Loty czarterowe do Gambii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Informacje o wycieczce

Gdy w Polce temperatury wciąż utrzymują się poniżej zera, idealnym pomyślem jest wyjechanie do znacznie cieplejszego kraju!!

Zarówno z Gambii, jak i ZEA temperatury teraz sięgają powyżej 30 stopni. Również w obu państwach możemy podziwiać cuda natury. Fudżajra uważana jest za najbardziej malowniczy z emiratów. Połączenie gór, piaszczystych plaż i oceanu tworzy kombinację, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W Gambii oprócz wcześniej wymienionych atrakcji możemy podziwiać dziką naturę afrykańską. Oglądanie krokodyli, hipopotamów czy też różnych gatunków małp w środowisku naturalnym jest bez wątpienia niezapomnianym przeżyciem.

Loty możesz zarezerwować klikając w zdjęcia poniżej!Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
08-04-2018
Porto

8 nocy w Porto dla dwóch osób za 638 zł (Loty + Apartament 20m2)

Już od 638 zł za osobę

To jak będzie? Kwiecień plecień w Warszawie? czy za 6 stówek na głowę w pięknym portugalskim Porto?

10-07-2018
Podgorica

[Wakacje] Stolica Czarnogóry z Warszawy, na 9 dni [loty 384 zł/os]

Już od 766 zł za osobę

Wakacyjna oferta wylotu z Warszawy do Podgoricy. Spędźcie 9 dni w stolicy i największym mieście Czarnogóry. Podgorica i jej okolice to atrakcyjna geograficznie kraina z wieloma zabytkami, przede wszystkim z prawosławnym monasterem. Jest także doskonałym punktem wylotowym do zwiedzenia Kosowa albo Armenii. Dla pragnących morza i piastku - Morze Adriatyckie jest w niedalekiej odległości.

31-01-2019
Neapol

Ferie we Włoszech! Przedłużony weekend w 4* hotelu w Neapolu tylko 450 zł [lot 207 zł]

Już od 450 zł za osobę

Nie masz planów na ferie? Lubisz oferty first minute? Łap tanie loty z Warszawy do Neapolu i ciesz się leniwym wypoczynkiem we włoskiej Kampanii. Rezerwuj już dziś!

 

03-05-2018
Sztokholm

Majówkowy weekend w Sztokholmie

Już od 120 za osobę

Skandynawia, chociaż jest jednym z najdroższych regionów w Europie, stale kusi nas cenami lotów. Na szczęście większość miast można zwiedzić nie przepłacając i tak jest ze Sztokholmem.