Loty do Londynu za 98 zł!

Informacje o wycieczce

Na przełomie lutego i marca możesz polecieć do Londynu za 98 złote! Nie przegap okazji!

Stolica Wielkiej Brytanii oraz największe miasto w państwie i w Unii Europejskiej, malowniczo położone nad rzeką Tamizą czeka na Ciebie już w lutym, ponieważ właśnie wtedy najtańszy bilet w dwie strony wyniesie tylko 104 złote!  Pomimo że Londyn nie rozpieszcza piękną i słoneczną pogodą, zwłaszcza na przełomie lutego i marca, to moc atrakcji, architektura i widoki przyciągają rocznie ponad 30 milionów turystów! Na własne oczy możesz zobaczyć budowle, które widuje się tylko w telewizji lub filmach, czyli: Tower of London, Big Ben, Opactwo Westminsterskie, no i oczywiście jeden z królewskich parków, czyli Hyde Park, i siedzibę monarchów brytyjskich, czyli Pałac Buckingham. 

Tu zarezerwujesz najtańszy lot w tym okresie. 

Nocleg możesz zarezerwować w hostelu w Home London. 

Źródło zdjęć: www.dzieckowpodrozy.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
08-07-2018
Valetta, Malta

[Wakacje] 10 dni na Malcie! [loty 295 zł/os]

Już od 295 zł za osobę

Cudowne państwo-miasto na Morzu Śródziemnym czeka na Was w lipcu! Stolica Malty, Valetta jest obecnie Europejską Stolicą Kultury, nie musimy zatem nawet pisać o wydarzeniach, które się tam odbywają, bo na pewno jest ich więcej niż mnóstwo! Dołączając do tego mnogość zabytków i doskonałą pogodę, po prostu nie możecie nie skorzystać z naszej oferty :]

24-08-2018
Walencja

Wakacje w Walencji na Costa Blanca za 1084 zł! Loty + hotel

Już od 1084 zł za osobę

Wakacje w Walencji na plaży Costa Blanca są w zasięgu ręki! Tydzień błogiego relaksu wyniesie jedynie 1084 zł za osobę.

30-07-2018
Neapol

Wakacje na bajecznym włoskim wybrzeżu Amalfii za 1041 zł/os!

Już od 1041 za osobę

Włochy od zawsze były i są bardzo populernym wakacyjnym kierunkiem. Przygotowaliśmy zatem dla Was tygodniowe wakacje na włoskim wybrzeżu Amalfii! Oferta została ułożona w oparciu o wakacje dla 4 osób. Przelot, samochód oraz zakwaterowanie ze śniadaniem wyniosą jedynie 1041 zł za osobę! 

09-06-2018
Fuerteventura

Kawałek Sahary na oceanie czyli Fuerteventura już od 819 zł! (lot+zakwaterowanie)

Już od 819 zł za osobę

Kawałek pustyni rzucony na wody Oceanu Atlantyckiego – to właśnie Fuerteventura, jedna z wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich.