Indie first minute! 9 dni w 3* hotelu w New Delhi za 1915 zł! [lot 1664 zł]

Informacje o wycieczce

Marzysz o wyprawie do Azji? Lubisz oferty first minute? Łap tanie loty z Warszawy do New Delhi i zacznij się szykować już dziś na azjatycką przygodę! Rezerwuj teraz!

 

Egzotyczne tradycje i obyczaje, życzliwi ludzie oraz niesamowita architektura w dużej mierze wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO to największe zalety Delhi i New Delhi. Obowiązkowo zobacz znakomity Czerwony Fort oraz piękną Świątynię Lotosu i Bram Indii. Nie przegap także zjawiskowego minaretu Kutb Minar.

 

Kuchnia indyjska to ogrom zapachów i aromatów. Charakterystyczne mieszanki ziół i przypraw dodawane do większości potraw nadają lokalnym specjałom unikatowego smaku. Koniecznie spróbuj chicken masali i tandoori chicken. Nie zapomnij o chlebkach naan – nie pożałujesz!

 

Rewelacyjna oferta first minute! Łap okazję!

 

Trasa Warszawa – New Delhi odbywa się na pokładzie linii Ukraine International Airlines z jedną przesiadką w Kijowie. Do centrum zabiorą Cię środki komunikacji miejskiej: metro oraz autobus lub bus lotniskowy. Najszybciej do celu dostaniesz się metrem.

 

Dobrze oceniany 3* hotel położony w pobliżu transportu miejskiego w rewelacyjnej cenie. Goście doceniają fantastyczną lokalizację i znakomitą obsługę. Obecnie pokój można zarezerwować z niemal 60% zniżką!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: andbeyond.com, mediaindia.eu, goibibo.com, app.emaze.com, planetware.com, food.ndtv.com

Oferta ważna na dzień: 2019-02-24
01-02-2019
Paryż-Beauvais

Romantyczny weekend w 3* hotelu w Paryżu tylko 340 zł! [lot 130 zł]

Już od 340 zł za osobę

Która kobieta nie marzy o weekendzie w stolicy Francji. Zrób niespodziankę swojej drugiej połówce i zabierz ją na romantyczną wycieczkę. Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Paryża już dziś!

 

03-03-2019
Pafos

First minute! 4 dni na Cyprze tylko 394 zł! [lot 254 zł]

Już od 394 zł za osobę

Nie lubisz deszczu i topniejącego śniegu? Kochasz piasek, plaże i słodkie lenistwo? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Pafos i zacznij planować krótki urlop już dziś! Łap okazję!

 

23-02-2018
Bergen

Bergen w środku tygodnia [Z Warszawy]

Już od 78zł za osobę

Bardzo tanie loty z Warszawy do Bergen!

01-06-2019
Bari

First minute! Czerwcowy urlop we włoskiej Apulii tylko 443 zł! [lot 198 zł]

Już od 443 zł za osobę

Początek czerwca we Włoszech? Dlaczego nie! Przywitaj lato w pięknej Apulii. Łap tanie loty z Wrocławia do Bari i zacznij planować rewelacyjny urlop już dziś. Na co czekasz?