Lwów - 4 dni w mieście o stu twarzach za 274 zł (lot + zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Tanio, pięknie i kochają tu Polaków. Miasto legenda. Tak najkrócej można określić Lwów.

Lwów zachwyca na każdym kroku. To miasto magiczne, w którym nadal czuć polskiego ducha. Miesza się tu historia wielu narodów. O Lwowie powstały dziesiątki piosenek, legend, książek. Sercem miasta jest starówka a szczególnie jej ratuszowy plac pełen kawiarenek, dorożek, tramwajów oraz pozujących do zdjęć turystów. Z wieży ratuszowej rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na całe miasto. Zwiedzając Stare Miasto nie przegapcie sławnej Apteki Muzeum. Opera Lwowska oraz Prospekt Swobody są symbolem rozpoznawczym miasta. Zabytkowy zamek, Cmentarz Orląt Lwowskich, Katedra Ormiańska, Sobór Św. Jura to kolejne punkty, które koniecznie musicie zobaczyć. Warto zajrzeć również do Lwowskiej Fabryki Czekolady oraz do Browaru Lwowskiego.

Koniecznie spróbujcie przepysznejukraińskiej kuchni, która zachwyca bogactwem smaków. Barszcz, szuba, pierogi to tylko niektóre z potraw, które należy spróbować. Kumpel oraz Puzata Chata to miejsca, gdzie najecie się dobrze, tanio i do syta.

Bilety mozecie zarezerwować poniżej

Nocleg znajdziecie poniżej

Koszty:

Lot na trasie Katowice - Lwów - Katowice za 208 zł/1 osoba

Zakwaterowanie w Anti Hostel Forrest za 132 zł/ 2 osoby

Koszt wycieczki w przeliczeniu na 1 osobę wyniesie 274 zł

* Kalkulacja przy założeniu, że w wycieczce biorą udział 2 osoby

 

Źródła zdjęć: www.yia18.org, www.kongres-magazine.eu, www.osiemstop.pl, www.lviv.carpediem.cd

Oferta ważna na dzień: 2018-02-13
01-12-2018
Glasgow

Targi '3D/2D Christmas Craft'! 4 dni w 3* hotelu w Szkocji tylko 377 zł! [lot 78 zł]

Już od 377 zł za osobę

Potrzebujesz chwili oddechu? Chcesz się gdzieś wyrwać na weekend? Łap tanie loty z Rzeszowa do Glasgow i ciesz się krótkim pobytem w malowniczej Szkocji. Nie czekaj ani chwili!

 

10-02-2019
Sztokholm

Hit! 3 dni w fantastycznym Sztokholmie tylko 288 zł! [lot 78 zł]

Już od 288 zł za osobę

Pasjonuje Cię Skandynawia? Masz ochotę na krótki urlop? Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Sztokholmu i zacznij planować 3 dni w stolicy Szwecji już dziś! Nie czekaj ani chwili!

 

16-03-2019
Kutaisi

Przedłużony weekend w Gruzji tylko 361 zł! [lot 286 zł]

Już od 361 zł za osobę

Masz zaległy urlop i nie wiesz, jak go wykorzystać? Lubisz wschodni klimat? Łap tanie loty z Katowic do Kutaisi i spędź 4 dni w malowniczej Gruzji! Nie czekaj ani chwili!

 

13-10-2018
Bergamo

Włoska uczta! Przedłużony weekend w 3* hotelu w Bergamo tylko 474 zł! [lot 143 zł]

Już od 474 zł za osobę

Nie masz planów na jesienny citybreak? A co powiesz na prawdziwie włoską ucztę? Oferta tanich lotów z Gdańska do Bergamo zabierze Cię do perły Lombardii już za niecałe 3 miesiące! Nie czekaj ani chwili! Łap świetną okazję first minute!