Panama za 2500 zł/14 dni! (wylot z Berlina+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Panama obfituje w silne kontrasty. Z jednej strony wysokie drapacze chmur, luksusowe budynki, a z drugiej szlacheckie posiadłości, wąskie uliczki i stragany z fast foodami. Może w takim zróżnicowaniu tkwi właśnie jej urok?

Park Narodowy  Soberanía, w którym można podziwiać życie kolibrów, kanał Panamski czy San Blas - archipelag 365 wysp na którym można wypocząć tylko w swoim towarzystwie na jednej z nich, to mocne strony Panamy. Co więcej zabytki takie jak Stare Miasto (wpisane na listę dziedzictwa narodowego UNESCO), pałac prezydencki, Panama Vieja czy katedra San Jose są również jednym z obowiązkowych punktów "must see". A co jeśli zapragniemy odpoczynku? W Rezerwacie Cano Negro będziemy mogli zażyć kąpieli geotermalnych w źródłach wulkanicznych. W podświetlanych basenach otoczonych tropikalną roślinnością każdy z pewnością poczuje się jak w raju.

Gotowi na dwutygodniową przygodę?

Lot:

Berlin - Panama 1944 zł/os.

Zakwaterowanie:

Hostel Backpacker Inn - 1198 zł/2os.

źródło: mckinsey.com, anywhere.com, mpvrealty.com, getwallpapers.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-14
10-09-2018
Toronto

Leć na urlop do Kanady! Tygodniowe wczasy w Toronto za 2044 zł/os! [Loty za 1601 zł/os]

Już od 2044 zł za osobę

Kanada – państwo położone w Ameryce Północnej, które z trzech stron otoczone jest oceanami. Już dziś możesz zarezerwować wczasy w Toronto w bardzo atrakcyjnej cenie! Przeloty oraz zakwaterowanie wyniosą 2044 zł/os!

26-04-2018
Panama City

Kraj na styku kontynentów i oceanów - Panama w rewelacyjnej cenie! (lot+hotel)

Już od 2380 zł za osobę

Szukasz przygód, wrażeń i atrakcji? I to najlepiej  w kraju tak odległym, egzotycznym,  pełnym  barw i kontrastów, a zarazem zachwycającym? W  takim razie zapraszamy do miejsca na styku kontynentów i oceanów - Panamy!

22-06-2018
Fort Myers

Początek wakacji na Florydzie! Loty + samochód na 12 dni za niecałe 2 tysiące!

Już od 1961 zł za osobę

Wyobraźcie sobie sytuację, w której mówicie swoim pociechom, że z dniem końca roku szkolnego pakujecie się i wylatujecie do krainy DisneyWorldu. Brzmi jak sen? niekoniecznie! Nie z nami! Proponujemy Wam 12 dni w najgorętszym i jednym z najciekawszych miejsc w całych Stanach. Nie mówimy, że możecie jechać jedynie z dziećmi :) Floryda słynie z nocnego życia, pięknych plaż i na pewno nie sposób się tam nudzić!

12-10-2018
Fort Lauderdale

Słoneczna Floryda na dwa tygodnie za 3218 zł/os! (wylot z Warszawy + zakwaterowanie)

Już od 3218 zł za osobę

Ten najbardziej słoneczny stan USA słynie z pięknych piaszczystych plaż, tętniącego życiem miasta i luksusowych jachtów.