Przedłużony weekend na Litwie! 4 dni w 3* hotelu w fantastycznym Wilnie tylko 257 zł! [lot 78 zł]

Informacje o wycieczce

Lubisz gościnność i życzliwość naszych wschodnich sąsiadów? Nie masz planów na grudniowy weekend? Łap tanie loty z Gdańska do Wilna i ciesz się krótkim wypoczynkiem na Litwie. Rezerwuj już dziś!

 

Jedna z największych starówek na świecie przyciąga niesamowitą architekturą i znakomitymi zabytkami. Zobacz piękną Górę Zamkową wraz z Zamkiem Górnym i Basztą Gedymina. Nie możesz przegapić także Placu Katedralnego i Ostrej Bramy.

 

Lubisz nietuzinkowe atrakcje? Zwiedź ciekawe Muzeum Pieniędzy, fantastyczne Muzeum Iluzji VILNIL oraz obezwładniającą Galerię Bursztynu.

 

Domowa kuchnia litewska na długo pozostanie w Twej pamięci. Spróbuj obowiązkowo dań z ziemniaków. Przepyszne bliny i wyśmienite cepeliny również muszą znaleźć się na Twoim talerzu – nie pożałujesz!

 

Rewelacyjna oferta czeka właśnie na Ciebie! Łap okazję!

 

Trasa Gdańsk – Wilno odbywa się na pokładzie linii Wizzair. Połączenie między lotniskiem a centrum realizuje wiele środków komunikacji miejskiej, busy oraz taksówki. Podróż pociągiem jest najlepszym cenowo rozwiązaniem. Koszt przejazdu to 0,70 euro, a jego czas to zaledwie 10 min.

 

Bardzo dobry 3* hotel położony w bliskiej odległości od centrum miasta i największych atrakcji. Największymi atutami obiektu są: doskonała lokalizacja, znakomita obsługa oraz szybkie łącze internetowe. Obecnie nocleg dostępny jest z ponad 30% zniżką! Nie czekaj!

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: erasmusu.com, flirtingwiththeglobe.com, globalblue.com, dangerous-business.com, eurodirections.com, stagdoinvilnius.com

Oferta ważna na dzień: 2018-10-13
05-12-2018
Barcelona

Mikołajki w bajecznej Barcelonie za 689 zł! [lot 229 zł]

Już od 689 zł za osobę

Zrób sobie i swoim bliskim mikołajkowy prezent! Łap tanie loty z Katowic do Barcelony i zacznij planować krótki, zimowy wypoczynek już dziś! Na co czekasz?

 

16-04-2018
Reykjavik

Kraina wody i ognia! 5 dni w Reykjaviku za 778 zł! [Lot + Hotel]

Już od 778 zł za osobę

Kosmiczne krajobrazy, gorące źródła i spokój. Idealne miejsce na zregenerowanie sił i zatrzymanie się choć na chwilę. Leniwy, wyspiarski wypoczynek na odległej Islandii! Nie zwlekaj!

 

12-03-2019
Lizbona

5 dni w 3* hotelu w stolicy Portugalii tylko 690 zł! [lot 326 zł]

Już od 690 zł za osobę

Chcesz zobaczyć Ocean Atlantycki? Lubisz robić niespodzianki? Łap tanie loty z Wrocławia do Lizbony i zabierz swoją drugą połówkę do malowniczej stolicy Portugalii. Na co czekasz? Rezerwuj teraz!

 

11-02-2019
Wiedeń

Romantyczne first minute! Walentynki w Wiedniu! 5 dni w 3* hotelu tylko 456 zł! [lot 158 zł]

Już od 456 zł za osobę

Niezapomniane Święto Zakochanych! Nastrojowe spacery, przepiękne Stare Miasto i bajkowe pałace – czy jest coś bardziej romantycznego? Oferta tanich lotów z Gdańska do Wiednia pozwoli Ci zorganizować niesamowite Walentynki! Łap okazję!