Grecka Kefalonia zaprasza! Tygodniowy urlop w 3* hotelu za 1105 zł!

Informacje o wycieczce

Marzą Ci się wakacje na jednej z greckich wysp, ale pośród takiego wyboru, nie wiesz, na którą się zdecydować? Proponujemy Wam tygodniowy ulop w Kefalonii - największej spośród Wysp Jońskich! Urlop w 3* hotelu z przelotami i transferami wyniesie 1105 zł za osobę! Nie czekaj! 

Górskie szczyty, złociste plaże, lazurowa woda, urokliwe miasteczka i białe klify - to właśnie Kefalonia. Brzmi nieprawdopodobnie? Kefalonia w porównaniu do Korfu lub Zakhyntos jest wyspą mało znaną, pomimo że jest największą grecką wyspą na archipelagu Wysp Jońskich. Z roku na rok jednak turyści coraz bardziej interesują się tym urokliwym miejscem, które posiada oprócz przepięknych krajobrazów także bogatą historię. Stolicą wyspy jest miasto Argostoli, malowniczo położone nad zatoką. Na całej wyspie znajduję się kilkadziesiąt plaż, jednak na szczególną uwagę powinna zasłużyć Myrtos Beach. Plaża tak zjawiskowa, że zapiera dech w piersiach. Jednak w Kefalonii nie tylko plaże są atrakcją dla turystów. Będąc na urlopie, koniecznie musisz zobaczyć: Jaskinię Melisani, Jaskinię Drogarati, najpiękniejszą wioskę na wyspię Fiscardo, Zamek Agios Georges, Klasztor Agios Gerasimos. 

Najważniejsze informacje:

Przelot liniami Ryanair - 655 zł za osobę

Termin od 10 do 17 maja

Zakwaterowanie w 3* hotelu - 900 zł za pobyt (450 zł za osobę)

Wyżywienie we własnym zakresie

Trensfery z lotniska oraz na nie zapewnione przez hotel

Tu zarezerwujesz lot:

Tu zarezerwujesz hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
19-04-2018
Faro

Kwiecień w Portugalii! Tygodniowy urlop w Faro dla 2 osób za 991 zł/os! (Lot+3*hotel+auto)

Już od 991 zł za osobę

Masz świetną okazję, aby spędzić tygodniowy urlop w kwietniu wśród przepięknych krajobrazów! Przygotowaliśmy dla Was ofertę dla 2 osób! Tygodniowy urlop w kwietniu w Faro z wynajęciem auta, noclegami oraz przelotami wyniesie 991 zł/os! Nie przegap okazji! 

09-04-2018
Piza

Piza w pięć dni! Najtańsze loty w kwietniu za 112 zł!

Już od 112zł za osobę

Znaleźliśmy dla Ciebie najtańsze bilety w kwietniu do Włoch, a mianowicie do jednego z najsłynniejszych miast - Pizy! Możesz na własne oczy zobaczyć rozsławioną na cały świat krzywą wieżę w Pizie. I to już za 112 zł!

23-02-2018
Santander

Santander! na 4 dni za niecałe 300zł. Loty + Hotel [z Warszawy]

Już od 291 zł za osobę

05-08-2018
Korfu

Greckie wakacje w sierpniu! Korfu w szczycie sezonu za 1111 zł! [lot 490 zł]

Już od 1111 zł za osobę

Co powiesz na tygodniowy pobyt w sierpniu na greckiej wyspie? Tak, to wymarzony plan na wakacje niejednej osoby! Dzięki tanim lotom z Rzeszowa na Korfu możesz marzenie zmienić w rzeczywistość! Nie czekaj! Ta promocja czeka właśnie na Ciebie!