Korsyka na wakacje w super cenie!

Informacje o wycieczce

A gdyby tak znaleźć się na prostokątnym placu św. Mikołaja (Place St-Nicolas), na którym znajduje się pomnik Napelona, przedstawionego jako rzymskiego cesarza? A gdyby dodać do tego jeszcze zabytkowe budynki, piękną pogodę i niską cenę wycieczki?

Do Berlina pociągiem z Warszawy (przez Koło, Poznań) od 169zł. Lub samolotem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na drugą połowę sierpnia!

Bastia! Korsyka! Plaża! Architektura!

 

Warte odnotowania:

Szesnastowieczna twierdza; Siedemnastowieczna katedra St. Marie; Kościły z siedemnastego wieku; Stara przystań dla jachtów; Stadion piłkarski mistrza drugiej ligi z 2012 roku - SC Bastia.

 

Na  Korsykę dostaniemy się z Berlina liniami EasyJet, bezpośrednim lotem trwającym niecałe 2 godziny. Wszystkim pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego 56x45x25cm, bez limitu wagowego! Na pewno starczy, bierzemy ze sobą same szorty i tanktopy!

 

 

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was wpaniałą ofertę dotyczącą zakwaterowania. Mowa tu o studio 25m2 w samym centrum tego pięknego miasta!

1600 zł na dwie osoby to naprawdę dobra cena za tyle przestrzeni i swobody! 400m od głównego portu, widok na miasto, kuchnia z piekarnikiem, w pełni wyposażona łazienka!

 

 

Rozważmy też wypożyczenia samochu, bowiem jest co zwiedzać!

 

 

Źródła zdjęć: google images, instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
10-07-2018
Split

[Wakacje] Chorwacki Split na tydzień!! [loty od 268 zł/os]

Już od 925-1015 zł za osobę

Odkryjcie wspaniałe portowe miasto położone w Dalmacji, nad Morzem Adriatyckim! Przyjemny klimat, wiele atrakcji (m.in. pałac cesarza Dioklecjana, świątynia Jupitera, pozostałości akweduktu) i ciekawe życie nocne!

17-07-2018
Palma de Mallorca

Wakacje w lipcu na Majorce za 1733 zł!

Już od 1733zł za osobę

Marzyły Ci się wakacje na słynnej Majorce? Nic prostszego! Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wakacjami w lipcu na tej wyjątkowej wyspie! Tygodniowy urlop będzie kosztować 1733 zł/os! W cenę wliczony został przelot oraz zakwaterowanie w 3* hotelu! 

20-06-2018
Ateny

Ateny z Katowic w drugiej połowie czerwca [loty od 147 zł/os + apartament]

Już od 359-449 zł za osobę

Wybierzcie się pod koniec czerwca do stolicy Grecji, do majestatycznych Aten, kolebki europejskiej kultury! Bezpośrednie loty z katowic i apartament z doskonałą oceną w centrum miasta, a to wszystko w bardzo dobrej cenie!

28-05-2018
Marrakesz

Królestwo Marokańskie już czeka! Tygodniowy urlop w Marrakeszu za 1035 zł/os!

Już od 1035 zł za osobę

Jeśli macie kila dni wolnych w maju i w czerwcu i chcielibyście wybrać się na szybkie wakacje, aby odpocząć od zgiełku i pracy, to proponujemy Wam tygodniowy urlop w Królestwie Marokańskim w Marrakeszu! Oferta, którą przygotowaliśmy, to tygodniowy pobyt w najbardziej kolorowym i żywym mieście w Maroku! Tygodniowy urlop w Marrakeszu będzie kosztować 1035 zł/os!