Przedłużony weekend na Litwie! 4 dni w 3* hotelu w fantastycznym Wilnie tylko 257 zł! [lot 78 zł]

Informacje o wycieczce

Lubisz gościnność i życzliwość naszych wschodnich sąsiadów? Nie masz planów na grudniowy weekend? Łap tanie loty z Gdańska do Wilna i ciesz się krótkim wypoczynkiem na Litwie. Rezerwuj już dziś!

 

Jedna z największych starówek na świecie przyciąga niesamowitą architekturą i znakomitymi zabytkami. Zobacz piękną Górę Zamkową wraz z Zamkiem Górnym i Basztą Gedymina. Nie możesz przegapić także Placu Katedralnego i Ostrej Bramy.

 

Lubisz nietuzinkowe atrakcje? Zwiedź ciekawe Muzeum Pieniędzy, fantastyczne Muzeum Iluzji VILNIL oraz obezwładniającą Galerię Bursztynu.

 

Domowa kuchnia litewska na długo pozostanie w Twej pamięci. Spróbuj obowiązkowo dań z ziemniaków. Przepyszne bliny i wyśmienite cepeliny również muszą znaleźć się na Twoim talerzu – nie pożałujesz!

 

Rewelacyjna oferta czeka właśnie na Ciebie! Łap okazję!

 

Trasa Gdańsk – Wilno odbywa się na pokładzie linii Wizzair. Połączenie między lotniskiem a centrum realizuje wiele środków komunikacji miejskiej, busy oraz taksówki. Podróż pociągiem jest najlepszym cenowo rozwiązaniem. Koszt przejazdu to 0,70 euro, a jego czas to zaledwie 10 min.

 

Bardzo dobry 3* hotel położony w bliskiej odległości od centrum miasta i największych atrakcji. Największymi atutami obiektu są: doskonała lokalizacja, znakomita obsługa oraz szybkie łącze internetowe. Obecnie nocleg dostępny jest z ponad 30% zniżką! Nie czekaj!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: erasmusu.com, flirtingwiththeglobe.com, globalblue.com, dangerous-business.com, eurodirections.com, stagdoinvilnius.com

Oferta ważna na dzień: 2018-10-13
19-01-2019
Belfast

First minute! Ferie w malowniczej Irlandii tylko 386 zł! [lot 119 zł]

Już od 386 zł za osobę

Nie masz planów na ferie zimowe? Lubisz górskie wycieczki? Oferta tanich lotów z Warszawy do Belfastu pozwoli Ci spędzić niesamowity urlop w malowiczej Irlandii. Rezerwuj już dziś!

 

16-05-2018
Wiedeń

Piłkarskie święto w Wiedniu za 272 zł! Druga połowa maja!

Już od 272 zł za osobę

Zbierajcie znajomych, wszystkich, nie tylko zapalonych fanów piłki nożnej. Proponujemy Wam 6 dni w pięknym Wiedniu,  w którym pobyt zwieńczycie na meczu piłkarskim, gdzie lokalna Austria Wiedeń gościć będzie lidera, Red Bull Salzburg.  Nie zapominajcie jednak, że nie samą piłką zyje człowiek i że macie dodatkowe 5 dni na poznanie tego urokliwego miasta.

05-12-2018
Ateny

Mikołajki w Grecji! Pobyt w 3* hotelu w Atenach tylko 300 zł! [lot 130 zł]

Już od 300 zł za osobę

Lubisz podarunki? Zrób sobie mikołajkowy prezent! Wykorzystaj ofertę tanich lotów z Warszawy do Aten i spędź krótki urlop w stolicy Grecji. Rezerwuj już dziś!

 

14-04-2018
Lwów

Lwów - 4 dni w mieście o stu twarzach za 274 zł (lot + zakwaterowanie)

Już od 274 zł za osobę

Tanio, pięknie i kochają tu Polaków. Miasto legenda. Tak najkrócej można określić Lwów.