Lato na wyciągnięcie ręki! Tygodniowy wypoczynek nad Morzem Czerwonym już od 720 zł

Informacje o wycieczce

Chcecie poczuć prawdziwe lato u schyłku słotnej polskiej zimy? Tropikalne morze z olśniewającymi rafami koralowymi, słoneczna pogoda, słodki zapach drzewa cytrynowego, niezwykła fauna i flora – to wszystko i jeszcze więcej ma do zaoferowania izraelski skrawek morza czerwonego - Eilat.

Eilat jest najpopularniejszym kurortem turystycznym Izraela położonym na skraju pustyni Negev. Piękna ciepła pogoda, możliwość nurkowania i kąpieli w krystalicznie czystej wodzie, turkusowe morze, safari na pustyni, wyjątkowy mikroklimat oraz otaczające zatokę góry o czerwonym odcieniu tworzą idealne warunki do wypoczynku. Największa atrakcją Eilatu są piękne rafy koralowe i możliwość uprawiania sportów wodnych.

Podwodne Muzeum i Obserwatorium Koralowego Świata, Rafa Delfinów, Eilackie Kopalnie Kamieni i Centrum Diamentowe są obowiązkowymi punktami wycieczki. W odległości zaledwie 25 km od miasta leży doliny Timna, gdzie znajdziecie kopalnie króla Salomona, ruiny świątyni egipskiej oraz nowoczesne kopalnie miedzi i manganu. Niespełna 20 km od eleackiego wybrzeża znajdziecie prawdziwą perłę pustynnej ziemi - Czerwony Kanion (możecie tu dojechać autobusem linii 392).

Kuchnia Izraelska jest mieszanką smaków Europy Wschodniej, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Warto spróbować takich dań jak: mussachan, szałarma, czulent, falafel, humus oraz baklawa.

Z lotniska do centrum Eilatu możecie dojechać shuttle busami bądź autobusem linii 282.

Lot odbywa się na trasie Poznań - Eilat (Ovda)- Poznń w terminie 09.03-16.03.2018 liniami Ryanair

Nocleg mozecie zarezerwować poniżej. Podana cena dotyczy pokoju dwuosobowego.

Źródła zdjęć: www.lonelyplanet.com, www.expedia.com, www.fromthegrapevine.com, www.bookingisrael.com

Oferta ważna na dzień: 2018-02-15
20-06-2018
Tel-Awiw

Początek wakacji w Izraelu! Tel-Awiw! [loty od 288 zł/os]

Już od 698 zł za osobę

Wybierzcię się z początkiem wakacji do cudnej metropolii przy Morzu Śródziemnym. O Izraelu można pisać wiele, szczególnie o Tel-Awiwie, lecz główną atrakcją, którą Wam w tym czasie proponujemy są odwiedziny w Batsheva Dance Company, gdzie możecie na własne oczy zobaczyć spektakl wybitnego choreografa, Ohada Nadarina. W tym czasie akurat grana jest Venezuela.

20-10-2018
Palermo

Jesienny urlop! Tydzień na słonecznej Sycylii tylko 875 zł! [lot 224 zł]

Już od 875 zł za osobę

Nie daj się jesiennej depresji! Zamień deszcz i wiatr na słońce i szum morza. Dzięki tanim lotom z Wrocławia do Palermo już za niecałe 3 miesiące możesz spędzać tygodniowy urlop na słonecznej Sycylii. Nie zastanawiaj się ani chwili!

 

27-05-2018
Faro

Zjawiskowe Algarve! 5 dni w Faro za 781 zł! [Lot + Hotel]

Już od 781 zł za osobę

Algarve to niesamowite wybrzeże Portugalii, które rokrocznie przyciąga rzeszę turystów i wczasowiczów. Większość osób od razu po wylądowaniu udaje się w dalszą podróż wzdłuż wybrzeża. Nic bardziej mylnego! Warto się zatrzymać na chwilę dłużej w Faro. Dlaczego? Przekonaj się sam!

 

16-11-2018
Natal - Augusto Severo

Egzotyczna Brazylia na wyciągnięcie ręki! (lot+hotel)

Już od 1965 zł za osobę

Chcecie przeżyć wakacje swojego życia? A byliście już w Brazylii? To może czas odwiedzić ten egzotyczny raj? Zabieramy Was do stanu Rio Grande do Norte, gdzie ciepły ocean, wspaniałe plaże, ogromne wydmy, i bujna egzotyczna roślinność zagwarantują niezapomnianą przygodę!