Loty czarterowe do Gambii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Informacje o wycieczce

Gdy w Polce temperatury wciąż utrzymują się poniżej zera, idealnym pomyślem jest wyjechanie do znacznie cieplejszego kraju!!

Zarówno z Gambii, jak i ZEA temperatury teraz sięgają powyżej 30 stopni. Również w obu państwach możemy podziwiać cuda natury. Fudżajra uważana jest za najbardziej malowniczy z emiratów. Połączenie gór, piaszczystych plaż i oceanu tworzy kombinację, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W Gambii oprócz wcześniej wymienionych atrakcji możemy podziwiać dziką naturę afrykańską. Oglądanie krokodyli, hipopotamów czy też różnych gatunków małp w środowisku naturalnym jest bez wątpienia niezapomnianym przeżyciem.

Loty możesz zarezerwować klikając w zdjęcia poniżej!Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
26-11-2018
Amman

Koniec listopada na Bliskim Wschodzie! 5 dni w 3* hotelu w niezwykłej Jordanii tylko 474 zł! [lot 216 zł]

Już od 474 zł za osobę

Lubisz zwiedzać Bliski Wschód? Byłeś już w kolorowej Turcji, luksusowych Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz gorącym Egipcie? Co powiesz na wyjątkową Jordanię? Tanie loty z Krakowa do Ammanu to prawdziwa gratka. Nie czekaj ani chwili!

 

04-04-2018
Burgas

Tydzień w Bułgarii! Burgas za 342 zł (Loty z Rzeszowa + apartament)

Już od 342 zł za osobę

Miasto położone nad zatoką Morza Czarnego, w okolicy 3 wielkich, majestatycznych jezior. W kwietniu w Burgas odbywają się Dni Muzyki Klasycznej. Jest to ciekawe i spokojn miejsce, które możemy odwiedzić w doskonałej cenie!

08-06-2018
Praga

Przedłużony, czerwcowy weekend w Pradze [loty 188 zł]

Już od 418 zł za osobę

Co powiecie na stolicę Czech na delikatnie przedłużony weekend? Zobaczcie zabytkowe centrum miasta nad Wełtawą, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierzcie, które z 20 muzeów i 100 galerii sztuki chcecie zobaczyć. Porozmawiajcie z Czechami po Polsku, bowiem oni rozumieją jak mówimy w naszym języku, i tak samo działa to w drugą stronę!

16-06-2018
Tel-Awiw

Środek czerwca w Izraelu, Tel-Awiw z Lublina! [loty od 108 zł/os]

Już od 460-550 zł za osobę

Wspaniała metropologia z bogatą historią. Przez ten krótki pobyt na pewno warto zwiedzić Białe Miasto, Port w Jafie oraz Meczet Mahamoudia. Tel-Awiw jako centralny ośrodek kulturalny Izraela kryje w sobie wiele ciekawych atrakcji, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!