Najtańsze loty w marcu do Londynu i Oslo!

Informacje o wycieczce

W marcu najtańsze loty do Londynu i Oslo !

W marcu liniami Ryanair najtajniej możesz wybrać się w podróż do Londyny i Oslo. Bilet w dwie strony wyniesie około... 57 złotych !

Stolica Wielkiej Brytanii, która kusi turystów pięknymi budowlami, parkami i atrakcjami, jest w zasięgu ręki. Już w marcu możesz na własne oczy zobaczyć Big Bena, Tower of London, Buckingham Palace oraz Hyde Park.

 Do Londyny w marcu polecisz za jedyne 39 złotych 12 marca, natomiast najtańszy bilet powroty możesz zarezerwować 20 marca za 48 złotych.

 

Liniami Ryanair w marcu za 25 złotych możesz odwiedzić jedno z najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się miast - Oslo. 

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

 

Oferta ważna na dzień: 2018-03-06
14-03-2018
Bergen

Bergen na bardzo przedłużony weekend [ze Szczecina]

Już od 78zł za osobę

Jeśli tylko możemy pozwolić sobie na weekend rozpoczynający się od środy - na pewno nie pożałujemy spędzając te chwile do samej niedzieli w pięknym Bergen!

30-08-2019
Svalbard

Arktyka first minute! 5 dni w Svalbardzie za 1650 zł! [lot 787 zł]

Już od 1650 zł za osobę

Marzysz o podróży za koło podbiegunowe? Nie lubisz upałów i słońca? Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Svalbardu i wybierz się do malowniczej Arktyki. Nie czekaj ani chwili!

 

25-05-2018
Bergen

Bergen na przedłużony weekend! Jeśli majówka to za mało!

Już od 683-739 zł za osobę

Wspaniałe Bergen, brama do fiordów, leży przy Morzu Północnym i Norweskim. Wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierzcie się na niezapomniany, przedłużony weekend pod koniec maja. Lecicie bezpośrednio z Gdańska, na miejscu czeka na Was samochód, 3-gwiazdkowy hotel ze śniadaniami w cenie oraz NIEWYOBRAŻALNIE piękne miasto :)

15-03-2018
Londyn

Dzień św. Patryka w Londynie! Lot tylko za 112zł!!!!

Już od 112zł za osobę

Narodowe święto Irlandii jest obchodzone hucznie nie tylko na zielonej wyspie! Przekonaj się jak obchody wyglądają w Wielkiej Brytanii!