Przedłużony weekend na Litwie! 4 dni w 3* hotelu w fantastycznym Wilnie tylko 257 zł! [lot 78 zł]

Informacje o wycieczce

Lubisz gościnność i życzliwość naszych wschodnich sąsiadów? Nie masz planów na grudniowy weekend? Łap tanie loty z Gdańska do Wilna i ciesz się krótkim wypoczynkiem na Litwie. Rezerwuj już dziś!

 

Jedna z największych starówek na świecie przyciąga niesamowitą architekturą i znakomitymi zabytkami. Zobacz piękną Górę Zamkową wraz z Zamkiem Górnym i Basztą Gedymina. Nie możesz przegapić także Placu Katedralnego i Ostrej Bramy.

 

Lubisz nietuzinkowe atrakcje? Zwiedź ciekawe Muzeum Pieniędzy, fantastyczne Muzeum Iluzji VILNIL oraz obezwładniającą Galerię Bursztynu.

 

Domowa kuchnia litewska na długo pozostanie w Twej pamięci. Spróbuj obowiązkowo dań z ziemniaków. Przepyszne bliny i wyśmienite cepeliny również muszą znaleźć się na Twoim talerzu – nie pożałujesz!

 

Rewelacyjna oferta czeka właśnie na Ciebie! Łap okazję!

 

Trasa Gdańsk – Wilno odbywa się na pokładzie linii Wizzair. Połączenie między lotniskiem a centrum realizuje wiele środków komunikacji miejskiej, busy oraz taksówki. Podróż pociągiem jest najlepszym cenowo rozwiązaniem. Koszt przejazdu to 0,70 euro, a jego czas to zaledwie 10 min.

 

Bardzo dobry 3* hotel położony w bliskiej odległości od centrum miasta i największych atrakcji. Największymi atutami obiektu są: doskonała lokalizacja, znakomita obsługa oraz szybkie łącze internetowe. Obecnie nocleg dostępny jest z ponad 30% zniżką! Nie czekaj!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: erasmusu.com, flirtingwiththeglobe.com, globalblue.com, dangerous-business.com, eurodirections.com, stagdoinvilnius.com

Oferta ważna na dzień: 2018-10-13
07-09-2018
Londyn

Festiwal BBC Proms! Przedłużony weekend w 4* hotelu w Londynie za 532 zł! [lot 238 zł]

Już od 532 zł za osobę

BBC Proms to kultowy cykl koncertów, które odbywają się w Londynie rokrocznie od czerwca do września. Przyciągają miliony melomanów z całego świata. Dzięki tanim lotom z Wrocławia do Londynu możesz znaleźć się na finałowym koncercie w Royal Albert Hall, który jest prawdziwym świętem muzyki. Nie czekaj ani chwili dłużej!

 

07-12-2018
Lizbona

First minute! Zima w Portugalii! 4 dni w 3* hotelu tylko 550 zł! [lot 311 zł]

Już od 550 zł za osobę

Wakacje masz już zaplanowane? Nic straconego! Co powiesz na świetną, zimową ofertę first minute? Dzięki tanim lotom z Warszawy do Lizbony już na początku grudnia możesz się znaleźć w malowniczej stolicy Portugalii. Rezerwuj już dziś i zaplanuj urlop!

 

20-04-2018
Sztokholm

Poleć do Sztokholmu na przedłużony weekend za 550 zł/os! (wylot z Katowic+zakwaterowanie)

Już od 550 zł za osobę

Kwietniowa aura sprzyja zwiedzaniu tej jednej z najciekawszych stolic Europy. Dlaczego warto wybrać się do Sztokholmu? Przeczytajcie sami!

24-08-2018
Fort Lauderdale

Końcówka wakacji na Florydzie! Lot z Warszawy za 1525 zł!

Już od 1525 zł za osobę

Końcówka sierpnia to czas przygotowań do początku roku szkolnego, ochłonięcie po wakacjach i powrót do obowiązków, czekając na nieuniknioną jesień i zimę. A może by tak jednak zaserwować sobie wymarzony koniec wakacji i polecieć na FLORYDĘ?