Majówkowy weekend w Sztokholmie

Informacje o wycieczce

Skandynawia, chociaż jest jednym z najdroższych regionów w Europie, stale kusi nas cenami lotów. Na szczęście większość miast można zwiedzić nie przepłacając i tak jest ze Sztokholmem.

Odwiedź niezwykle klimatyczną stolicę Szwecji. Spędź czas odwiedzając najważniejsze miejsca z historii skandynawskiego państwa. Obowiązkowymi atrakcjami są Muzeum Vasa, skansen, muzeum Abby i Szwedzkie muzeum Narodowe. Dobrym rozwiązaniem podczas wizyty w mieście jest kupienie karty Stockholm Pass, która umożliwia wejście do większości najważniejszych muzeów.

Niezainteresowani zwiedzaniem mogą spędzić czas spacerując uliczkami najstarszej dzielnicy Gamla Stan. Bardzo ciekawym miejscem jest Söder- hipsterska część miasta. Prawie wszystko tutaj jest vintage, a większość miejsc poświęconych jest sztuce nowoczesnej, modzie.  

Lot zarezerwujesz klikając w poniższe zdjęcie.

https://www.ryanair.com/pl/pl/booking/home/WMI/NYO/2018-05-03/2018-05-06/1/0/0/0

Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
26-10-2018
Norymberga

Niezwykła Bawaria! Przedłużony weekend w 3* hotelu w Norymberdze za 418 zł! [lot 78 zł]

Już od 418 zł za osobę

Uwielbiasz krótkie wypady? Po całym tygodniu ciężkiej pracy marzysz tylko o spakowaniu plecaka i spędzeniu kilku dni z dala od problemów? Ta oferta first minute jest właśnie dla Ciebie! Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Norymbergi i zaplanuj swój kolejny, szybki urlop. Nie zwlekaj!

 

15-02-2019
Helsinki

Zielone płuca Skandynawii! 4 dni w Helsinkach tylko 441 zł! [lot 178 zł]

Już od 441 zł za osobę

Smog przyprawia Cię o ból głowy? Lubisz przyrodę? Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Helsinek i wybierz się na krótki urlop do stolicy Finlandii. Nie czekaj ani chwili!

 

12-06-2018
Katania, Sycylia

Tydzień na Sycylii w środku czerwca! [loty od 178 zł]

Już od 568-658 zł za osobę

Prezentujemy Wam ciekawą ofertę, dzięki której spędzicie tydzień na Sycylii w doskonałej cenie! Podążajcie śladami ulubionych bohaterów Puzo bądź Sciascii, spacerujcie po klimatycznych uliczkach szukając przygód bądź po prostu rozkoszujcie się słońcem i oliwkami (bądź pizzą!).

26-02-2019
Kijów

First minute! 3 dni w malowniczym Kijowie tylko 212 zł! [lot 78 zł]

Już od 212 zł za osobę

Nie masz pomysłu na kolejny citybreak? Weź 3 dni wolnego w środku tygodnia i wybierz się na malowniczą Ukrainę. Oferta tanich lotów z Wrocławia do Kijowa czeka właśnie na Ciebie. Rezerwuj już dziś!