Last minute! 3 dni w bajecznym Budapeszcie tylko 318 zł! [lot 231 zł]

Informacje o wycieczce

Lubisz szybkie, spontaniczne wypady? Krótkie pobyty cieszą Cię najbardziej? Łap ofertę tanich lotów z Warszawy do przepięknego Budapesztu i spędź niezapomniane 3 dni w stolicy Węgier. Nie czekaj!

 

Nieziemska architektura, ogrom bujnej zieleni oraz uśmiechnięci mieszkańcy to zdecydowanie wizytówki Budapesztu. Długi spacer aleją Andrássyego, która nie bez kozery zajmuje zaszczytne miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO udowodni Ci to!

 

Zajrzyj do muzeum Terror Háza oraz zachwyć się Zamkiem Królewskim. Nie przegap łaźni Széchenyi oraz znakomitej Wyspy Małgorzaty na Dunaju.

 

Nie zapomnij o węgierskich przysmakach! Skosztuj obowiązkowo lángosa i gulyáslevesa.

 

Świetna oferta last minute jest na wyciągnięcie ręki!

 

Trasa Warszawa – Budapeszt odbywa się na pokładzie linii Wizzair. Port lotniczy jest doskonale skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i jego obrzeżami. Sprawdź TUTAJ.

 

Zakwaterowanie w świetnie ocenianym hostelu w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta będzie świetnym rozwiązaniem podczas krótkiego pobytu. Goście doceniają doskonałą obsługę, wysoki komfort oraz znakomitą lokalizację. Na terenie obiektu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Obecnie nocleg dostępny jest z niemal 60% zniżką.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: roadaffair.com, erasmusu.com, aifsabroad.com, dailynewshungary.com, welovebudapest.com, holeinthedonut.com

Oferta ważna na dzień: 2018-08-07
23-06-2018
Singapur, Hongkong

Singapur + Hong Kong na początku wakacji za niecałe 2 tysiące!

Już od 1982 za osobę

Dwa azjatyckie tygrysy za jednym zamachem! Róznorodnosć miejsc, pełno muzeów, teatrów, punktów kulinarnych i przepięknych ogrodów.. oraz wznoszącym się ku niebu wieżowców :] 

11-05-2018
Memmingen

Weekendowa podróż z Warszawy do serca Bawarii za 105zł!

Już od 105 zł za osobę

Miasto należące do kraju związkowego Bawaria, przez które przepływa prawy dopływ Dunaju, rzeka Iller. Memmingen można potraktować jako bazę do odwiedzin pobliskich miast: Stuttgartu, Monachium, Zurychu i Ulm. Proponujemy podróż koleją, ponieważ jest niedroga i zobaczycie przy tym wiele pięknych krajobrazów Szwabii i Bawarii.

15-01-2019
Reykjavik

First minute! 5 dni na Islandii podczas ferii zimowych tylko 656 zł! [lot 318 zł]

Już od 656 zł za osobę

Wszyscy myślą o wakacjach, a może by tak pomyśleć już o feriach? Świetna oferta first minute dla mieszkańców Poznania. Dzięki tanim lotom do Reykjaviku możesz spędzić 5 dni w krainie wody i ognia. Rezerwuj już dziś!

 

23-04-2018
Bergamo

Hit! Perła Lombardii! 4 dni w Bergamo za 383 zł! [Lot + Hotel]

Już od 383 zł za osobę

Połączenia do portu lotniczego Mediolan Bergamo należą do naczęściej rezerwowanych wśród Polaków. Nie jedź do Mediolanu – zostań w Bergamo! Warto!