Korsyka na wakacje w super cenie!

Informacje o wycieczce

A gdyby tak znaleźć się na prostokątnym placu św. Mikołaja (Place St-Nicolas), na którym znajduje się pomnik Napelona, przedstawionego jako rzymskiego cesarza? A gdyby dodać do tego jeszcze zabytkowe budynki, piękną pogodę i niską cenę wycieczki?

Do Berlina pociągiem z Warszawy (przez Koło, Poznań) od 169zł. Lub samolotem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na drugą połowę sierpnia!

Bastia! Korsyka! Plaża! Architektura!

 

Warte odnotowania:

Szesnastowieczna twierdza; Siedemnastowieczna katedra St. Marie; Kościły z siedemnastego wieku; Stara przystań dla jachtów; Stadion piłkarski mistrza drugiej ligi z 2012 roku - SC Bastia.

 

Na  Korsykę dostaniemy się z Berlina liniami EasyJet, bezpośrednim lotem trwającym niecałe 2 godziny. Wszystkim pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego 56x45x25cm, bez limitu wagowego! Na pewno starczy, bierzemy ze sobą same szorty i tanktopy!

 

 

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was wpaniałą ofertę dotyczącą zakwaterowania. Mowa tu o studio 25m2 w samym centrum tego pięknego miasta!

1600 zł na dwie osoby to naprawdę dobra cena za tyle przestrzeni i swobody! 400m od głównego portu, widok na miasto, kuchnia z piekarnikiem, w pełni wyposażona łazienka!

 

 

Rozważmy też wypożyczenia samochu, bowiem jest co zwiedzać!

 

 

Źródła zdjęć: google images, instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
09-06-2018
Fuerteventura

Kawałek Sahary na oceanie czyli Fuerteventura już od 819 zł! (lot+zakwaterowanie)

Już od 819 zł za osobę

Kawałek pustyni rzucony na wody Oceanu Atlantyckiego – to właśnie Fuerteventura, jedna z wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich.

28-06-2018
Rodos

Przywitaj wakacje w Grecji! Tydzień w 3* hotelu na Rodos za 693zł/os! [Lot z Berlina za237zł/os]

Już od 693 zł za osobę

Grecka wyspa położona na Morzu Egejskim, jedna z najbardziej znanych wysp na świecie - wyspa Rodos zachwyca krajobrazami jak z pocztówki i błękitną wodą. Tygodniowe wakacje na wyspie słońca wyniosą 693 zł/os. W cenę wliczony jest przelot ( wylot z Berlina) oraz zakwaterowanie w wysoko ocenianym 3*hotelu! 

27-06-2018
Castellon De La Plana

Tydzień na hiszpańskim wybrzeżu za 728 zł (Loty + hotel). Punkt wylotowy na Walencję!

Już od 728 zł za osobę

Sam początek wakacji, koniec roku szkolnego dla pociech i idealna okazja, by skorzystać z hiszpańskiej pogody! Castellon de la Plana, miasto we wschodniej Hiszpanii, sąsiadujące z wieloma ciekawymi miejscami, położone we wspólnocie autonomicznej Walencja. Idealne miejsce do odpoczynku, i jakie tanie!

11-04-2018
Santander

Północna Hiszpania czeka! Tydzień w malowniczej Kantabrii za 884 zł!

Już od 884 zł za osobę

Już w kwietniu możesz odkryć piękno, jakie kryje w sobie Kantabria! Region położony na północy Hiszpanii to niekończąca się kraina zieleni, plaż i wszelkiej różnorodności. Tygodniowy urlop w tej magicznej krainie wyniesie Cię jedynie 884 zł! W cenę wliczony został przelot, hotel oraz samochód!