednej z setek restauracyjek i spróbuj lokalnych przysmaków, bądź potańcz w jednym z wielu nocnych klubów, które pustoszeją dopiero nad ranem.

 

Pakuj się i rozpocznij przygodę!

 

Idealną bazą wypadową do zwiedzania wyspy jest Las Palmas. Dobrze oceniany, usytuowany niedaleko plaży apartament będzie perfekcyjnym miejscem zarówno do plażowania, jak i zwiedzania.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: gran-canaria-beaches.com, itaka.pl, holidayguru.ie, sunbonoo.com, trip101.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
14-09-2019
Bangkok

First minute! Jesienny urlop w 3* hotelu w Bangkoku za 1785 zł! [lot 1628 zł]

Już od 1785 zł za osobę

Od zawsze marzyłeś o podróży do Azji? Lubisz oferty first minute? Łap tanie loty z Warszawy do Bangkoku i zacznij planować swój jesienny urlop już dziś. Na co czekasz?

 

04-04-2018
Cypr, Kreta

Cypr i Kreta w jednej podróży z Krakowa już od 1267 zł! (lot+hotel+samochód)

Już od 1267 zł za osobę

Marzą Ci się wielkie greckie wakacje w Basenie Morza Śródziemnego? Zastanawiasz się pomiędzy malowniczym Cyprem, a niesamowitą Kretą? Już nie musisz, bo obie te wyspy możesz zwiedzić w jednej podróży!

23-02-2019
Agadir

First minute! Tygodniowy urlop w 3* hotelu w Agadirze za 855 zł! [lot 453 zł]

Już od 855 zł za osobę

Przełom lutego i marca jest dość kapryśny. Chcesz uciec przed zimnem i deszczem? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Agadiru i zacznij planować wakacje już dziś! Maroko czeka! Łap okazję!

 

24-05-2018
Rimini

Rimini w cztery dni! Urlop na włoskiej plaży za 495 zł!

Już od 495 zł za osobę

Krótki wypoczynek nad północnym Adriatykiem, gdzie plaże wyglają jak na pocztówkach możesz spędzić za 495 zł za osobę! Nie czekaj więc! Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.