Norweskie Fiordy w 3 dni za 420 zł !

Informacje o wycieczce

Norweskie Fiordy za 420 zł za 3 dni!

 

 

Bergen, czyli brama do fiordów – drugie co do wielkości miasto w Norwegii oferuje nie tylko zwiedzanie urokliwych uliczek miasta, ale przede wszystkim poznawanie i odkrywanie najdzikszych i najpiękniejszych norweskich fiordów. Klimat miasta jest nie do opisania. Domki wtulone do siedmiu wzgórz, które otaczają całe miasto tworzą niepowtarzalny krajobraz. Kilkudniowy wyjazd do Norwegii będzie rajem dla osób, które kochają przyrodę i aktywny wypoczynek. W Bergen główną atrakcją jest wjazd kolejką na górę Fløien, z której możemy podziwiać olśniewającą fiordową panoramę zachwycającą dosłownie każdego turystę, zwłaszcza podczas zachodu słońca. Zaraz po podziwianiu widoków z góry Fløien, kolejną atrakcją jest starówka, która przyciąga wąskimi uliczkami i białymi domkami. Kolejny w kolejce powinien znaleźć się port, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa. Port jest bardzo nowoczesny i zapewnia bardzo szybką i skuteczną obsługę statków. Wypływają z niego również statki wycieczkowe, co otwiera nam bramę do kolejnej przygody, czyli rejsu. Atrakcji jest dużo więcej, więc czas spędzony w Bergen na pewno pozostanie w pamięci na długo. 

 

Przygodę zaczynamy z Gdańska, gdzie o godzinie 7:25 odlatujemy w kierunku norweskich fiordów i o godzinie 9:15 lądujemy na lotnisku w Bergen. 

Zarezerwuj swój lot !

Będąc na miejscu udajemy się do hotelu, który za dwie noce wyniesie nas jedynie 177 zł !

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
25-05-2018
Bergen

Bergen na przedłużony weekend! Jeśli majówka to za mało!

Już od 683-739 zł za osobę

Wspaniałe Bergen, brama do fiordów, leży przy Morzu Północnym i Norweskim. Wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierzcie się na niezapomniany, przedłużony weekend pod koniec maja. Lecicie bezpośrednio z Gdańska, na miejscu czeka na Was samochód, 3-gwiazdkowy hotel ze śniadaniami w cenie oraz NIEWYOBRAŻALNIE piękne miasto :)

14-03-2018
Bergen

Bergen na bardzo przedłużony weekend [ze Szczecina]

Już od 78zł za osobę

Jeśli tylko możemy pozwolić sobie na weekend rozpoczynający się od środy - na pewno nie pożałujemy spędzając te chwile do samej niedzieli w pięknym Bergen!

04-04-2019
Alesund

Norweskie fiordy first minute! 3 dni w Alesund za 528 zł! [lot 199 zł]

Już od 528 zł za osobę

Uwielbiasz zimę? Zdecydowanie lepiej czujesz się w chłodniejszym klimacie? Łap tanie loty z Gdańska do Alesund i zacznij planować wiosenny urlop w Norwegii już dziś! Na co czekasz?

 

29-03-2018
Tromso

W poszukiwaniu zorzy! 8 dni w Tromso za 966 zł! [Lot + Hotel]

Już od 966 zł za osobę

Wrota Arktyki zapraszają do odwiedzenia przez cały rok. Zorza i stek z renifera czekają właśnie na Ciebie!