Hit! Tygodniowy urlop na nieziemskiej Riwierze Czarnogórskiej tylko 732 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Fantastyczne plaże, perfekcyjna pogoda, ciepłe morze – czego chcieć więcej do idealnego urlopu! I ta cena! Daj się rozpieścić czarnej perle Adriatyku i poczuj magię bałkańskiego wybrzeża! Na co czekasz?

 

Budva to niezwykle rozrywkowy kurort. Życie tętni tu od świtu do nocy. Kawiarenki, restauracje, genialne imprezy na plaży – nie będziesz się nudził ani przez sekundę!

 

Miłośnicy sportów ekstremalnych i poszukiwacze adrenaliny powinni rozważyć kurs nurkowania, bądź lot paralotnią. Całodzienne plażowane ponoć również może się znudzić. Warto wtedy pomyśleć o rejsie statkiem, bądź wypożyczeniu kajaków.

 

Mało kto wie, że Czarnogóra to również wyśmienita kuchnia, która zdecydowanie nie pozwoli Ci stracić na wadze. Bliskość morza i gór przyczyniła się do niesamowitej eksplozji smaków na talerzu.

 

Koniecznie spróbuj ćevapčići, pljeskavicy oraz fenomenalnej sałatki bałkańskiej. Miłośnicy owoców morza również nie będą zawiedzeni. Na deser obowiązkowo baklava i rakija.

 

Rezerwuj już dziś!

 

Z lotniska Podgorica do Budvy można dostać się taksówką. Koszt przejazdu to 30-40 euro, a najkorzystniejsze oferty uzyskać można poprzez złożenie zamówienia przez internet. Lepszym rozwiązaniem będzie bezpośrednia prośba skierowana do hotelu, bądź apartamentu o zorganizowanie transferu. Należy pamiętać, aby taką usługę zamówić przed przyjazdem.

 

Świetnie oceniany, niedrogi apartament położony bezpośrednio przy plaży to prawdziwa perełka. Mieszkanie jest w pełni wyposażone oraz dostępny jest transfer z lotniska.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: goolets.net, wallpapers13.com, myholidayguru.co.uk, forward.com, slavorum.org, itinari.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
02-07-2018
Neapol

Wakacje! Szybki lipcowy urlop w Neapolu tylko 560 zł! [lot 270 zł]

Już od 560 zł za osobę

Początek wakacji we Włoszech brzmi dobrze. Świetna pogoda, dużo słońca i włoskie jedzenie – czy potrzeba czegoś więcej? Dzięki tanim lotom z Gdańska do Neapolu już na początku lipca możesz znaleźć się na włoskiej plaży i zażywać słonecznych kąpieli. Rozkochaj się w pysznym gelato i neapolitańskiej pizzy!

 

16-06-2018
Antalya

Diament Riwiery Tureckiej! Tydzień w Antalyi za 1315 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1315 zł za osobę

Słońce, plaża, upał - nie trzeba naprawdę niczego więcej, aby zregenerować siły! To wszystko znajdziesz na boskiej Riwierze Tureckiej. Przekonaj się sam!

 

15-10-2018
Burgas

First minute! 4 dni w 3* hotelu ze śniadaniami w Słonecznym Brzegu tylko 255 zł! [lot 112 zł]

Już od 255 zł za osobę

Połowa października to świetny czas, aby wybrać się na szybki urlop nad Morze Czarne. Słoneczny Brzeg potrafi zachwycić nawet jesienią. Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Burgas i przekonaj się sam!

 

11-06-2018
Malta

Tydzień na Malcie za 1364 zł/os!

Już od 1364 zł za osobę

Malta to raj dla miłośników kościołów, katedr i bazylik, gdyż znajduje się tu ok. 360 budowli sakralnych.