Loty do Londynu za 98 zł!

Informacje o wycieczce

Na przełomie lutego i marca możesz polecieć do Londynu za 98 złote! Nie przegap okazji!

Stolica Wielkiej Brytanii oraz największe miasto w państwie i w Unii Europejskiej, malowniczo położone nad rzeką Tamizą czeka na Ciebie już w lutym, ponieważ właśnie wtedy najtańszy bilet w dwie strony wyniesie tylko 104 złote!  Pomimo że Londyn nie rozpieszcza piękną i słoneczną pogodą, zwłaszcza na przełomie lutego i marca, to moc atrakcji, architektura i widoki przyciągają rocznie ponad 30 milionów turystów! Na własne oczy możesz zobaczyć budowle, które widuje się tylko w telewizji lub filmach, czyli: Tower of London, Big Ben, Opactwo Westminsterskie, no i oczywiście jeden z królewskich parków, czyli Hyde Park, i siedzibę monarchów brytyjskich, czyli Pałac Buckingham. 

Tu zarezerwujesz najtańszy lot w tym okresie. 

Nocleg możesz zarezerwować w hostelu w Home London. 

Źródło zdjęć: www.dzieckowpodrozy.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
08-03-2019
Edynburg

Dzień Kobiet 2019! Przedłużony weekend w 3* hotelu w malowniczym Edynburgu tylko 630 zł! [lot 198 zł]

Już od 630 zł za osobę

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Kobiet? Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczny przedłużony weekend do malowniczej Szkocji! Rezerwuj tanie loty z Poznania do Edynburga już dziś! Na co czekasz?

 

28-03-2018
Pafos

Cypr na Wielkanoc! 7 dni za 709 zł (Loty + studio + samochód)

Już od 709 zł za osobę

Święta świętami, ale takiej okazji nie wolno przegapić. Tydzień odpoczynku (dla chętnych połączonego z aktywnym zwiedzaniem) w mieście wpisanym na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

03-07-2018
Palma de Mallorca

Wakacje! 5 dni na Balearach w 3* hotelu za 1162 zł! [lot 296 zł]

Już od 1162 zł za osobę

Wakacje tuż, tuż! Masz już plany? Dzięki tanim lotom z Wrocławia do Palmy de Mallorca możesz w naprawdę niskiej cenie spędzić krótki urlop na tej hiszpańskiej wyspie! I to w szczycie sezonu wakacyjnego! Nie czekaj!

 

23-05-2018
Ho Chi Minh City

Wielka azjatycka przygoda w Wietnamie już od 1644 zł! (lot+hotel)

Już od 1644 zł za osobę

Szukasz przygód, wrażeń i atrakcji? I to najlepiej  w kraju tak odległym, tajemniczym, egzotycznym,  pełnym barw i kontrastów, a zarazem zachwycającym? W takim razie daj się ponieść orientalnej przygodzie i pozwól  się wciągnąć tętniącym milionami skuterów ulicom Sajgonu!