Last minute! 6 dni w Hongkongu za 2228 zł! [lot 1885 zł]

Informacje o wycieczce

Marzysz o podróży do Azji? Chcesz zobaczyć jednocześnie starożytne Chiny i nowoczesne megalopolis? Łap tanie loty z Warszawy do Hongkongu i wybierz się w orientalną przygodę! Łap okazję!

 

Obowiązkowo zobacz całe terytorium miasta-państwa. Nie przegap półwyspu Kowloon, wyspy Hongkong oraz wyspy Lantau. Odwiedź Aleję Gwiazd, Wzgórze Wiktorii oraz piękną Świątynię Man Mo. Warto odwiedzić także Świątynię Tysięcy Buddów, wioskę rybacką Tai O i dzielnicę Chungking Mansion. Masz ochotę zrobić ogromne zakupy? Pamiętaj, aby mieć przy sobie odpowiednią ilość dolarów hongkońskich.

 

Nie zapomnij o tutejszych przysmaków! Lokalna kuchnia to genialne połączenie kuchni chińskiej z pozostałymi smakami azji. Koniecznie spróbuj tradycyjnego dim sum!

 

Azjatycka oferta last minute czeka właśnie na Ciebie!

 

Trasa Warszawa – Hongkong odbywa się na pokładzie linii Air China z jedną przesiadką w Pekinie. Do centrum zabierze Cię kolejka Airport Express. Koszt przejazdu wynosi 45 zł, a jego czas to 20 min. Pamiętaj! W Hongkongu nie obowiązuje ruch wizowy.

 

Dobrze oceniany hotel położony w doskonałej lokalizacji. Obiekt charakteryzuje się perfekcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Na terenie hotelu dostępna jest klimatyzacja oraz bezpłatne Wi-Fi. Obecnie pokój można zarezerwować z ponad 10% zniżką!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: youtube.com, smartertravel.com, azamaraclubcruises.com, worldtravelguide.net, singularityhub.com, bravotv.com

Oferta ważna na dzień: 2019-02-26
21-12-2018
Porto

Przedświąteczna okazja! Przedłużony weekend w Porto za 552 zł! [lot 339 zł]

Już od 552 zł za osobę

Nie lubisz przedświątecznej gorączki? Zrób sobie urlop! Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Porto i ucieknij przed światecznymi porządkami! Nie czekaj ani chwili!

 

09-05-2018
Bolonia

Niesamowite 'Czerwone Miasto'! 5 dni w Bolonii za jedyne 555 zł! [Lot + Apartament]

Już od 555 zł za osobę

Czerwona cegła, sjesty i genialne jedzenie! To miasto to prawdziwa feta dla podniebienia i umysłu! I ta cena! Daj się uwieść!

 

19-03-2018
Madryt

Powitanie wiosny w Madrycie! (lot+zakwaterowanie)

Już od 313 zł za osobę

Macie ochotę na nową przygodę, niesamowite wrażenia i piękne wspomnienia? Dajcie sie porwać do Madrytu - stolicy corridy i namiętnego tańca flamenco...!

12-03-2019
Lizbona

5 dni w 3* hotelu w stolicy Portugalii tylko 690 zł! [lot 326 zł]

Już od 690 zł za osobę

Chcesz zobaczyć Ocean Atlantycki? Lubisz robić niespodzianki? Łap tanie loty z Wrocławia do Lizbony i zabierz swoją drugą połówkę do malowniczej stolicy Portugalii. Na co czekasz? Rezerwuj teraz!