Grecka Kefalonia zaprasza! Tygodniowy urlop w 3* hotelu za 1105 zł!

Informacje o wycieczce

Marzą Ci się wakacje na jednej z greckich wysp, ale pośród takiego wyboru, nie wiesz, na którą się zdecydować? Proponujemy Wam tygodniowy ulop w Kefalonii - największej spośród Wysp Jońskich! Urlop w 3* hotelu z przelotami i transferami wyniesie 1105 zł za osobę! Nie czekaj! 

Górskie szczyty, złociste plaże, lazurowa woda, urokliwe miasteczka i białe klify - to właśnie Kefalonia. Brzmi nieprawdopodobnie? Kefalonia w porównaniu do Korfu lub Zakhyntos jest wyspą mało znaną, pomimo że jest największą grecką wyspą na archipelagu Wysp Jońskich. Z roku na rok jednak turyści coraz bardziej interesują się tym urokliwym miejscem, które posiada oprócz przepięknych krajobrazów także bogatą historię. Stolicą wyspy jest miasto Argostoli, malowniczo położone nad zatoką. Na całej wyspie znajduję się kilkadziesiąt plaż, jednak na szczególną uwagę powinna zasłużyć Myrtos Beach. Plaża tak zjawiskowa, że zapiera dech w piersiach. Jednak w Kefalonii nie tylko plaże są atrakcją dla turystów. Będąc na urlopie, koniecznie musisz zobaczyć: Jaskinię Melisani, Jaskinię Drogarati, najpiękniejszą wioskę na wyspię Fiscardo, Zamek Agios Georges, Klasztor Agios Gerasimos. 

Najważniejsze informacje:

Przelot liniami Ryanair - 655 zł za osobę

Termin od 10 do 17 maja

Zakwaterowanie w 3* hotelu - 900 zł za pobyt (450 zł za osobę)

Wyżywienie we własnym zakresie

Trensfery z lotniska oraz na nie zapewnione przez hotel

Tu zarezerwujesz lot:

Tu zarezerwujesz hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
23-06-2018
Split

[Wakacje] Chorwackie wybrzeże, Split z Katowic! [Loty + apartament od 449 zł/os]

Już od 449-511 zł za osobę

Prezentujemy Wam ciekawę alternatywę rozpoczęcia lata wraz z końcem roku szkolnego! 3 noce w apartamencie nad Morzem Adriatyckim w pięknej Dalmacji, pośród wielu pięknych plaż i ciekawych zabytków :]

06-06-2018
Ateny, Rodos

Rodos i Ateny w jednej podróży z Katowic! Cały tydzień od 651 zł (Loty + zakwaterowanie)

Już od 651-755 zł za osobę

Wybierzcie się we wspaniałą podróż i poznajcie dwa oblicza Grecji! 3 noce w Atenach i 4 noce na Rodos, majestatycznej wyspie na Morzu Egejskim! Antyczne zabytki przemieszane z błogim wypoczynkiem na piasku, czy może być coś lepszego?

19-06-2018
Marrakesz

Tygodniowy urlop w Marrakeszu!

Już od 776zł za osobę

Maroko zachwyca swoją barwną kulturą i tradycją. Przeżyj przygodę, podczas której będziesz mógł odkrywać kulturę arabską. Już teraz zarezerwuj wyjazd w terminie 19-26 czerwca!

08-04-2018
Santorini

Fira na Santorini za 963 zł (Loty + hotel na 10 dni, przez Ateny)

Już od 963 zł za osobę

Kojarzycie Firę? śliczne miasteczko z białymi domkami, położone na klifie, który wznosi się na wysokość 260 metrów. Zatem przestaniecie je kojarzyć tylko z pocztówek, bo mamy dla Was wspaniałą ofertę! Spędzicie dodatkowo cały dzień w Atenach.