Last minute! 6 dni w Hongkongu za 2228 zł! [lot 1885 zł]

Informacje o wycieczce

Marzysz o podróży do Azji? Chcesz zobaczyć jednocześnie starożytne Chiny i nowoczesne megalopolis? Łap tanie loty z Warszawy do Hongkongu i wybierz się w orientalną przygodę! Łap okazję!

 

Obowiązkowo zobacz całe terytorium miasta-państwa. Nie przegap półwyspu Kowloon, wyspy Hongkong oraz wyspy Lantau. Odwiedź Aleję Gwiazd, Wzgórze Wiktorii oraz piękną Świątynię Man Mo. Warto odwiedzić także Świątynię Tysięcy Buddów, wioskę rybacką Tai O i dzielnicę Chungking Mansion. Masz ochotę zrobić ogromne zakupy? Pamiętaj, aby mieć przy sobie odpowiednią ilość dolarów hongkońskich.

 

Nie zapomnij o tutejszych przysmaków! Lokalna kuchnia to genialne połączenie kuchni chińskiej z pozostałymi smakami azji. Koniecznie spróbuj tradycyjnego dim sum!

 

Azjatycka oferta last minute czeka właśnie na Ciebie!

 

Trasa Warszawa – Hongkong odbywa się na pokładzie linii Air China z jedną przesiadką w Pekinie. Do centrum zabierze Cię kolejka Airport Express. Koszt przejazdu wynosi 45 zł, a jego czas to 20 min. Pamiętaj! W Hongkongu nie obowiązuje ruch wizowy.

 

Dobrze oceniany hotel położony w doskonałej lokalizacji. Obiekt charakteryzuje się perfekcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Na terenie hotelu dostępna jest klimatyzacja oraz bezpłatne Wi-Fi. Obecnie pokój można zarezerwować z ponad 10% zniżką!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: youtube.com, smartertravel.com, azamaraclubcruises.com, worldtravelguide.net, singularityhub.com, bravotv.com

Oferta ważna na dzień: 2019-02-26
08-06-2018
Berlin

Berlin na weekend 8-10 czerwca, tylko 530 zł/os!

Już od 530 zł za osobę

Ta kilkumilionowa stolica naszych sąsiadów proponuje nam wiele atrakcji.

 

30-12-2018
Wilno

First minute! Sylwester w stolicy Litwy! 4 dni w Wilnie za jedyne 397 zł! [lot 218 zł]

Już od 397 zł za osobę

Wakacje masz już zaplanowane? To może czas pomyśleć o sylwestrze? Dzięki promocji na tanie loty z Warszawy do Wilna spędzisz niezapomniane, ostatnie dni starego roku i z przytupem wejdziesz w nowy 2019 rok! Łap okazję!

 

22-10-2018
Rimini

Jesień nad Morzem Adriatyckim! 4 dni w 4* hotelu w Rimini tylko 216 zł! [lot 93 zł]

Już od 216 zł za osobę

Nie daj się jesiennej depresji! Już za niecały miesiąc możesz znaleźć się nad ciepłym Morzem Adriatyckim. Łap tanie loty z Warszawy do Rimini i ciesz się krótkim urlopem we Włoszech. Rezerwuj już dziś!

 

13-12-2018
Palma de Mallorca

Last minute! 4 dni w 3* hotelu na bajecznej Majorce za 544 zł! [lot 200 zł]

Już od 544 zł za osobę

Nie lubisz mrozów? Chcesz za dwa tygodnie moczyć nogi w Morzu Śródziemnym? Łap tanie loty z Warszawy do Palma de Mallorca już dziś! Nie czekaj ani chwili!