Korsyka na wakacje w super cenie!

Informacje o wycieczce

A gdyby tak znaleźć się na prostokątnym placu św. Mikołaja (Place St-Nicolas), na którym znajduje się pomnik Napelona, przedstawionego jako rzymskiego cesarza? A gdyby dodać do tego jeszcze zabytkowe budynki, piękną pogodę i niską cenę wycieczki?

Do Berlina pociągiem z Warszawy (przez Koło, Poznań) od 169zł. Lub samolotem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na drugą połowę sierpnia!

Bastia! Korsyka! Plaża! Architektura!

 

Warte odnotowania:

Szesnastowieczna twierdza; Siedemnastowieczna katedra St. Marie; Kościły z siedemnastego wieku; Stara przystań dla jachtów; Stadion piłkarski mistrza drugiej ligi z 2012 roku - SC Bastia.

 

Na  Korsykę dostaniemy się z Berlina liniami EasyJet, bezpośrednim lotem trwającym niecałe 2 godziny. Wszystkim pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego 56x45x25cm, bez limitu wagowego! Na pewno starczy, bierzemy ze sobą same szorty i tanktopy!

 

 

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was wpaniałą ofertę dotyczącą zakwaterowania. Mowa tu o studio 25m2 w samym centrum tego pięknego miasta!

1600 zł na dwie osoby to naprawdę dobra cena za tyle przestrzeni i swobody! 400m od głównego portu, widok na miasto, kuchnia z piekarnikiem, w pełni wyposażona łazienka!

 

 

Rozważmy też wypożyczenia samochu, bowiem jest co zwiedzać!

 

 

Źródła zdjęć: google images, instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
21-04-2018
Bari

Serce południa - prawdziwe włoskie wakacje w Apulii! (lot+apartament)

Już od 863 zł za osobę

Kryształowo przejrzyste morze, skąpane w słońcu uliczki Starego Miasta, kapliczki, białe podwórka i słynne orecchiette – oto Bari stolica regionu Apulia i miasto gdzie bije serce południa Włoch.

08-04-2018
Burgas

Dwudniowy pobyt w Burgas za 187 zł!

Już od 187 zł za osobę

Kierunek Bułgaria! Tanie loty - w dwie strony polecisz za jedyne 73 zł za osobę, a nocleg w dobrze ocenianym 3* hotelu znajdziesz już za 229 zł za noc! 

11-07-2018
Chania, Kreta

[Wakacje] Na Kretę z Warszawy! Tydzień za 1136 zł/os [loty + apartament]

Już od 1136 zł za osobę

Tydzień na wyspie z historią sięgającą IV tysiąclecia p. n. e. z Weneckimi akcentami! Poza wspaniałymi zabytkami czekają na Was piękne plaże i pyszne śródziemnomorskie dania :) Nie zwlekajcie!

09-06-2018
Fuerteventura

Kawałek Sahary na oceanie czyli Fuerteventura już od 819 zł! (lot+zakwaterowanie)

Już od 819 zł za osobę

Kawałek pustyni rzucony na wody Oceanu Atlantyckiego – to właśnie Fuerteventura, jedna z wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich.