Jesienne first minute! 5 dni w bajecznym Neapolu za jedyne 487 zł! [lot 218 zł]

Informacje o wycieczce

Wakacje w pełni, a Ty już myślisz o jesiennych podróżach? Ta oferta first minute czeka właśnie na Ciebie! Promocja tanich lotów z Katowic do Neapolu pomoże Ci zorganizować szybki, jesienny urlop w stolicy Kampanii. Na co czekasz? Rezerwuj już dziś!

 

Neapol to świetny kierunek nie tylko w porze wakacyjnej. Przekonaj się, że również jesienią warto odwiedzić Włochy.

 

Na pewno urzeknie Cię niesamowita starówka, która jest największą w Europie historyczną częścią miasta. Obszar ten w całości został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Musisz koniecznie wybrać się na długi spacer w te rejony i zobaczyć przepiękną architekturę, fantastyczne zabytki i bogate muzea.

 

Nie zapomnij o przepysznej, lokalnej kuchni. Obowiązkowo spróbuj neapolitańskiej pizzy i przynajmniej jednej z tutejszych past. Na deser koniecznie gelato lub affogato.

 

Nie czekaj! Łap fantastyczną ofertę first minute!

 

Trasa Katowice – Neapol odbywa się na pokładzie linii Wizzair. Z lotniska do centrum kursuje autobus Alibus. Koszt przejazdu to 4 euro, a jego czas to 15-25 min, w zależności od natężenia ruchu. Bilet można dostać w terminalu lub bezpośrednio u kierowcy.

 

Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu usytuowanym w samym centrum miasta będzie idealnym rozwiązaniem w czasie krótkiego wyjazdu. Goście doceniają doskonałą lokalizację oraz świetną łączność bezpłatnego Wi-Fi.

 

Koszt przy założeniu 2 podróżujących i tylko z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: goseewrite.com, erasmusu.com, viajandoparaitalia.com.br, destination360.com, tranonoldnaples.com, tesorichicago.com

Oferta ważna na dzień: 2018-07-16
08-02-2019
Zurych

Szwajcaria first minute! 5 dni w Zurychu za 710 zł! [lot 276 zł]

Już od 710 zł za osobę

Urlop w Alpach? Dlaczego nie! Dzięki tanim lotom z Warszawy do Zurychu możesz spędzić niesamowity wypoczynek w malowniczej Szwajcarii! Nie czekaj ani chwili!

 

30-06-2018
Wenecja Treviso

[Wakacje] Wenecja z Krakowa w doskonałej cenie! [loty 159 zł/os]

Już od 727 zł za osobę

Wybierzcie się do Wenecji na przełomie czerwca i lipca! Niegdyś potęga handlowa Morza Środziemnego, teraz jeden z głównych ośrodków kulturalnych świata. Popłyńcie gondolą do teatru, zasmakujcie włoskiej kuchni i cieszcie się niewyobrażalnie piękną architekturą. 

03-04-2019
Stambuł

4 dni w 4* hotelu w niezwykłym Stambule tylko 680 zł! [lot 498 zł]

Już od 680 zł za osobę

Pociąga Cię kultura arabska? Masz ochotę odwiedzić dwa kontynenty podczas jednej podróży? Łap tanie loty z Warszawy do Stambułu i odwiedź niesamowitą Turcję. Pakuj się już dziś!

 

08-03-2018
Rzym

Wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu! Trzy noce za jedyne 717 zł za osobę!

Już od 717 zł za osobę

717 zł za trzy noce w Rzymie? To możliwe. Już w marcu możesz wybrać się w niezapomnianą podróż do Wiecznego Miasta!