Nowy Jork Bliskiego Wschodu! 5 dni w Tel-Awiwie za jedyne 842 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

To niezwykle młode, gęsto zaludnione miasto zachwyca każdego dnia miliony turystów z wielu zakątków świata. Przekonaj się dlaczego!

 

Koniecznie odwiedź Starą Jaffę, która niegdyś była osobnym miastem, a dziś jest perłą w koronie Tel-Awiwu. To tu oglądać można najpiękniejsze zachody słońca, zobaczyć najstarszy port na świecie oraz zasięgnąć odrobiny wiedzy na temat historii w tuzinie muzeów.

 

Smak izraelskiego miasta poznasz na licznych bazarach. Prym wiedzie w tym temacie Targ Karmel, na którym odnajdziesz najświeższe warzywa i owoce, znakomite mięso oraz pieczywo, które omami Cię samym zapachem.

 

I oczywiście plaże. Długie, piaszczyste, pełne atrakcji nie tylko dla plażowiczów, ale także dla entuzjastów sportów wodnych. Bulwary pachnące lokalnymi specjałami i widok na lazurowe wybrzeże Morza Śródziemnego sprawia, że masz ochotę nigdy nie opuszczać tego miejsca.

 

Niech kropką nad i będzie pogoda, która zawsze jest tu perfekcyjna. Lato jest bardzo upalne, a pozostałe pory roku są przyjemnie słoneczne i zniewalająco bezchmurne.

 

Rezerwuj już dziś!

 

Dobrze oceniany hotel położony w samym centrum i w bezpośrednim sąsiedztwie plaży to perfekcyjne rozwiązanie zarówno dla miłośników leniwego plażowania, jak i fanów nocnego życia.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: erasmusu.com, thepinnaclelist.com, worldtravelguide.net, timeout.com, secrettelaviv.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
13-05-2018
Burgas

Weekend nad Morzem Czarnym!

Już od 461zł za osobę

Odwiedź Bułgarię jeszcze zanim rozpocznie się sezon turystyczny! Skuś się na trzydniowy wypoczynek w Burgas!

18-08-2018
Gran Canaria

Wakacje! Sierpniowy tydzień na nieziemskiej Gran Canarii za 1006 zł! [lot 508 zł]

Już od 1006 zł za osobę

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Nic straconego! Dzięki tanim lotom z Krakowa do Gran Canarii słońce, plaża i błogi spokój są na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, dlaczego to prawdziwie magiczna wyspa!

 

04-05-2018
New Delhi

Indyjska przygoda! Delhi w maju za 1935 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1935 zł za osobę

Miasto 'siedmu miast' urzeka wszechobecnymi kontrastami! Nowoczesne z jednej, a archaiczne z drugiej strony. 'Must see' każdego globetrottera!

 

05-05-2018
Tel-Awiw

Majówka w Izraelu tylko 599 zł! [lot 190 zł]

Już od 599 zł za osobę

Nie masz planów na majówkę? Ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Weź dwa dni urlopu i ciesz się piaszczystą plażą, ciepłym morzem i gorącym słońcem. Nie zwlekaj! Tel-Awiw czeka!