Odkryj słoneczną Teneryfę w maju!

Informacje o wycieczce

Najpiękniejsza i największa wyspa ze wszystkich siedmiu zamieszkałych Wysp Kanaryjskich czeka na Ciebie! Już w maju możesz polecieć i spędzić 8 cudownych dni na Teneryfie. Taka wycieczka wyniesie Cię tylko 992 zł za osobę! 

Teneryfa kusi nie tylko pięknymi i różnorodnymi plażami, ale także i wysoką temperaturą. Przez cał rok możemy się tam cieszyć temperaturą powyżej 20 stopni. 

Wyspa to nie tylko raj dla plażowiczów, ale także i dla osób, które preferują bardziej aktywne spędzanie czasu. Teren na wyspie jest górzysty, więc znajduje się tam mnóstwo szlaków i góry z pięknymi widokami. Nie czekaj. Zarezerwuj bilet, hotel i ruszaj na wakację na Teneryfę!

 

Przelot odbędzie się liniami Ryanair i wyniesie 437 złotych za osobę.

Tu zarezerwujesz lot:

Nocleg w bardzo wysoko ocenianym trzygwiazdkowym hotelu za jedyne 555 zł za osobę za 7 nocy. 

Tu zarezerwujesz hotel:

 

Źródło zdjęć: www.itaka.pl, instagram, duze-podroze.pl

 

Oferta ważna na dzień: 2018-04-11
08-03-2018
Funchal

Zima na słonecznej Maderze ! 7 dni za 1637 zł !

Już od 1637 zł za osobę

Zima na słonecznej Maderze? Czemu nie! Siedem dni na pięknej i słonecznej Maderze, razem z przelotami i hotelem wyniesie jedynie 1637 zł za osobę!

 

26-06-2018
Split

Zaplanuj wakacje w Chorwacji! Tydzień na wyspie Brač już za 867 zł/os!

Już od 867 zł za osobę

Chorwacja to miejsce bardzo urokliwe, dzięki czemu bardzo często to właśnie ten kierunek wybierany jest na wakacje. Przygotowaliśmy dla Was ofertę, w której tygodniowy urlop na wyspie Brać będzie kosztować jedynie 867 zł/os! Cena obowiązuje, jeśli w wyjeździe wezmą udział 4 osoby! 

27-06-2018
Majorka, Palma de Mallorca

Początek wakacji na Majorce! Loty + samochód za 377zł (z Berlina).

Już od 377 zł za osobę

Wakacje! Koniec trosk, początek przygód! Zacznij z przytupem, na hiszpańskiej Majorce! Wspaniała oferta lotu z Berlina z wypożyczeniem samochodu (może warto w nim spać, by zaoszczędzić?).  Widzimy się na plaży!

10-01-2019
Minorka

First minute! Zimowy urlop ze śniadaniami na bajecznej Minorce za 917 zł! [lot 430 zł]

Już od 917 zł za osobę

Spokój, cisza i błogi odpoczynek. Któż nie marzy o urlopie w środku zimy? Łap tanie loty z Warszawy na Minorkę i spędź niezapomniane 6 dni na tej nieziemskiej wyspie. Rezerwuj już dziś!