Okołoweekendowy citybreak w Wilnie już od 243 zł! (lot + hotel)

Informacje o wycieczce

Macie ochotę na wędrówką po ulicach i zaułkach ukochanego miasta Adama Mickiewicza? A co powiecie na weekendowy wypad do pobliskiego, pięknego i tajemniczego Wilna? Litewska stolica już na Was czeka!

 

Wilno jest uważane za jedno z ładniejszych miast w tej części Europy. Jest to miasto o wielu twarzach, zabytkowe ale i kontrastowe. Wielokulturowość Wilna jest dostrzegalna w jego architekturze i wyczuwalna w tajemniczej atmosferze miasta.

Litewska stolica jest bogata w przeróżne zabytki i ciekawe miejsca. Głównym symbolem miasta jest wieża Zamku Giedymina, z której rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama miasta. W samym sercu Wilna znajdziecie największą i najpiękniejszą starówkę w tej części Europy. Ostra Brama, Plac Katedralny, cmentarz Na Rossie to punkty, które koniecznie musicie zobaczyć. Szczególnie godna uwagi jest urzekająca swoją architekturą Ulica Zamkowa oraz Zarzecze cieszące się statusem "Republiki Artystów". Miłośnicy sztuki powinni zajrzeć do nietypowego muzeum - Europos Parkas.

Wielbicielom filmów polecamy zajrzeć na Wileński Międzynarodowy Festiwal Filmowy – Wiosna Filmowa, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych Wilna.

Loty zarezerwujecie poniżej

Nocleg znajdziecie poniżej

Koszty:

Lot na trasie Warszawa - Wilno - Warszawa w cenie 98 zł/ 1 osoba

Zakwaterowanie w Stay Express Hotel w cenie 289 zł/ 2 osoby

Koszt wycieczki dla 1 osoby wyniesie 242,50 zł

* Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: www.dailystar.co.uk, www.estonianexperience.com, www.miceindustrynews.com

 

 

 

Oferta ważna na dzień: 2018-02-12
05-07-2018
Bukareszt

Wakacje! Przedłużony weekend w malowniczym Bukareszcie tylko 601 zł! [lot 328 zł]

Już od 601 zł za osobę

Któż nie słyszał o hrabim Draculi? Dzięki tanim lotom z Warszawy do Bukaresztu możesz poznać jego niesamowitą historię i spędzić uroczy wakacyjny weekend w Transylwanii! Dodatkowo stolica Rumunii to niezwykle przyjazne miasto dla Twojego portfela. Na co czekasz? Rezerwuj już dziś!

 

02-03-2018
Oslo

Przedłużony weekend w fantastycznym Oslo za 445 zł! [Lot + Hotel]

Już od 445 zł za osobę

Już w marcu możesz naprawdę tanio zwiedzić to jedno z najdroższych miast na świecie! Taka okazja może się już nie powtórzyć!

 

21-07-2018
Mediolan-Bergamo

Wakacyjny weekend! Festiwal Latino w Mediolanie za 487 zł! [lot 191 zł]

Już od 487 zł za osobę

Co powiesz na przedłużony weekend w Mediolanie? I to w czasie wakacji! Dzięki tanim lotom z Poznania możesz się znaleźć z końcem lipca w tym nieziemskim, włoskim mieście! Pizza, prosecco, gelato i pasta czekają właśnie na Ciebie! Skorzystaj z promocji już dziś!

 

21-06-2018
Bazylea

Niedoceniony klejnot Europy! 3 dni w Bazylei za 457 zł! [Lot + Hotel]

Już od 457 zł za osobę

Położone u styku trzech państw miasto, w którym mieszka blisko 190 tysięcy ludzi z ponad 120 narodowości! Bazylea urzeka szwajcarskością w niezwykle międzynarodowym stylu!