Poczuj magię Sztokholmu! 3 noce już od 375 zł (lot+ hotel ze śniadaniem)

Informacje o wycieczce

Nie macie planów na kolejny weekend? W takim razie świetnie się składa bo mamy dla Was ciekawą propozycję weekendowego wypadu do Sztokholu!

Sztokholm inaczej "Wenecja Północy" jest jedną z najpiękniejszych stolic świata. Kusi swym malowniczym położeniem, labiryntem wysp i cieśnin z wąskimi uliczkami pełnymi kafejek i antykwariatów. O  urodzie Sztokholmu decyduje oryginalna architektura oraz malownicze położenie w labiryncie wysp i cieśnin. Sztokholm jest miastem wielu kontrastów. Tutaj spokój spotyka się z nowoczesnością,  a tętniące życiem kluby i modne restauracje znajdują się obok bajkowego archipelagu czternastu wysp! Sztokholm jest siedzibą królów  szwedzkich oraz miejscem przyznawani prestiżowej nagrody nobla. Zamek Królewski, Stare Miasto, Pałac Drottningholm, szwedzka osada Hovgarden oraz zabytkowy cmentarz Skogskyrkogarden są obowiązkowymi punktami zwiedzania. Fani muzeów powinni się udać do Muzeum Średniowiecznego Sztokholmu, Muzeum Miejskiego czy bardziej oryginalnego - Muzeum Okrętu "Waza".

Poniżej możecie zarezerwować bilety

Poniżej możecie zarezerwować nocleg w M&S Birgel Jarl- opcja ze śniadaniem.

*Kalkulacja przy założeniu, że w wycieczce biorą udział 2 osoby wyłącznie z bagażem podręcznym.

Źródła zdjęć: www.businessinsider.com.pl, www.podroze.onet.pl, www. przeglad-turystyczny.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-02-15
24-08-2018
Baden-Baden

Fantastyczny Europa Park! Wakacyjny weekend w parku rozrywki tylko 438 zł! [lot 98 zł]

Już od 438 zł za osobę

Rollercoastery, dużo śmiechu, strachu i zabawy – czego chcieć więcej, aby z hukiem zakończyć wakacje? Dzięki tanim lotom z Warszawy do Baden-Baden ta zwariowana rozrywka jest w zasięgu ręki. Pakuj plecak i daj się ponieść dziecięcej przygodzie!

 

07-09-2018
Zurych

First minute! Przedłużony weekend w Zurychu za 768 zł! [lot 270 zł]

Już od 768 zł za osobę

Szwajcaria urzeka i intryguje. Sam Zurych uważany jest za najlepiej zorganizowane miasto na świecie. Chciałbyś poznać ich sekret? Dzięki tanim lotom z Warszawy możesz już we wrześniu wybrać się na niezapomniany citybreak! Nie czekaj!

 

20-04-2018
Sztokholm

Poleć do Sztokholmu na przedłużony weekend za 550 zł/os! (wylot z Katowic+zakwaterowanie)

Już od 550 zł za osobę

Kwietniowa aura sprzyja zwiedzaniu tej jednej z najciekawszych stolic Europy. Dlaczego warto wybrać się do Sztokholmu? Przeczytajcie sami!

13-07-2018
Wilno

Citybreak w środku wakacji! Przedłużony weekend w 3* hotelu w Wilnie jedyne 396 zł! [lot 158 zł]

Już od 396 zł za osobę

Stolica Litwy to przepiękne miasto, które rokrocznie przyciąga tysiące turystów. Promocja na tanie loty z Warszawy do Wilna zabierze Cię na niezapomniany, wakacyjny citybreak. Wyrwij się na 4 dni i poznaj wileński klimat. Nie przegap okazji!