Przedłużony weekend w centrum Bawarii! W wakacje, z Katowic! [lot 78 zł]

Informacje o wycieczce

Przedstawiamy Wam ultratanią i przyjemną wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów! Startujemy z Katowic, lądujemy w Memmingen i mamy  pełne 3 dni i 3 noce na zwiedzenie Bawarii i okolic. Wybierzcie jeden z dostępnych kierunków - Monachium, Stuttgart, Ulm, Zurych. Możecie również zostać w samym Memmingen, które zauroczy Was niepowtarzalnym klimatem małego miasteczka!

*Ceny lotów liniami wizzair W TEJ SAMEJ CENIE DLA WSZYSTKICH. Bagaż podręczny - bez dodatkowych opłat (55x40x20cm, waga do 10kg).

Podsumowanie kosztów wycieczki dla dwóch osób:
Loty -> 78 zł/os
Samochód (Z LOTNISKA!) na cały okres wycieczki -> 291/2 -> 146 zł/os
Całość 224 zł/os! (+zakwaterowanie w wybranych PRZEZ WAS miastach)

Bezpośrednie loty Katowice-Memmingem-Katowice:

Samochód na cały okres pobytu, wypożyczenie na lotnisku:

Uczulamy, by wybrać odbiór w terminalu na lotnisku. Pierwsze, trochę tańsze opcje ofertują wypożyczalnię w centrum miasta, co nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem.

Nie proponujemy Wam zakwaterowania, bo sami wybierzecie,  gdzie i na jak długo pojedziecie. Najtańsze i najlepsze zakwaterowanie znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęć: instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-04-07
09-06-2018
Fuerteventura

Kawałek Sahary na oceanie czyli Fuerteventura już od 819 zł! (lot+zakwaterowanie)

Już od 819 zł za osobę

Kawałek pustyni rzucony na wody Oceanu Atlantyckiego – to właśnie Fuerteventura, jedna z wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich.

16-06-2018
Antalya

Diament Riwiery Tureckiej! Tydzień w Antalyi za 1315 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1315 zł za osobę

Słońce, plaża, upał - nie trzeba naprawdę niczego więcej, aby zregenerować siły! To wszystko znajdziesz na boskiej Riwierze Tureckiej. Przekonaj się sam!

 

26-06-2018
Neapol

[Wakacje] Końcówka czerwca w Neapolu. Dwudniowy wypad z Katowic! [Loty od 148 zł/os]

Już od 304-394 zł za osobę

Szybka, dwudniowa akcja - początek wakacji w Neapolu :) Nie myślcie zbyt długo, po prostu kliknijcie i pozwólcie sobie na chwilę relaksu, na zalążek prawdziwych wakacji! Włoska gościnność, pizza, liczne zabytki i wino!

26-06-2018
Tromso

Tygodniowy pobyt w Tromso na początek wakacji [loty od 208 zł/os]

Już od 1270-1360 zł za osobę

Przedstawiamy Wam ofertę wylotu do Norwegii, do miasta położonego za kołem podbiegunowym, do Tromso. Miasto nazywane jest wrotami do arktyki, lecz na początku wakacji panuje tam niezbyt ostry klimat i trwa dzień polarny.  Waszą uwagę przyciągnie na pewno duża ilość drewnianych domów, które liczą ponad 100 lat. Do tego w Tromso znajduje się wiele ciekawych muzeów i szlaków turystycznych.