Okołoweekendowy citybreak w Wilnie już od 243 zł! (lot + hotel)

Informacje o wycieczce

Macie ochotę na wędrówką po ulicach i zaułkach ukochanego miasta Adama Mickiewicza? A co powiecie na weekendowy wypad do pobliskiego, pięknego i tajemniczego Wilna? Litewska stolica już na Was czeka!

 

Wilno jest uważane za jedno z ładniejszych miast w tej części Europy. Jest to miasto o wielu twarzach, zabytkowe ale i kontrastowe. Wielokulturowość Wilna jest dostrzegalna w jego architekturze i wyczuwalna w tajemniczej atmosferze miasta.

Litewska stolica jest bogata w przeróżne zabytki i ciekawe miejsca. Głównym symbolem miasta jest wieża Zamku Giedymina, z której rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama miasta. W samym sercu Wilna znajdziecie największą i najpiękniejszą starówkę w tej części Europy. Ostra Brama, Plac Katedralny, cmentarz Na Rossie to punkty, które koniecznie musicie zobaczyć. Szczególnie godna uwagi jest urzekająca swoją architekturą Ulica Zamkowa oraz Zarzecze cieszące się statusem "Republiki Artystów". Miłośnicy sztuki powinni zajrzeć do nietypowego muzeum - Europos Parkas.

Wielbicielom filmów polecamy zajrzeć na Wileński Międzynarodowy Festiwal Filmowy – Wiosna Filmowa, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych Wilna.

Loty zarezerwujecie poniżej

Nocleg znajdziecie poniżej

Koszty:

Lot na trasie Warszawa - Wilno - Warszawa w cenie 98 zł/ 1 osoba

Zakwaterowanie w Stay Express Hotel w cenie 289 zł/ 2 osoby

Koszt wycieczki dla 1 osoby wyniesie 242,50 zł

* Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: www.dailystar.co.uk, www.estonianexperience.com, www.miceindustrynews.com

 

 

 

Oferta ważna na dzień: 2018-02-12
11-12-2018
Kutaisi

Zima w Gruzji! 5 dni w 3* hotelu w bajkowym Kutaisi tylko 374 zł! [lot 228 zł]

Już od 374 zł za osobę

Nie lubisz srogich, polskich zim? Weź 4 dni wolnego i spędź krótki, zimowy urlop w krainie szumu i upału. Gruzini słyną z niesamowitej gościnności i życzliwości. Rezerwuj tanie loty z Katowic do Kutaisi już dziś i przekonaj się sam!

 

21-12-2018
Porto

Przedświąteczna okazja! Przedłużony weekend w Porto za 552 zł! [lot 339 zł]

Już od 552 zł za osobę

Nie lubisz przedświątecznej gorączki? Zrób sobie urlop! Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Porto i ucieknij przed światecznymi porządkami! Nie czekaj ani chwili!

 

13-10-2018
Bergamo

Włoska uczta! Przedłużony weekend w 3* hotelu w Bergamo tylko 474 zł! [lot 143 zł]

Już od 474 zł za osobę

Nie masz planów na jesienny citybreak? A co powiesz na prawdziwie włoską ucztę? Oferta tanich lotów z Gdańska do Bergamo zabierze Cię do perły Lombardii już za niecałe 3 miesiące! Nie czekaj ani chwili! Łap świetną okazję first minute!

 

05-11-2018
Amman

Niezwykła Jordania! 5 dni w Ammanie za 972 zł! [Lot + Hotel]

Już od 972 zł za osobę

Lubisz Bliski Wschód? Zwiedziłeś już wielkie metropolie i tureckie małe mieściny? Odwiedź koniecznie Amman! Jego totalna 'inność' urzeka każdego! Sprawdź sam!