MARCOWY WEEKEND W NIESAMOWITYM EDYNBURGU za 541 zł! LOT + HOTEL

Informacje o wycieczce

Pobyt w Edynburgu to jak podróż w przeszłość. Wysiadając na Princess Street mamy wrażenie, jakby czas się zatrzymał, a my bylibyśmy znów w średniowiecznym grodzie.

Nie starczyłoby dnia, aby wymienić, co jest absolutnym 'must see' Edynburga: zachód słońca na Wzgórzu Artura, zdjęcie z Calton Hill, spacer Royal Mile, ogrody przy Princess Street, Dean Village (!) i zamek, który jest wizytówką nie tylko miasta, ale i całej Szkocji.

Nie zapominajmy o licznych pubach z wyborem whisky, który największym koneserom nawet się nie śnił. Restauracje, które obok steków wołowych serwują unikatowe haggis. Klimatyczne kawiarenki.

I dudziarze! Dudziarze czynią to miejsce jedynym w swoim rodzaju. Idąc gwarną, wąską uliczką nagle już z daleka słyszysz te dźwięki – dźwięki dud.

Nie wspominając o zachwycających galeriach sztuk, słynnych muzeach, a co najważniejsze - przyjaznych ludziach. Można o tym pisać poematy, ale jeszcze lepiej to przeżyć.

Jeden wieczór w tym bajecznym mieście, a będziesz chciał w nim zostać na zawsze. A na pewno wrócić raz jeszcze.

Nie czekaj ani chwili dłużej!

Na szczęście dzięki tanim połączeniom ta niesamowita przygoda jest na wyciągnięcie ręki!

Transfer z lotniska odbywa się m.in. autobusem Airlink 100, bądź tramwajem. Pełna oferta komunikacji dostępna jest na stronie internetowej lotniska.

Zakwaterowanie w centrum miasta, u stóp zamku, pozwoli chłonąć niezwykłą atmosferę i fantastyczny klimat tego miejsca praktycznie przez całą dobę.

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących oraz jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: handluggageonly.co.uk, myholidayguru.co.uk, travelmassive.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
19-01-2019
Londyn-Stansted

Shopping w UK! Przedłużony weekend w Londynie tylko 261 zł! [lot 78 zł]

Już od 261 zł za osobę

Jesteś maniakiem zakupów? Lubisz wyprzedaże? Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Londynu i wybierz się na shopping do UK. Na co czekasz? Łap okazję!

 

14-12-2018
Turku

Dolina Muminków! Przedłużony weekend w Turku tylko 468 zł! [lot 98 zł]

Już od 468 zł za osobę

Poczuj się dzieckiem i odwiedź Dolinę Muminków! Łap tanie loty z Gdańska do Turku i ciesz się krótkim urlopem w Finlandii. Rezerwuj już dziś!

 

21-06-2018
Bazylea

Niedoceniony klejnot Europy! 3 dni w Bazylei za 457 zł! [Lot + Hotel]

Już od 457 zł za osobę

Położone u styku trzech państw miasto, w którym mieszka blisko 190 tysięcy ludzi z ponad 120 narodowości! Bazylea urzeka szwajcarskością w niezwykle międzynarodowym stylu!

 

13-04-2018
Kopenhaga

Kwietniowy weekend w duńskiej stolicy! (lot+hotel)

Już od 578 zł za osobę

Ktoś chętny na kwietniowy weekend w mieście z baśni Andersena? Duńska stolica kusi przepięknym położeniem oraz wszechobecnym tam hygge…