Najpiękniejszy kraj Bałkanów - tydzień w Czarnogórze w 4* hotelu za 1823 za dwie osoby!

Informacje o wycieczce

Czarnogóra uchodzi za jeden z najpiękniejszych krajów na Bałkanach. „Gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem zdarzyło się na czarnogórskim wybrzeżu” - to słowa jednego z najwybitniejszych angielskich poetów, które doskonale mogą opisać magię tego miejsca. Nasza oferta to tygodniowy urlop w Podgoricy, dla dwóch osób za 1823 zł! W cenę wliczony jest przelot oraz zakwaterowanie w 4* hotelu!

Czarna Perła Półwyspu Bałkańskiego z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród turystów. Ceny są tu niższe niż w innych bałkańskich krajach, a warunki na urlop i krajobrazy naprawdę piękne. Czarnogóra w większości to kraj majestatycznych gór pokrytych przepiękną roślinnością, dlatego miłośnicy szczytów na pewno będą zachwyceni. Jednak to nie jedyne uroki tego kraju. Osoby chcące wypocząć na plaży także będą szczęsliwe. Czarnogóra oferuje wspaniałe i urozmaicone wybrzeże z dostępem do czystej i ciepłej wody. Widoki, jakie znajdziemy w Czarnogórze, to najpiękniejsze połączenie gór z wodą. Czarnogóra przyciąga turystów swoim bogactwem histroycznym oraz miasteczkami i wioskami rozsianymi na całym wybrzeżu Adriatyku. Nie czekaj i wbierz się na wspaniałe wakacje w Czarnogórze!

Najważniejsze informacje:

Termin: od 8 do 18 maja

Przelot: Warszawa - Podgorica - Warszawa - 729 zł (364 zł za osobę)

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym 4* hotelu - 1094 zł (547 zł za osobę)

Śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania

Transport - komunikacja miejska

Przelot liniami Ryanair. W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny. 

Tu możesz zarezerwować lot:

Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym, 4* hotelu. W cenę wliczone jest śniadanie, dostęp do internetu oraz siłowni. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. Hotel położony jest w centrum miasta. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.podroze.onet.pl, www.wyborcza.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
30-03-2018
Korfu

Świąteczny urlop na greckiej wyspie - Korfu na święta za 1134 zł!

Już od 1134 zł za osobę

Marzyło Ci się kiedyś, aby wsiąść w samolot i spędzić święta na gorącym piasku przy pięknej pogodzie? Możesz spełnić swoje marzenie! Święta Wielkanocne na wyspie Korfu to cudowny pomysł na prawdziwy relaks.  Siedem dni rajskiego wypoczynku za 1134 złote za osobę!

19-04-2018
Faro

Kwiecień w Portugalii! Tygodniowy urlop w Faro dla 2 osób za 991 zł/os! (Lot+3*hotel+auto)

Już od 991 zł za osobę

Masz świetną okazję, aby spędzić tygodniowy urlop w kwietniu wśród przepięknych krajobrazów! Przygotowaliśmy dla Was ofertę dla 2 osób! Tygodniowy urlop w kwietniu w Faro z wynajęciem auta, noclegami oraz przelotami wyniesie 991 zł/os! Nie przegap okazji! 

09-06-2018
Fuerteventura

Kawałek Sahary na oceanie czyli Fuerteventura już od 819 zł! (lot+zakwaterowanie)

Już od 819 zł za osobę

Kawałek pustyni rzucony na wody Oceanu Atlantyckiego – to właśnie Fuerteventura, jedna z wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich.

14-05-2018
Lwów

Maj we Lwowie! 5 dni za 385 zł!

Już od 385 zł za osobę

Lwów… najpiękniejsze galicyjskie miasto, które zapewne wszystkim kojarzy się ze słowami piosenki „Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze, jak tu? Tylko we Lwowie! Gdzie pieśnią Cię budzą i tulą do snu? Tylko we Lwowie! Czy bogacz, czy dziad jest tam za pan brat i każdy ma uśmiech na twarzy!". Nic w tym dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że legendy i charakterystyczne filmy są bardzo mocno zakorzenione w polskiej kulturze. Nie czekaj więc i spędź 5 cudownych dni w maju we Lwowie!