Odwiedź Nowy Jork podczas tygodnia mody. Bilety z Warszawy do Nowego Jorku za 1565zł.


Informacje o wycieczce

 Weź udział w niepowtarzalnym wydarzeniu w świecie mody! 

New York Fashion Week to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń w ciągu roku w świecie mody. Ulice miasta zatłoczone są przez blogerki i gości pokazów ubranych w stylizacje, które stają się wyznacznikami trendów w kolejnym sezonie.

Jeżeli nie jesteś zainteresowany modą, to nic. Wielkie jabłko nie bez powodu jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Wszyscy słyszeli o miejscach takich jak Times Square, Central Park, muzeum MoMa. Jeżeli wolisz omijać zatłoczone przez turystów miejsca, udaj się na Williamsburg. Dzielnica pełna jest hipsterkich, nieodkrytych jeszcze miejsc takich jak niezależne galerie sztuki czy klimatyczne knajpki.

Znaleźliśmy lot w terminie 6-14 wrześnie za 1565zł 

https://www.momondo.pl/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=WAW&SD0=NYC&SDP0=05-09-2018&SO1=NYC&SD1=WAW&SDP1=15-09-2018&AD=1&TK=ECO&DO=true&NA=false&currency=PLN

Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
01-06-2018
San Francisco, Reykjavik

Stolica wolności, San Francisco na początku czerwca na tydzień! + Reykjavik na 2 noce [Loty 1401zł/os]

Już od 1718 zł za osobę

Przedstawiamy Wam cudowną ofertę! Wybierzcie się w tygodniową podróż do słonecznej Kalifornii, przy okazji przesiadek zostańcie 2 noce w stolicy Islandii, Reykjaviku! San Francisco to niekwestionowana stolica wolności, wszelkiej wolności! Oprócz kulturalnego i genderowego centrum SF jest chyba jedynym miejscem, gdzie możecie zobaczyć lwy morskie. Proponujemy Wam wypożyczenie samochodu i udanie się w podróż do pobliskiego Oakland, San Jose oraz wyruszenie nieco dalej na wschód, do przepięknych parków krajobrazowych. Może zdołacie zahaczyć o Reno w Nevadzie, a może postanowicie odwiedzić LA? Benzyna jest tania, opcji jest wiele! Wszystko zależy od Was!

26-02-2018
Mediolan

Fantastyczne spotkanie z modą, kulturą i sztuką czyli Mediolan na przełomie lutego i marca

Już od 73 zł za osobę

Mediolan choć powszechnie uznawany za światową stolicę mody i designu oferuje zdecydowanie więcej niż tylko zakupy.

Niepowtarzalne skarby architektoniczne ukryte wśród nowoczesnej zabudowy, liczne muzea oraz zabytki stanowią świadectwo bogatej historii miasta sięgającej czasów antycznych.

23-04-2018
Tel Awiw

6 dni w Tel Awiw za 804 zł! Nowy Jork Bliskiego Wschodu zaprasza!

Już od 804 zł za osobę

Tel Awiw to najbardziej nowoczesne i najmłodsze miasto w Izraelu. Zaskakujące i zwariowane. Nazywane także Nowym Jorkiem Bliskiego Wschodu. Oferta przez nas przygotowana to 6-dniowe wczasy w Tel Awiwie za 804 zł! 

22-06-2018
Fort Myers

Początek wakacji na Florydzie! Loty + samochód na 12 dni za niecałe 2 tysiące!

Już od 1961 zł za osobę

Wyobraźcie sobie sytuację, w której mówicie swoim pociechom, że z dniem końca roku szkolnego pakujecie się i wylatujecie do krainy DisneyWorldu. Brzmi jak sen? niekoniecznie! Nie z nami! Proponujemy Wam 12 dni w najgorętszym i jednym z najciekawszych miejsc w całych Stanach. Nie mówimy, że możecie jechać jedynie z dziećmi :) Floryda słynie z nocnego życia, pięknych plaż i na pewno nie sposób się tam nudzić!