Najpiękniejszy kraj Bałkanów - tydzień w Czarnogórze w 4* hotelu za 1823 za dwie osoby!

Informacje o wycieczce

Czarnogóra uchodzi za jeden z najpiękniejszych krajów na Bałkanach. „Gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem zdarzyło się na czarnogórskim wybrzeżu” - to słowa jednego z najwybitniejszych angielskich poetów, które doskonale mogą opisać magię tego miejsca. Nasza oferta to tygodniowy urlop w Podgoricy, dla dwóch osób za 1823 zł! W cenę wliczony jest przelot oraz zakwaterowanie w 4* hotelu!

Czarna Perła Półwyspu Bałkańskiego z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród turystów. Ceny są tu niższe niż w innych bałkańskich krajach, a warunki na urlop i krajobrazy naprawdę piękne. Czarnogóra w większości to kraj majestatycznych gór pokrytych przepiękną roślinnością, dlatego miłośnicy szczytów na pewno będą zachwyceni. Jednak to nie jedyne uroki tego kraju. Osoby chcące wypocząć na plaży także będą szczęsliwe. Czarnogóra oferuje wspaniałe i urozmaicone wybrzeże z dostępem do czystej i ciepłej wody. Widoki, jakie znajdziemy w Czarnogórze, to najpiękniejsze połączenie gór z wodą. Czarnogóra przyciąga turystów swoim bogactwem histroycznym oraz miasteczkami i wioskami rozsianymi na całym wybrzeżu Adriatyku. Nie czekaj i wbierz się na wspaniałe wakacje w Czarnogórze!

Najważniejsze informacje:

Termin: od 8 do 18 maja

Przelot: Warszawa - Podgorica - Warszawa - 729 zł (364 zł za osobę)

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym 4* hotelu - 1094 zł (547 zł za osobę)

Śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania

Transport - komunikacja miejska

Przelot liniami Ryanair. W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny. 

Tu możesz zarezerwować lot:

Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym, 4* hotelu. W cenę wliczone jest śniadanie, dostęp do internetu oraz siłowni. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. Hotel położony jest w centrum miasta. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.podroze.onet.pl, www.wyborcza.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-26
13-07-2018
Memmingen

Przedłużony weekend w centrum Bawarii! W wakacje, z Katowic! [lot 78 zł]

Już od 224 zł za osobę

Przedstawiamy Wam ultratanią i przyjemną wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów! Startujemy z Katowic, lądujemy w Memmingen i mamy  pełne 3 dni i 3 noce na zwiedzenie Bawarii i okolic. Wybierzcie jeden z dostępnych kierunków - Monachium, Stuttgart, Ulm, Zurych. Możecie również zostać w samym Memmingen, które zauroczy Was niepowtarzalnym klimatem małego miasteczka!

09-06-2018
Tromso

Tygodniowy pobyt w Tromso! z Gdańska, od 1067 zł/os! [lot od 93 zł]

Już od 1067-1162 zł za osobę

Wybierzcie się do miasta leżącego za kołem podbiegunowym, gdzie wcale nie jest tak bardzo zimno z uwagi na silne prądy zatokowe! W czerwcu spotkamy się  tam ze zjawiskiem dnia polarnego! Nie samą zorzą polarną żyje człowiek, Tromso oferuje wiele ciekawych alternatyw spędzania wolnego czasu, od tych aktywnych fizycznie, aż po kulturalne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

22-08-2018
Wilno

[Wakacje] Wilno pod koniec sierpnia! z Warszawy! [loty od 78 zł/os]

Już od 272-323 zł za osobę

Zakończcie wakacje u naszych północno-wschodnich sąsiadów! Loty i 4 noce w centrum miasta za niecałe 300 zł/os! Wilno to obowiązkowy punkt na historyczno-kulturalnej mapie Europy, jeśli jeszcze tam nie byliśćie, stworzyliśmy wspaniałę okazję, byście mogli to nadrobić :)

08-04-2018
Burgas

Dwudniowy pobyt w Burgas za 187 zł!

Już od 187 zł za osobę

Kierunek Bułgaria! Tanie loty - w dwie strony polecisz za jedyne 73 zł za osobę, a nocleg w dobrze ocenianym 3* hotelu znajdziesz już za 229 zł za noc!