Norweskie Fiordy w 3 dni za 420 zł !

Informacje o wycieczce

Norweskie Fiordy za 420 zł za 3 dni!

 

 

Bergen, czyli brama do fiordów – drugie co do wielkości miasto w Norwegii oferuje nie tylko zwiedzanie urokliwych uliczek miasta, ale przede wszystkim poznawanie i odkrywanie najdzikszych i najpiękniejszych norweskich fiordów. Klimat miasta jest nie do opisania. Domki wtulone do siedmiu wzgórz, które otaczają całe miasto tworzą niepowtarzalny krajobraz. Kilkudniowy wyjazd do Norwegii będzie rajem dla osób, które kochają przyrodę i aktywny wypoczynek. W Bergen główną atrakcją jest wjazd kolejką na górę Fløien, z której możemy podziwiać olśniewającą fiordową panoramę zachwycającą dosłownie każdego turystę, zwłaszcza podczas zachodu słońca. Zaraz po podziwianiu widoków z góry Fløien, kolejną atrakcją jest starówka, która przyciąga wąskimi uliczkami i białymi domkami. Kolejny w kolejce powinien znaleźć się port, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa. Port jest bardzo nowoczesny i zapewnia bardzo szybką i skuteczną obsługę statków. Wypływają z niego również statki wycieczkowe, co otwiera nam bramę do kolejnej przygody, czyli rejsu. Atrakcji jest dużo więcej, więc czas spędzony w Bergen na pewno pozostanie w pamięci na długo. 

 

Przygodę zaczynamy z Gdańska, gdzie o godzinie 7:25 odlatujemy w kierunku norweskich fiordów i o godzinie 9:15 lądujemy na lotnisku w Bergen. 

Zarezerwuj swój lot !

Będąc na miejscu udajemy się do hotelu, który za dwie noce wyniesie nas jedynie 177 zł !

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
11-09-2018
Svalbard

First minute! Nieziemski Svalbard za 1704 zł! [lot 822 zł]

Już od 1704 zł za osobę

Prawdziwy hit! Coś zupełnie nowego i świeżego! Nie kręci Cię słońce, plaża i upał? Ta okazja first minute jest właśnie dla Ciebie! Zarezerwuj już dziś a we wrześniu możesz znaleźć się za kołem podbiegunowym! Czyż to nie kuszące?

 

12-04-2018
Oslo

Tanie loty do Norwegii! Oslo za 98 zł!

Już od 98 zł za osobę

W kwietniu możesz zwiedzić Oslo za grosze! Przelot w dwie strony będzie kosztować 98 zł za osobę! 

08-06-2018
Oslo

Tydzień w Oslo za mniej niż 1000 zł/os! (wylot z Poznania+zakwaterowanie)

Już od 944 zł za osobę

Oslo to wielkomiejska, jedna z najszybciej rozwijających się europejskich stolic... poniżej przedstawimy atrakcje, które będziecie mogli zobaczyć podczas swojego tygodniowego pobytu.

20-04-2018
Oslo

3 dni w kraju Ibsena!

Już od 151zł za osobę

Spędź 3 dni w mieście będącym jedną ze stolic sportów zimowych! Najtańsze loty do Oslo z Krakowa już za 151zł.