Odkryj słoneczną Teneryfę w maju!

Informacje o wycieczce

Najpiękniejsza i największa wyspa ze wszystkich siedmiu zamieszkałych Wysp Kanaryjskich czeka na Ciebie! Już w maju możesz polecieć i spędzić 8 cudownych dni na Teneryfie. Taka wycieczka wyniesie Cię tylko 992 zł za osobę! 

Teneryfa kusi nie tylko pięknymi i różnorodnymi plażami, ale także i wysoką temperaturą. Przez cał rok możemy się tam cieszyć temperaturą powyżej 20 stopni. 

Wyspa to nie tylko raj dla plażowiczów, ale także i dla osób, które preferują bardziej aktywne spędzanie czasu. Teren na wyspie jest górzysty, więc znajduje się tam mnóstwo szlaków i góry z pięknymi widokami. Nie czekaj. Zarezerwuj bilet, hotel i ruszaj na wakację na Teneryfę!

 

Przelot odbędzie się liniami Ryanair i wyniesie 437 złotych za osobę.

Tu zarezerwujesz lot:

Nocleg w bardzo wysoko ocenianym trzygwiazdkowym hotelu za jedyne 555 zł za osobę za 7 nocy. 

Tu zarezerwujesz hotel:

 

Źródło zdjęć: www.itaka.pl, instagram, duze-podroze.pl

 

Oferta ważna na dzień: 2018-04-11
27-06-2018
Majorka, Palma de Mallorca

Początek wakacji na Majorce! Loty + samochód za 377zł (z Berlina).

Już od 377 zł za osobę

Wakacje! Koniec trosk, początek przygód! Zacznij z przytupem, na hiszpańskiej Majorce! Wspaniała oferta lotu z Berlina z wypożyczeniem samochodu (może warto w nim spać, by zaoszczędzić?).  Widzimy się na plaży!

10-06-2018
Teneryfa

Krótki wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich! 4 dni na Teneryfie od 587 zł! [lot 365 zł]

Już od 587-651 zł za osobę

Ta nieziemska, wulkaniczna wyspa jest obiektem podróży miliona turystów. Mimo to wciąż zachwyca przepięknym, księżycowym krajobrazem, nieskalaną naturą i czarnymi plażami. Oferta tanich lotów z Krakowa na Teneryfę jest idealnym pretekstem, abyś dał się rozkochać tej wspaniałej wyspie. Nie czekaj!

 

03-07-2018
Palma de Mallorca

Wakacje! 5 dni na Balearach w 3* hotelu za 1162 zł! [lot 296 zł]

Już od 1162 zł za osobę

Wakacje tuż, tuż! Masz już plany? Dzięki tanim lotom z Wrocławia do Palmy de Mallorca możesz w naprawdę niskiej cenie spędzić krótki urlop na tej hiszpańskiej wyspie! I to w szczycie sezonu wakacyjnego! Nie czekaj!

 

15-04-2018
Teneryfa

Kierunek Teneryfa[z Krakowa] 911 zł za wszystko (loty, apartament, samochód)

Już od 911 zł za osobę

Wybierzcie się na Teneryfę, największą wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich! Poznajcie zabytkowe miasto La Laguna, wjedźcie do Parku Narodowego wulkanu Teide oraz bawcie się do białego rana w licznych klubach! I co najważniejsze, odpocznijcie i naładujcie baterie!