MARCOWY WEEKEND W NIESAMOWITYM EDYNBURGU za 541 zł! LOT + HOTEL

Informacje o wycieczce

Pobyt w Edynburgu to jak podróż w przeszłość. Wysiadając na Princess Street mamy wrażenie, jakby czas się zatrzymał, a my bylibyśmy znów w średniowiecznym grodzie.

Nie starczyłoby dnia, aby wymienić, co jest absolutnym 'must see' Edynburga: zachód słońca na Wzgórzu Artura, zdjęcie z Calton Hill, spacer Royal Mile, ogrody przy Princess Street, Dean Village (!) i zamek, który jest wizytówką nie tylko miasta, ale i całej Szkocji.

Nie zapominajmy o licznych pubach z wyborem whisky, który największym koneserom nawet się nie śnił. Restauracje, które obok steków wołowych serwują unikatowe haggis. Klimatyczne kawiarenki.

I dudziarze! Dudziarze czynią to miejsce jedynym w swoim rodzaju. Idąc gwarną, wąską uliczką nagle już z daleka słyszysz te dźwięki – dźwięki dud.

Nie wspominając o zachwycających galeriach sztuk, słynnych muzeach, a co najważniejsze - przyjaznych ludziach. Można o tym pisać poematy, ale jeszcze lepiej to przeżyć.

Jeden wieczór w tym bajecznym mieście, a będziesz chciał w nim zostać na zawsze. A na pewno wrócić raz jeszcze.

Nie czekaj ani chwili dłużej!

Na szczęście dzięki tanim połączeniom ta niesamowita przygoda jest na wyciągnięcie ręki!

Transfer z lotniska odbywa się m.in. autobusem Airlink 100, bądź tramwajem. Pełna oferta komunikacji dostępna jest na stronie internetowej lotniska.

Zakwaterowanie w centrum miasta, u stóp zamku, pozwoli chłonąć niezwykłą atmosferę i fantastyczny klimat tego miejsca praktycznie przez całą dobę.

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących oraz jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: handluggageonly.co.uk, myholidayguru.co.uk, travelmassive.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
24-11-2018
Paryż

Romantyczny citybreak! Przedłużony weekend w 3* hotelu w Paryżu tylko 347 zł! [lot 115 zł]

Już od 347 zł za osobę

Kochasz robić niespodzianki? Weź jeden dzień wolnego i zabierz swoją drugą połówkę do romantycznej Francji. Łap tanie loty z Warszawy do Paryża już dziś!

 

02-03-2018
Bruksela-Charleroi

PRZEDŁUŻONY WEEKEND W ROMANTYCZNEJ BRUGII za 637 zł! Lot + Hotel

Już od 637 zł za osobę

Marcowy weekend we flamandzkiej Wenecji.

15-06-2018
Alesund

Norweskie fiordy na przedłużony weekend za 482 zł! [lot 114 zł]

Już od 482 zł za osobę

Rozpocznij wakacje w norweskim Alesund! Promocja na tanie loty z Gdańska do Alesund zabierze Cię w malowniczą podróż po skandynawskich fiordach. Całodniowe piesze wędrówki w bajecznym otoczeniu na długo zostaną w Twej pamięci! Przekonaj się sam!

 

13-02-2019
Cagliari

First minute! Walentynki w 3* hotelu na Sardynii tylko 381 zł! [lot 147 zł]

Już od 381 zł za osobę

Lubisz zaskakiwać swoją drugą połówkę? Niespodzianki to Twoja specjalność? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Cagliari i spędź Walentynki na słonecznej Sardynii! Na co czekasz?