Grecka Kefalonia zaprasza! Tygodniowy urlop w 3* hotelu za 1105 zł!

Informacje o wycieczce

Marzą Ci się wakacje na jednej z greckich wysp, ale pośród takiego wyboru, nie wiesz, na którą się zdecydować? Proponujemy Wam tygodniowy ulop w Kefalonii - największej spośród Wysp Jońskich! Urlop w 3* hotelu z przelotami i transferami wyniesie 1105 zł za osobę! Nie czekaj! 

Górskie szczyty, złociste plaże, lazurowa woda, urokliwe miasteczka i białe klify - to właśnie Kefalonia. Brzmi nieprawdopodobnie? Kefalonia w porównaniu do Korfu lub Zakhyntos jest wyspą mało znaną, pomimo że jest największą grecką wyspą na archipelagu Wysp Jońskich. Z roku na rok jednak turyści coraz bardziej interesują się tym urokliwym miejscem, które posiada oprócz przepięknych krajobrazów także bogatą historię. Stolicą wyspy jest miasto Argostoli, malowniczo położone nad zatoką. Na całej wyspie znajduję się kilkadziesiąt plaż, jednak na szczególną uwagę powinna zasłużyć Myrtos Beach. Plaża tak zjawiskowa, że zapiera dech w piersiach. Jednak w Kefalonii nie tylko plaże są atrakcją dla turystów. Będąc na urlopie, koniecznie musisz zobaczyć: Jaskinię Melisani, Jaskinię Drogarati, najpiękniejszą wioskę na wyspię Fiscardo, Zamek Agios Georges, Klasztor Agios Gerasimos. 

Najważniejsze informacje:

Przelot liniami Ryanair - 655 zł za osobę

Termin od 10 do 17 maja

Zakwaterowanie w 3* hotelu - 900 zł za pobyt (450 zł za osobę)

Wyżywienie we własnym zakresie

Trensfery z lotniska oraz na nie zapewnione przez hotel

Tu zarezerwujesz lot:

Tu zarezerwujesz hotel:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
16-05-2018
Ateny

Ateny na tydzień w drugiej połowie maja za 419 zł (loty + samochód)

Już od 419 zł za osobę

A może by tak niedługo po powrocie z majówki wziąć tydzień wolnego i wylecieć do Aten i okolic, przed sezonem, gdy pogoda jest przyjemna i nie ma jeszcze tylu ludzi? Jeśli możecie sobie na to pozwolić, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać :)

04-04-2018
Bułgaria

Wypoczynek na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego za 429 zł!

Już od 429 zł za osobę

Urlop na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego może okazać się strzałem w dziesiątkę. W kwietniu tygodniowy wypoczynek wyniesie jedynie 429 złotych za osobę. Nie przegap okazji! 

07-04-2018
Chania

Rozkoszuj się rajską Kretą za 637 zł! (loty + hotel)

Już od 637zł za osobę

Wybierz się na wiosenny wypoczynek na rajską wyspę Kretę za 637 zł za osobę! Oferta w cenie obejmuje przelot oraz zakwaterowanie. 

11-05-2018
Saloniki

Wielkie, greckie wakacje w środku maja za 955 zł! [lot 219 zł]

Już od 955 zł za osobę

Myślisz, że Grecja ma tylko piękne wyspy? Nic bardziej mylnego! Skorzystaj z tanich lotów z Warszawy do Salonik i przekonaj się, że kontynentalna część również ma swój urok!