Poczuj magię Sztokholmu! 3 noce już od 375 zł (lot+ hotel ze śniadaniem)

Informacje o wycieczce

Nie macie planów na kolejny weekend? W takim razie świetnie się składa bo mamy dla Was ciekawą propozycję weekendowego wypadu do Sztokholu!

Sztokholm inaczej "Wenecja Północy" jest jedną z najpiękniejszych stolic świata. Kusi swym malowniczym położeniem, labiryntem wysp i cieśnin z wąskimi uliczkami pełnymi kafejek i antykwariatów. O  urodzie Sztokholmu decyduje oryginalna architektura oraz malownicze położenie w labiryncie wysp i cieśnin. Sztokholm jest miastem wielu kontrastów. Tutaj spokój spotyka się z nowoczesnością,  a tętniące życiem kluby i modne restauracje znajdują się obok bajkowego archipelagu czternastu wysp! Sztokholm jest siedzibą królów  szwedzkich oraz miejscem przyznawani prestiżowej nagrody nobla. Zamek Królewski, Stare Miasto, Pałac Drottningholm, szwedzka osada Hovgarden oraz zabytkowy cmentarz Skogskyrkogarden są obowiązkowymi punktami zwiedzania. Fani muzeów powinni się udać do Muzeum Średniowiecznego Sztokholmu, Muzeum Miejskiego czy bardziej oryginalnego - Muzeum Okrętu "Waza".

Poniżej możecie zarezerwować bilety

Poniżej możecie zarezerwować nocleg w M&S Birgel Jarl- opcja ze śniadaniem.

*Kalkulacja przy założeniu, że w wycieczce biorą udział 2 osoby wyłącznie z bagażem podręcznym.

Źródła zdjęć: www.businessinsider.com.pl, www.podroze.onet.pl, www. przeglad-turystyczny.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-02-15
20-10-2018
Tromso

Ultra last minute! 4 dni w bajecznym Tromso za 691 zł! [lot 268 zł]

Już od 691 zł za osobę

Lubisz oferty last minute? Chcesz zobaczyć zorzę polarną? Łap tanie loty z Gdańska do Tromso i wybierz się na fantastyczną przygodę do Norwegii! Na co czekasz?

 

13-01-2019
Kutaisi

Ferie zimowe w Gruzji! 5 dni w bajecznym Kutaisi tylko 268 zł! [lot 198 zł]

Już od 268 zł za osobę

Nie masz pomysłu na spędzenie ferii zimowych? Dzieci jadą na zimowisko, a Ty masz kilka dni wolnego? Wybierz się do malowniczej Gruzji. Łap tanie loty z Wrocławia do Kutaisi już dziś. Nie czekaj ani chwili!

 

06-10-2018
Bratysława

Ultra last minute! Przedłużony weekend w Bratysławie tylko 468 zł! [lot 198 zł]

Już od 468 zł za osobę

Zastanawiasz się, jak spędzić przyszły weekend? Lubisz oferty last minute? Łap tanie loty z Warszawy do Bratysławy i wybierz się do stolicy Słowacji! Pakuj się już dziś!

 

02-10-2018
Nicea

First minute! 5 dni w 3* hotelu na Lazurowym Wybrzeżu tylko 757 zł! [lot 308 zł]

Już od 757 zł za osobę

Lazurowe Wybrzeże nie potrzebuje żadnej rekomendacji. Nawet na początku października region ten będzie przyciągał turystów słoneczną pogodą, piaszczystymi plażami oraz genialną, francuską kuchnią. Wykorzystaj ofertę tanich lotów z Warszawy do Nicei zanim zrobi to ktoś inny. Rezerwuj już dziś!