Maj we Lwowie! 5 dni za 385 zł!

Informacje o wycieczce

Lwów… najpiękniejsze galicyjskie miasto, które zapewne wszystkim kojarzy się ze słowami piosenki „Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze, jak tu? Tylko we Lwowie! Gdzie pieśnią Cię budzą i tulą do snu? Tylko we Lwowie! Czy bogacz, czy dziad jest tam za pan brat i każdy ma uśmiech na twarzy!". Nic w tym dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że legendy i charakterystyczne filmy są bardzo mocno zakorzenione w polskiej kulturze. Nie czekaj więc i spędź 5 cudownych dni w maju we Lwowie!

 

Z histori wiemy, że Lwów dwukrotnie należał do Polski. Pierwszy raz w latach 1340-1772, a następnie od 1918 do 1939 roku. Lwów więc jest bardzo ściśle i nierozerwalnie złączony z naszą historią. Oprócz tego miasto kusi niezliczoną liczbą zabytków i charakterystyczną atmosferą, która wprost wsiąka w człowieka. Nie ma na co czekać! Lwów jest na wyciągnięcie ręki!

Przelot do Lwowa odbędzie się liniami Wizzair. W obydwie strony bilet będzie kosztować 208 złotych za osobę.

Tu dokonasz rezerwacji.

Nocleg znajdziemy w wysoko ocenianym hotelu. Za cztery noce zapłacimy jedynie 177 złotych!

Tu dokonasz rezerwacji.

Źródło zdjęć: www.osmol.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
26-04-2018
Panama City

Kraj na styku kontynentów i oceanów - Panama w rewelacyjnej cenie! (lot+hotel)

Już od 2380 zł za osobę

Szukasz przygód, wrażeń i atrakcji? I to najlepiej  w kraju tak odległym, egzotycznym,  pełnym  barw i kontrastów, a zarazem zachwycającym? W  takim razie zapraszamy do miejsca na styku kontynentów i oceanów - Panamy!

13-06-2018
Skopje

Macedonia - magiczny zakątek Bałkanów w rewelacyjnej cenie!

Już od 749 zł za osobę

Jesteście miłośnikami Bałkanów? Lubicie aktywny wypoczynek? Jeśli tak to zapraszamy Was do Macedonii i jej barwnej stolicy Skopje - mieszanki orientu i nowoczesności!

24-07-2018
Agadir

[Wakacje] Maroko! Agadir z Warszawy na 12 dni! [loty od 288 zł/os]

Już od 821-911 zł za osobę

Przedstawiamy Wam wakacyjną ofertę do pięknego miasta w południowym Maroku z dziesięcioma kilometrami piaszczystych plaż. Tanie loty i zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu.

29-01-2019
Lwów

Last minute! 3 dni w 3* hotelu w malowniczym Lwowie tylko 213 zł! [lot 113 zł]

Już od 213 zł za osobę

Masz ochotę wyskoczyć gdzieś za miesiąc? Co powiesz na Ukrainę? Łap tanie loty z Katowic do Lwowa i zobacz to zjawiskowe miasto! Rezerwuj już teraz!