HIT! 6 DNI NA MALOWNICZEJ SARDYNII za 697 zł! LOT + HOTEL

Informacje o wycieczce

Kochacie włoską kuchnię i włoski klimat, ale Rzym, Mediolan i Bolonia już dawno zostały zwiedzone? To może Sardynia i Cagliari – miasto w którym mówi się po włosku, ale jego mieszkańcy zarzekają się, że Włochami nie są?

 

Jego populacja nie przekracza nawet 200 tysięcy, przez co brak tu wielkich, zatłoczonych placów i nowoczesnych dzielnic. To niewielkie miasteczko przyciąga ulicznym 'trekkingiem'.

Dzielnica Castello, wieże Cagliari, kościół San Sepolcro, rezerwat flamingów, amfiteatr rzymski – to tylko niektóre atrakcje włoskiego miasta.

 

I plaże. Linia brzegowa Sardynii, jak każdej śródziemnomorskiej wyspy, zachęca do opalania, kąpieli i wypoczynku. Przejrzysta woda. Piasek. Czego chcieć więcej.

 

Warto wspomnieć jeszcze zjawiskową kuchnię. Sardynki, z których słynie cały region, znakomite owoce morza, a także lokalny przysmak – bottarga. Koniecznie uraczyć się trzeba mirtowym likierem.

 

Nie czekaj i złap odrobinę słońca!

Z lotniska do miasta dotrzeć można za pomocą autokaru, wypożyczonego auta, bądź taksówki. Koszt przejazdu autobusem to zaledwie 0,7 euro, a jego czas to niecały kwadrans.

 

Zakwaterowanie w bardzo wysoko ocenianym bed&breakfast dodatkowo umili pobyt.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: erasmusu.com, independent.co.uk, lonelyplanet.com, travelblog.eu

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
15-05-2018
Las Palmas/Gran Canaria

Tygodniowy wypoczynek na Gran Canarii już od 1056 zł!

Już od 1056 zł za osobę

Co powiecie aby urlop spędzić na gorących Wyspach Kanaryjskich? Afrykańskie słońce, piaskowa pustynia, lazurowe wody oceanu, góry oraz roślinna oaza wewnątrz wyspy to właśnie Gran Canaria! A pamiętajcie, że to dopiero początek Waszej przygody!

05-09-2019
Podgorica

First minute! Wrześniowy urlop na Riwierze Czarnogórskiej jedyne 556 zł! [lot 218 zł]

Już od 556 zł za osobę

Potrzebujesz podróżniczego celu, aby lepiej funkcjonować w pracy? Masz ochotę zaplanować przyszłoroczne wakacje już dziś? Łap tanie loty z Katowic do Podgoricy i szykuj się na niezapomniany urlop w Czarnogórze. Nie czekaj!

 

09-06-2018
Alghero

Last minute! Tydzień na słonecznej Sardynii za 933 zł! [lot 348 zł]

Już od 933 zł za osobę

Lubisz oferty last minute i spontaniczne wyjazdy? Masz tydzień urlopu i nie wiesz jak go wykorzystać? Już za niecałe 2 tygodnie tanie loty z Katowic do Alghero mogą zabrać Cię na przepiękną Sardynię. Co Ty na to?

 

27-07-2018
Podgorica

Wakacje! Tydzień na Riwierze Czarnogórskiej w szczycie sezonu tylko 920 zł! [lot 392 zł]

Już od 920 zł za osobę

Czarna Perła Adriatyku rokrocznie przyciąga coraz więcej turystów. Nic dziwnego! Genialne plaże, przejrzyste morze oraz perfekcyjna pogoda kuszą! Tanie loty z Katowic do Podgoricy zabiorą Cię na przepiękną Riwierę Czarnogórską w szczycie seoznu za naprawdę niewielkie pieniądze. Na co czekasz?