Orientalna przygoda za 1485 zł! Tanie loty z Polski do Indii!

Informacje o wycieczce

Skuś się na orientalną wycieczkę do Indii! Loty z Polski w bardzo atrakcyjnych cenach - w dwie strony możesz polecieć za 1485 zł za osobę!

Indie określane są jako "kraj legenda". O niewielu miejscach na świecie można powiedzieć w ten właśnie sposób. Indie to nie tylko wspaniała cywilizacja, królestwo bollywodzkiego kiczu i przepychu oraz synonim biedy, ale także prawdziwe cuda natury i przyrody. To właśnie w Indiach występuje największa mieszanka przeróżnych kultur, religii, samaków. Indie to miejsce, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny! 

Już dziś możesz zarezerwować bilet w bardzo atrakcyjnej cenie!

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Planując swoją podróż do Indii, znajdż dla siebie najlepszy nocleg! Najtańszy nocleg w New Delhi możesz zarezerwować już od 23 zł za noc!

Źródło zdjęć: www.krzysztofmatys.pl, www.mandalay.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
26-05-2018
Piza

Przedłużony weekend w Pizie! z Warszawy [loty 132 zł/os]

Już od 398 zł za osobę

Wszyscy robią zdjęcia wspaniałej Krzywej Wieży! Ale czy Wy wykażecie się pomysłowością i wykonacie zdjęcie w perspektywie, której jeszcze nikt nie złapał? :] Piza to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Zachwyca przede wszystkim architekturą i wypełniają je zabytki. Nie zapominajmy jednak,  że leży w regionie pięknej Toskanii, nad rzeką Arno. Mamy nadzieję, że 3 dni starczą Wam, aby się o tym przekonać :]

04-05-2018
New Delhi

Indyjska przygoda! Delhi w maju za 1935 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1935 zł za osobę

Miasto 'siedmu miast' urzeka wszechobecnymi kontrastami! Nowoczesne z jednej, a archaiczne z drugiej strony. 'Must see' każdego globetrottera!

 

17-06-2019
New Delhi

Indie first minute! 9 dni w 3* hotelu w New Delhi za 1915 zł! [lot 1664 zł]

Już od 1915 zł za osobę

Marzysz o wyprawie do Azji? Lubisz oferty first minute? Łap tanie loty z Warszawy do New Delhi i zacznij się szykować już dziś na azjatycką przygodę! Rezerwuj teraz!

 

10-11-2018
New Delhi

Azja first minute! Tydzień w 3* hotelu w malowniczych Indiach za 1721 zł! [lot 1517 zł]

Już od 1721 zł za osobę

Kontynent azjatycki to wymarzony kierunek nie jednego obieżyświata. Dzięki tanim lotom z Karkowa do New Delhi już za niecałe 3 miesiące możesz spędzić niesamowity urlop w Indiach! Na co czekasz? Rezerwuj już dziś!