MARCOWY WEEKEND W NIESAMOWITYM EDYNBURGU za 541 zł! LOT + HOTEL

Informacje o wycieczce

Pobyt w Edynburgu to jak podróż w przeszłość. Wysiadając na Princess Street mamy wrażenie, jakby czas się zatrzymał, a my bylibyśmy znów w średniowiecznym grodzie.

Nie starczyłoby dnia, aby wymienić, co jest absolutnym 'must see' Edynburga: zachód słońca na Wzgórzu Artura, zdjęcie z Calton Hill, spacer Royal Mile, ogrody przy Princess Street, Dean Village (!) i zamek, który jest wizytówką nie tylko miasta, ale i całej Szkocji.

Nie zapominajmy o licznych pubach z wyborem whisky, który największym koneserom nawet się nie śnił. Restauracje, które obok steków wołowych serwują unikatowe haggis. Klimatyczne kawiarenki.

I dudziarze! Dudziarze czynią to miejsce jedynym w swoim rodzaju. Idąc gwarną, wąską uliczką nagle już z daleka słyszysz te dźwięki – dźwięki dud.

Nie wspominając o zachwycających galeriach sztuk, słynnych muzeach, a co najważniejsze - przyjaznych ludziach. Można o tym pisać poematy, ale jeszcze lepiej to przeżyć.

Jeden wieczór w tym bajecznym mieście, a będziesz chciał w nim zostać na zawsze. A na pewno wrócić raz jeszcze.

Nie czekaj ani chwili dłużej!

Na szczęście dzięki tanim połączeniom ta niesamowita przygoda jest na wyciągnięcie ręki!

Transfer z lotniska odbywa się m.in. autobusem Airlink 100, bądź tramwajem. Pełna oferta komunikacji dostępna jest na stronie internetowej lotniska.

Zakwaterowanie w centrum miasta, u stóp zamku, pozwoli chłonąć niezwykłą atmosferę i fantastyczny klimat tego miejsca praktycznie przez całą dobę.

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących oraz jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: handluggageonly.co.uk, myholidayguru.co.uk, travelmassive.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
12-03-2019
Lizbona

5 dni w 3* hotelu w stolicy Portugalii tylko 690 zł! [lot 326 zł]

Już od 690 zł za osobę

Chcesz zobaczyć Ocean Atlantycki? Lubisz robić niespodzianki? Łap tanie loty z Wrocławia do Lizbony i zabierz swoją drugą połówkę do malowniczej stolicy Portugalii. Na co czekasz? Rezerwuj teraz!

 

09-06-2018
Berlin

Weekendowy citybreak! 24h w Berlinie tylko 243 zł! [lot 137 zł]

Już od 243 zł za osobę

Jesteś gotowy na szaloną przygodę? Wsiądź w samolot w sobotę, spędź 24h w stolicy Niemiec, a w niedzielny wieczór ciesz się powrotem do własnego łóżka. Łap tanie loty z Krakowa do Berlina i pakuj się na spontaniczny wyjazd!

 

01-12-2018
Glasgow

Targi '3D/2D Christmas Craft'! 4 dni w 3* hotelu w Szkocji tylko 377 zł! [lot 78 zł]

Już od 377 zł za osobę

Potrzebujesz chwili oddechu? Chcesz się gdzieś wyrwać na weekend? Łap tanie loty z Rzeszowa do Glasgow i ciesz się krótkim pobytem w malowniczej Szkocji. Nie czekaj ani chwili!

 

10-11-2018
Cagliari

Wiosna w środku jesieni! Przedłużony weekend na Sardynii jedyne 681 zł! [lot 210 zł]

Już od 681 zł za osobę

Sardynia przez cały rok zapewnia turystom łagodny, śródziemnomorski klimat. Co powiesz na szybki urlop w połowie listopada na tej przepięknej, włoskiej wyspie? Łap ofertę tanich lotów z Krakowa do Cagliari i szykuj się na szalony weekend!