Poczuj magię Sztokholmu! 3 noce już od 375 zł (lot+ hotel ze śniadaniem)

Informacje o wycieczce

Nie macie planów na kolejny weekend? W takim razie świetnie się składa bo mamy dla Was ciekawą propozycję weekendowego wypadu do Sztokholu!

Sztokholm inaczej "Wenecja Północy" jest jedną z najpiękniejszych stolic świata. Kusi swym malowniczym położeniem, labiryntem wysp i cieśnin z wąskimi uliczkami pełnymi kafejek i antykwariatów. O  urodzie Sztokholmu decyduje oryginalna architektura oraz malownicze położenie w labiryncie wysp i cieśnin. Sztokholm jest miastem wielu kontrastów. Tutaj spokój spotyka się z nowoczesnością,  a tętniące życiem kluby i modne restauracje znajdują się obok bajkowego archipelagu czternastu wysp! Sztokholm jest siedzibą królów  szwedzkich oraz miejscem przyznawani prestiżowej nagrody nobla. Zamek Królewski, Stare Miasto, Pałac Drottningholm, szwedzka osada Hovgarden oraz zabytkowy cmentarz Skogskyrkogarden są obowiązkowymi punktami zwiedzania. Fani muzeów powinni się udać do Muzeum Średniowiecznego Sztokholmu, Muzeum Miejskiego czy bardziej oryginalnego - Muzeum Okrętu "Waza".

Poniżej możecie zarezerwować bilety

Poniżej możecie zarezerwować nocleg w M&S Birgel Jarl- opcja ze śniadaniem.

*Kalkulacja przy założeniu, że w wycieczce biorą udział 2 osoby wyłącznie z bagażem podręcznym.

Źródła zdjęć: www.businessinsider.com.pl, www.podroze.onet.pl, www. przeglad-turystyczny.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-02-15
13-01-2019
Rzym

Zimowy citybreak we Włoszech! 4 dni w 4* hotelu w Rzymie tylko 441 zł! [lot 191 zł]

Już od 441 zł za osobę

Nie odwiedziłeś jeszcze Rzymu? Musisz to nadrobić! Byłeś w Wiecznym Mieście i chcesz tam wrócić ponownie? Nic prostszego! Łap tanie loty z Warszawy do Rzymu i ciesz się krótkim urlopem w stolicy Włoch! Rezerwuj teraz!

 

23-10-2018
Porto

First minute! Jesień w Portugalii! 5 dni w Porto za 713 zł! [lot 414 zł]

Już od 713 zł za osobę

Portugalia przyciąga rokrocznie setki turystów z całego świata. Bliskość oceanu, fantastyczna architektura i genialne zabytki to tylko niektóre z powodów wizyt. Poznaj fenomenalne Porto i dowiedz się, co sprawia, że do Portugalii trzeba wrócić. Dzięki tanim lotom z Warszawy do Porto ta świetna oferta first minute jest w zasięgu ręki.

 

05-09-2018
Wiedeń

First minute! 5 dni w bajecznym Wiedniu tylko 553 zł! [lot 207 zł]

Już od 553 zł za osobę

Stolica Austrii to jedno z najpiękniejszych miast świata. Dzięki tanim lotom z Gdańska do Wiednia możesz spędzić szybki urlop i naładować nieco baterie, zwłaszcza jeżeli nie miałeś na to czasu w sezonie wakacyjnym. Rozkochaj się w Wiedniu!

 

15-06-2018
Kowno

Przedłużony weekend w malowniczym Kownie tylko 416 zł! [Lot + Hotel]

Już od 416 zł za osobę

Położona nad Niemnem i Wilią dawna stolica Litwy zachwyca wspaniałą architekturą oraz bogatą historią. Zjawiskowe zabytki oraz nietuzinkowa atmosfera Kowna zachwyci Cię od pierwszego spotkania. Sprawdź sam!