Odkryj szmaragdową wyspę! Lot i wynajem samochodu na dwa tygodnie dla dwóch osób tylko 664zł!

Informacje o wycieczce

Lubisz aktywny wypoczynek? Chcesz spędzić urlop w otoczeniu nieskażonej przez człowieka natury? Nie zastanawiaj się i leć na Sardynię!

Wybierz się w samochodową podróż po wyspie. Koniecznie odwiedź Alghero miasto o hiszpańsko-katalońskiej przeszłości i leżącą nieopodal Grotta di Nettuno, do której prowadzą wyżłobione kilkaset lat temu schodki.

Za najbardziej malowniczą część wybrzeża uważana jest Costa Smeralda.  Znajdziemy tutaj skalne formacie w kształcie zwierząt i zamków. Z miejscowości Santa Teresa di Gallura codziennie pływają promy na pobliską Korsykę. Dobrym pomysłem jest wybranie się tam na jednodniową wycieczkę.

Sardynia pełna jest spotów kitesurfingowych i windsurfingowych. Jeżeli uprawiasz te sporty albo chciałbyś zacząć będziesz miał w czym wybierać!

Lot i samochód możesz zarezerwować klikając w obrazy poniżej!

Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
08-03-2018
Funchal

Zima na słonecznej Maderze ! 7 dni za 1637 zł !

Już od 1637 zł za osobę

Zima na słonecznej Maderze? Czemu nie! Siedem dni na pięknej i słonecznej Maderze, razem z przelotami i hotelem wyniesie jedynie 1637 zł za osobę!

 

15-05-2018
Sardynia

4 dni na Sardynii za 1050 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Już od 1050 zł za osobę

Jeśli kochacie Włochy, a macie dość popularnych, zatłoczonych miejsc, to Sardynia będzie doskonałym wyborem.

26-03-2018
Korfu

Korfu na Święta Wielkanocne! Z Warszawy, 8 dni za 726 zł (Loty, apartament, samochód)

Już od 726 zł za osobę

Spędźcie końcówkę marca wraz z Wielkim Tygodniem na greckiej wyspie, by wrócić do Polski na Śmigus-dyngus (Poniedziałek Wielkanocny). Doskonała cena lotów z Warszawy, połączona ze specjalnie dobranym dla Was hotelem. Korfu, jedna z Wysp Jońskich, górzysta i piękna, położona w północnej części Morza Jońskiego, u wybrzeży Albanii. Stolica wyspy wpisana jest na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

30-06-2018
Bazylea

Bazylea na przełomie czerwca i lipca! Z Wrocławia [loty od 78 zł/os]

Już od 328-368 zł za osobę

Przedstawiamy Wam ofertę wylotu do Bazylei w bardzo korzystnej cenie! Miasto to połączenie trzech kultur,  czeka tam na Was wiele różnorodności i jeszcze więcej wrażeń! Warto wybrać się do pobliskiego Dornach, gdzie znajduje się centrum antropozofii.