Niezapomniany rodzinny wypad do Danii! za 674 zł [Pełny Pakiet]

Informacje o wycieczce

Last minute! Niezwykłe doświadczenia dla Ciebie i Twojej pociechy! Dorośli również lubią się bawić, dlatego Billund będzie też idealne dla grupki znajomych, bądź pary. Przekonaj się sam!

 

Billund to przede wszystkim Legoland. Wspaniały park rozrywki inspirowany kultowymi klockami jest rajem dla najmłodszych, jak i dojrzalszych turystów. Możesz znów poczuć się jak mały szkrab i przenieść do rzeczywistości dziecięce fantazje. Czyż to nie wspaniałe?

 

Warto odwiedzić również park wodny Lalandia. Na wielkim terenie znajdują się nie tylko atrakcje wodne, ale również lodowisko, małpi gaj i kręgielnia. Godziny zabawy dla każdego!

 

I wspaniałe Safari ZOO Givskud. Najlepiej wybrać się do niego wypożyczonym autem, wtedy zupełnie niezależnie, we własnym tempie można zwiedzić ten zjawiskowy obszar.

 

Nie zwlekaj!

 

Zakwaterowanie w bliskiej odległości od największych atrakcji zapewni możliwość korzystania z nich, nie tracąc czas na dojazdy.

 

Wypożyczony samochód będzie perfekcyjnym rozwiązaniem w przypadku odwiedzenia Safari ZOO Givskud. Dzięki niemu zwiedzić można również ciekawe, duńskie okolice.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: isratravels.in, detail-online.com, student.travel.pl, sunkisstravel.com, zleephotels.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
25-04-2019
Billund

First minute! Przedłużony weekend w Legolandzie za 619 zł! [lot 158 zł]

Już od 619 zł za osobę

Kochałeś klocki Lego? Chciałeś spędzić całe dnie na ich układaniu? Zabierz drugą połówkę na krótki urlop do Danii i spełnij swoje marzenia z dzieciństwa! Łap tanie loty z Poznania do Billund już dziś!

 

19-01-2019
Belfast

First minute! Ferie w malowniczej Irlandii tylko 386 zł! [lot 119 zł]

Już od 386 zł za osobę

Nie masz planów na ferie zimowe? Lubisz górskie wycieczki? Oferta tanich lotów z Warszawy do Belfastu pozwoli Ci spędzić niesamowity urlop w malowiczej Irlandii. Rezerwuj już dziś!

 

17-03-2018
Billund

Dania - Legoland, 4 dni za 524 zł/os

Już od 524 zł za osobę

Kto chciał jako dziecko pojechać do Legolandu? Teraz to marzenie można spełnić.

17-05-2018
Aarhus

Dania na przedłużony weekend w środku maja! [loty 39 zł/os]

Już od 236-461 zł za osobę

Discover the amazing Jutland! We present a wonderful offer, weeekedowy stay in the city of Aarhus, the second largest city of Denmark, located on the route of the European Route of Brick Gothic. To discover many monuments, to try many specialties :)