Loty do Londynu za 98 zł!

Informacje o wycieczce

Na przełomie lutego i marca możesz polecieć do Londynu za 98 złote! Nie przegap okazji!

Stolica Wielkiej Brytanii oraz największe miasto w państwie i w Unii Europejskiej, malowniczo położone nad rzeką Tamizą czeka na Ciebie już w lutym, ponieważ właśnie wtedy najtańszy bilet w dwie strony wyniesie tylko 104 złote!  Pomimo że Londyn nie rozpieszcza piękną i słoneczną pogodą, zwłaszcza na przełomie lutego i marca, to moc atrakcji, architektura i widoki przyciągają rocznie ponad 30 milionów turystów! Na własne oczy możesz zobaczyć budowle, które widuje się tylko w telewizji lub filmach, czyli: Tower of London, Big Ben, Opactwo Westminsterskie, no i oczywiście jeden z królewskich parków, czyli Hyde Park, i siedzibę monarchów brytyjskich, czyli Pałac Buckingham. 

Tu zarezerwujesz najtańszy lot w tym okresie. 

Nocleg możesz zarezerwować w hostelu w Home London. 

Źródło zdjęć: www.dzieckowpodrozy.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
01-03-2018
Londyn,

Najtańsze loty w marcu do Londynu i Oslo!

Już od 57 zł za osobę

W marcu najtańsze loty do Londynu i Oslo !

W marcu liniami Ryanair najtajniej możesz wybrać się w podróż do Londyny i Oslo. Bilet w dwie strony wyniesie około... 57 złotych !

27-06-2018
Bukareszt

Rozpocznijcie wakacje w Bukareszczie! Z Warszawy! [loty od 188zł/os]

Już od 384-484 zł za osobę

Wybierzcie się do stolicy Rumunii na przełomie czerwca i lipca! Bukareszt jest ambiwalentnym miejscem dla miłośników architektury, która uległa zniszczeniu przy trzesięniach ziemi, podczas drugiej wojny światowej i podczas przebudowy Rumuńskiego rządu. Jednak pośród socrealistycznej budowy kryją się perły, które warto odkryć! Do tego masa muzeów i obiektów sakralnych!

23-06-2018
Londyn

Początek wakacji na WestEndzie! Londyn z Poznania [loty od 98 zł/os]

Już od 303-393 zł za osobę

Powitajcie lato w Londynie! Proponujemy Wam przywitać je na musicalowym westendzie, nie jest to jednak jedyna możliwość spędzenia czasu w tym cudownym mieście. Dla tych, którzy muszą wrócić w poniedziałek do pracy mamy poranny lot. Dla tych, którzy mogą pozwolić sobie na dzień wolnego, w tej samej cenie lot powrotny jest wieczorem. Niezliczona ilość muzeum, barów i międzynarodowe środowisko!

23-06-2018
Agadir

WOW! Dwa tygodnie w Maroko w luksusowym 4* hotelu za 1343 zł/os!

Już od 1343 zł za osobę

Piękne plaże, piasek pustyni, gaje oliwne i oazy – to wszystko czeka na Was w Maroko! Ta egzotyczna przygoda może trwać aż dwa tygodnie i wyniesie 1343 zł/os! W cenę wliczony jest przelot liniami WizzAir oraz zakwaterowanie w wysoko ocenianym 4* hotelu ze śniadaniami.