Norweskie Fiordy w 3 dni za 420 zł !

Informacje o wycieczce

Norweskie Fiordy za 420 zł za 3 dni!

 

 

Bergen, czyli brama do fiordów – drugie co do wielkości miasto w Norwegii oferuje nie tylko zwiedzanie urokliwych uliczek miasta, ale przede wszystkim poznawanie i odkrywanie najdzikszych i najpiękniejszych norweskich fiordów. Klimat miasta jest nie do opisania. Domki wtulone do siedmiu wzgórz, które otaczają całe miasto tworzą niepowtarzalny krajobraz. Kilkudniowy wyjazd do Norwegii będzie rajem dla osób, które kochają przyrodę i aktywny wypoczynek. W Bergen główną atrakcją jest wjazd kolejką na górę Fløien, z której możemy podziwiać olśniewającą fiordową panoramę zachwycającą dosłownie każdego turystę, zwłaszcza podczas zachodu słońca. Zaraz po podziwianiu widoków z góry Fløien, kolejną atrakcją jest starówka, która przyciąga wąskimi uliczkami i białymi domkami. Kolejny w kolejce powinien znaleźć się port, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa. Port jest bardzo nowoczesny i zapewnia bardzo szybką i skuteczną obsługę statków. Wypływają z niego również statki wycieczkowe, co otwiera nam bramę do kolejnej przygody, czyli rejsu. Atrakcji jest dużo więcej, więc czas spędzony w Bergen na pewno pozostanie w pamięci na długo. 

 

Przygodę zaczynamy z Gdańska, gdzie o godzinie 7:25 odlatujemy w kierunku norweskich fiordów i o godzinie 9:15 lądujemy na lotnisku w Bergen. 

Zarezerwuj swój lot !

Będąc na miejscu udajemy się do hotelu, który za dwie noce wyniesie nas jedynie 177 zł !

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
29-03-2018
Tromso

W poszukiwaniu zorzy! 8 dni w Tromso za 966 zł! [Lot + Hotel]

Już od 966 zł za osobę

Wrota Arktyki zapraszają do odwiedzenia przez cały rok. Zorza i stek z renifera czekają właśnie na Ciebie!

 

11-01-2019
Bergen

Zima w Norwegii! Weekend w niesamowitym Bergen tylko 332 zł! [lot 150 zł]

Już od 332 zł za osobę

Poznaj receptę długiego i szczęśliwego życia. Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Bergen i zacznij planować styczniowy urlop w Norwegii już dziś! Nie czekaj ani chwili!

 

15-02-2019
Helsinki

Zielone płuca Skandynawii! 4 dni w Helsinkach tylko 441 zł! [lot 178 zł]

Już od 441 zł za osobę

Smog przyprawia Cię o ból głowy? Lubisz przyrodę? Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Helsinek i wybierz się na krótki urlop do stolicy Finlandii. Nie czekaj ani chwili!

 

23-02-2018
Bergen

Bergen w środku tygodnia [Z Warszawy]

Już od 78zł za osobę

Bardzo tanie loty z Warszawy do Bergen!