Panama za 2500 zł/14 dni! (wylot z Berlina+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Panama obfituje w silne kontrasty. Z jednej strony wysokie drapacze chmur, luksusowe budynki, a z drugiej szlacheckie posiadłości, wąskie uliczki i stragany z fast foodami. Może w takim zróżnicowaniu tkwi właśnie jej urok?

Park Narodowy  Soberanía, w którym można podziwiać życie kolibrów, kanał Panamski czy San Blas - archipelag 365 wysp na którym można wypocząć tylko w swoim towarzystwie na jednej z nich, to mocne strony Panamy. Co więcej zabytki takie jak Stare Miasto (wpisane na listę dziedzictwa narodowego UNESCO), pałac prezydencki, Panama Vieja czy katedra San Jose są również jednym z obowiązkowych punktów "must see". A co jeśli zapragniemy odpoczynku? W Rezerwacie Cano Negro będziemy mogli zażyć kąpieli geotermalnych w źródłach wulkanicznych. W podświetlanych basenach otoczonych tropikalną roślinnością każdy z pewnością poczuje się jak w raju.

Gotowi na dwutygodniową przygodę?

Lot:

Berlin - Panama 1944 zł/os.

Zakwaterowanie:

Hostel Backpacker Inn - 1198 zł/2os.

źródło: mckinsey.com, anywhere.com, mpvrealty.com, getwallpapers.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-14
12-10-2018
Cancun

Cancun – 2 tygodnie w Meksyku za 3823 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Już od 3823 zł za osobę

Błękitne morze, biały drobny piasek, pływanie z żółwiami i delfinami? A do tego pyszne, meksykańskie jedzenie? Zapraszamy do Cancun!

10-09-2018
Toronto

Leć na urlop do Kanady! Tygodniowe wczasy w Toronto za 2044 zł/os! [Loty za 1601 zł/os]

Już od 2044 zł za osobę

Kanada – państwo położone w Ameryce Północnej, które z trzech stron otoczone jest oceanami. Już dziś możesz zarezerwować wczasy w Toronto w bardzo atrakcyjnej cenie! Przeloty oraz zakwaterowanie wyniosą 2044 zł/os!

08-11-2018
Barcelona, Boston

Boston z Warszawy, przez Barcelonę! [Loty łącznie 1196 zł/os]

Już od 1196 zł za osobę

Po prostu WOW. Prezentujemy Wam niezwykłą okazję, by spędzić tydzień w Bostonie w doskonałej cenie. To również świetna sposobność, by poznać sławnych doktorów z Boston Massachusetts :) Ale żarty na bok. W trakcie wycieczki możecie obejrzeć mecz jednej z najgorętszych drużyn NBA - Boston Celtics, zwiedzić masę muzeów i nauczyć się sławnego akcentu ludzi z Bostonu. Możecie też nie próżnować w samym Bostonie i wybrać się na krótką wycieczkę do Nowego Jorku, Filadelfii albo nawet do samej Kanady. 

 

01-12-2018
Toronto

First minute! Tydzień w malowniczej Kanadzie za 2332 zł! [lot 1573 zł]

Już od 2332 zł za osobę

Lubisz oferty first minute? To drugie, co do wielkości państwo świata rokrocznie przyciąga setki turystów. Kanada stoi nieco w cieniu Stanów Zjednoczonych, jednak ma do zaoferowania naprawdę wiele. Dzięki tanim lotom z Warszawy do Toronto już na początku grudnia możesz się znaleźć w tym bajecznym mieście. Rezerwuj już dziś!