Najpiękniejszy kraj Bałkanów - tydzień w Czarnogórze w 4* hotelu za 1823 za dwie osoby!

Informacje o wycieczce

Czarnogóra uchodzi za jeden z najpiękniejszych krajów na Bałkanach. „Gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem zdarzyło się na czarnogórskim wybrzeżu” - to słowa jednego z najwybitniejszych angielskich poetów, które doskonale mogą opisać magię tego miejsca. Nasza oferta to tygodniowy urlop w Podgoricy, dla dwóch osób za 1823 zł! W cenę wliczony jest przelot oraz zakwaterowanie w 4* hotelu!

Czarna Perła Półwyspu Bałkańskiego z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród turystów. Ceny są tu niższe niż w innych bałkańskich krajach, a warunki na urlop i krajobrazy naprawdę piękne. Czarnogóra w większości to kraj majestatycznych gór pokrytych przepiękną roślinnością, dlatego miłośnicy szczytów na pewno będą zachwyceni. Jednak to nie jedyne uroki tego kraju. Osoby chcące wypocząć na plaży także będą szczęsliwe. Czarnogóra oferuje wspaniałe i urozmaicone wybrzeże z dostępem do czystej i ciepłej wody. Widoki, jakie znajdziemy w Czarnogórze, to najpiękniejsze połączenie gór z wodą. Czarnogóra przyciąga turystów swoim bogactwem histroycznym oraz miasteczkami i wioskami rozsianymi na całym wybrzeżu Adriatyku. Nie czekaj i wbierz się na wspaniałe wakacje w Czarnogórze!

Najważniejsze informacje:

Termin: od 8 do 18 maja

Przelot: Warszawa - Podgorica - Warszawa - 729 zł (364 zł za osobę)

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym 4* hotelu - 1094 zł (547 zł za osobę)

Śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania

Transport - komunikacja miejska

Przelot liniami Ryanair. W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny. 

Tu możesz zarezerwować lot:

Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym, 4* hotelu. W cenę wliczone jest śniadanie, dostęp do internetu oraz siłowni. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. Hotel położony jest w centrum miasta. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.podroze.onet.pl, www.wyborcza.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
07-03-2018
London

Loty do Londynu za 98 zł!

Już od 98 zł za osobę

Na przełomie lutego i marca możesz polecieć do Londynu za 98 złote! Nie przegap okazji!

13-08-2018
Maskat

Wakacje w Omanie! Tygodniowy pobyt za 2454 zł! [lot 1887 zł]

Już od 2454 zł za osobę

Lubisz prawdziwy upał? Ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Dzięki tanim lotom z Warszawy do Maskat spędzisz niezapomniane wakacje nad Morzem Arabskim! Na co czekasz?

 

17-07-2018
Palma de Mallorca

Wakacje w lipcu na Majorce za 1733 zł!

Już od 1733zł za osobę

Marzyły Ci się wakacje na słynnej Majorce? Nic prostszego! Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wakacjami w lipcu na tej wyjątkowej wyspie! Tygodniowy urlop będzie kosztować 1733 zł/os! W cenę wliczony został przelot oraz zakwaterowanie w 3* hotelu! 

12-06-2018
Podgorica

Hit! Tygodniowy urlop na nieziemskiej Riwierze Czarnogórskiej tylko 732 zł! [Lot + Apartament]

Już od 732 zł za osobę

Fantastyczne plaże, perfekcyjna pogoda, ciepłe morze – czego chcieć więcej do idealnego urlopu! I ta cena! Daj się rozpieścić czarnej perle Adriatyku i poczuj magię bałkańskiego wybrzeża! Na co czekasz?