Korsyka na wakacje w super cenie!

Informacje o wycieczce

A gdyby tak znaleźć się na prostokątnym placu św. Mikołaja (Place St-Nicolas), na którym znajduje się pomnik Napelona, przedstawionego jako rzymskiego cesarza? A gdyby dodać do tego jeszcze zabytkowe budynki, piękną pogodę i niską cenę wycieczki?

Do Berlina pociągiem z Warszawy (przez Koło, Poznań) od 169zł. Lub samolotem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na drugą połowę sierpnia!

Bastia! Korsyka! Plaża! Architektura!

 

Warte odnotowania:

Szesnastowieczna twierdza; Siedemnastowieczna katedra St. Marie; Kościły z siedemnastego wieku; Stara przystań dla jachtów; Stadion piłkarski mistrza drugiej ligi z 2012 roku - SC Bastia.

 

Na  Korsykę dostaniemy się z Berlina liniami EasyJet, bezpośrednim lotem trwającym niecałe 2 godziny. Wszystkim pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego 56x45x25cm, bez limitu wagowego! Na pewno starczy, bierzemy ze sobą same szorty i tanktopy!

 

 

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was wpaniałą ofertę dotyczącą zakwaterowania. Mowa tu o studio 25m2 w samym centrum tego pięknego miasta!

1600 zł na dwie osoby to naprawdę dobra cena za tyle przestrzeni i swobody! 400m od głównego portu, widok na miasto, kuchnia z piekarnikiem, w pełni wyposażona łazienka!

 

 

Rozważmy też wypożyczenia samochu, bowiem jest co zwiedzać!

 

 

Źródła zdjęć: google images, instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
10-08-2018
Kuala Lumpur

Egzotyczna przygoda w Kuala Lumpur już od 1858 zł (lot+hotel)

Już od 1858 zł za osobę

Masz ochotę na egzotyczną przygodę? Poznaj piękną stolicę niesamowitej Malezji - Kuala Lumpur czyli miasto, które nigdy nie zasypia.

10-07-2018
Split

[Wakacje] Chorwacki Split na tydzień!! [loty od 268 zł/os]

Już od 925-1015 zł za osobę

Odkryjcie wspaniałe portowe miasto położone w Dalmacji, nad Morzem Adriatyckim! Przyjemny klimat, wiele atrakcji (m.in. pałac cesarza Dioklecjana, świątynia Jupitera, pozostałości akweduktu) i ciekawe życie nocne!

08-07-2018
Valetta, Malta

[Wakacje] 10 dni na Malcie! [loty 295 zł/os]

Już od 295 zł za osobę

Cudowne państwo-miasto na Morzu Śródziemnym czeka na Was w lipcu! Stolica Malty, Valetta jest obecnie Europejską Stolicą Kultury, nie musimy zatem nawet pisać o wydarzeniach, które się tam odbywają, bo na pewno jest ich więcej niż mnóstwo! Dołączając do tego mnogość zabytków i doskonałą pogodę, po prostu nie możecie nie skorzystać z naszej oferty :]

11-05-2018
Malaga

Tydzień rajskiego plażowania na Maladze! (lot+zakwaterowanie)

Już od 869 zł za osobę

Kuszą Was wakacje na gorącym hiszpańskim wybrzeżu? W takim razie z pewnością zainteresuje Was Malaga – serce Costa del Sol.