Norweskie Fiordy w 3 dni za 420 zł !

Informacje o wycieczce

Norweskie Fiordy za 420 zł za 3 dni!

 

 

Bergen, czyli brama do fiordów – drugie co do wielkości miasto w Norwegii oferuje nie tylko zwiedzanie urokliwych uliczek miasta, ale przede wszystkim poznawanie i odkrywanie najdzikszych i najpiękniejszych norweskich fiordów. Klimat miasta jest nie do opisania. Domki wtulone do siedmiu wzgórz, które otaczają całe miasto tworzą niepowtarzalny krajobraz. Kilkudniowy wyjazd do Norwegii będzie rajem dla osób, które kochają przyrodę i aktywny wypoczynek. W Bergen główną atrakcją jest wjazd kolejką na górę Fløien, z której możemy podziwiać olśniewającą fiordową panoramę zachwycającą dosłownie każdego turystę, zwłaszcza podczas zachodu słońca. Zaraz po podziwianiu widoków z góry Fløien, kolejną atrakcją jest starówka, która przyciąga wąskimi uliczkami i białymi domkami. Kolejny w kolejce powinien znaleźć się port, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa. Port jest bardzo nowoczesny i zapewnia bardzo szybką i skuteczną obsługę statków. Wypływają z niego również statki wycieczkowe, co otwiera nam bramę do kolejnej przygody, czyli rejsu. Atrakcji jest dużo więcej, więc czas spędzony w Bergen na pewno pozostanie w pamięci na długo. 

 

Przygodę zaczynamy z Gdańska, gdzie o godzinie 7:25 odlatujemy w kierunku norweskich fiordów i o godzinie 9:15 lądujemy na lotnisku w Bergen. 

Zarezerwuj swój lot !

Będąc na miejscu udajemy się do hotelu, który za dwie noce wyniesie nas jedynie 177 zł !

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
19-09-2018
Bergen

First minute! 5 dni w norweskim Bergen za 625 zł! [lot 178 zł]

Już od 625 zł za osobę

Skandynawowie poznali receptę na długie i szczęśliwe życie. Nazywa się hygge i Ty również dzięki tanim lotom z Gdańska do Bergen możesz poznać tę tajemnicę. Nie czekaj ani chwili! Znajdź wewnętrzny spokój i równowagę oraz zobacz niesamowite fiordy. Norwegia czeka właśnie na Ciebie!

 

20-10-2018
Tromso

Ultra last minute! 4 dni w bajecznym Tromso za 691 zł! [lot 268 zł]

Już od 691 zł za osobę

Lubisz oferty last minute? Chcesz zobaczyć zorzę polarną? Łap tanie loty z Gdańska do Tromso i wybierz się na fantastyczną przygodę do Norwegii! Na co czekasz?

 

08-12-2018
Oslo

Zimowy weekend w Norwegii! 3 dni w Oslo tylko 283 zł! [lot 98 zł]

Już od 283 zł za osobę

Stolica Norwegii jest jednym z najdroższych miast świata. Łap tanie loty z Gdańska do Oslo i zobacz przepiękną Skandynawię w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj ani chwili!

 

27-11-2018
Nowy Jork

First minute! 6 dni w bajecznym Nowym Jorku za 2168 zł! [lot 1422 zł]

Już od 2168 zł za osobę

Któż nie marzył o wycieczce do Nowego Jorku? Któż nie chciałby zobaczyć tych wszystkich miejsc, które do tej pory widział jedynie w filmach? Dzięki tanim lotom z Krakowa do Nowego Jorku możesz spędzić 6 dni na fantastycznym Manhattanie. Brzmi kusząco? Rezerwuj już dziś!