Przedłużony weekend na Litwie! 4 dni w 3* hotelu w fantastycznym Wilnie tylko 257 zł! [lot 78 zł]

Informacje o wycieczce

Lubisz gościnność i życzliwość naszych wschodnich sąsiadów? Nie masz planów na grudniowy weekend? Łap tanie loty z Gdańska do Wilna i ciesz się krótkim wypoczynkiem na Litwie. Rezerwuj już dziś!

 

Jedna z największych starówek na świecie przyciąga niesamowitą architekturą i znakomitymi zabytkami. Zobacz piękną Górę Zamkową wraz z Zamkiem Górnym i Basztą Gedymina. Nie możesz przegapić także Placu Katedralnego i Ostrej Bramy.

 

Lubisz nietuzinkowe atrakcje? Zwiedź ciekawe Muzeum Pieniędzy, fantastyczne Muzeum Iluzji VILNIL oraz obezwładniającą Galerię Bursztynu.

 

Domowa kuchnia litewska na długo pozostanie w Twej pamięci. Spróbuj obowiązkowo dań z ziemniaków. Przepyszne bliny i wyśmienite cepeliny również muszą znaleźć się na Twoim talerzu – nie pożałujesz!

 

Rewelacyjna oferta czeka właśnie na Ciebie! Łap okazję!

 

Trasa Gdańsk – Wilno odbywa się na pokładzie linii Wizzair. Połączenie między lotniskiem a centrum realizuje wiele środków komunikacji miejskiej, busy oraz taksówki. Podróż pociągiem jest najlepszym cenowo rozwiązaniem. Koszt przejazdu to 0,70 euro, a jego czas to zaledwie 10 min.

 

Bardzo dobry 3* hotel położony w bliskiej odległości od centrum miasta i największych atrakcji. Największymi atutami obiektu są: doskonała lokalizacja, znakomita obsługa oraz szybkie łącze internetowe. Obecnie nocleg dostępny jest z ponad 30% zniżką! Nie czekaj!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: erasmusu.com, flirtingwiththeglobe.com, globalblue.com, dangerous-business.com, eurodirections.com, stagdoinvilnius.com

Oferta ważna na dzień: 2018-10-13
25-04-2019
Billund

First minute! Przedłużony weekend w Legolandzie za 619 zł! [lot 158 zł]

Już od 619 zł za osobę

Kochałeś klocki Lego? Chciałeś spędzić całe dnie na ich układaniu? Zabierz drugą połówkę na krótki urlop do Danii i spełnij swoje marzenia z dzieciństwa! Łap tanie loty z Poznania do Billund już dziś!

 

16-04-2018
Reykjavik

Kraina wody i ognia! 5 dni w Reykjaviku za 778 zł! [Lot + Hotel]

Już od 778 zł za osobę

Kosmiczne krajobrazy, gorące źródła i spokój. Idealne miejsce na zregenerowanie sił i zatrzymanie się choć na chwilę. Leniwy, wyspiarski wypoczynek na odległej Islandii! Nie zwlekaj!

 

31-05-2018
Bratysława

Boże Ciało w Bratysławie!

Już od 517zł za osobę

Chcesz wyjechać na kilka dni, ale nie chcesz przy tym wydawać dużo pieniędzy? Bratysława będzie dla ciebie idealna!

19-09-2018
Bergen

First minute! 5 dni w norweskim Bergen za 625 zł! [lot 178 zł]

Już od 625 zł za osobę

Skandynawowie poznali receptę na długie i szczęśliwe życie. Nazywa się hygge i Ty również dzięki tanim lotom z Gdańska do Bergen możesz poznać tę tajemnicę. Nie czekaj ani chwili! Znajdź wewnętrzny spokój i równowagę oraz zobacz niesamowite fiordy. Norwegia czeka właśnie na Ciebie!