Przedłużony weekend w centrum Bawarii! W wakacje, z Katowic! [lot 78 zł]

Informacje o wycieczce

Przedstawiamy Wam ultratanią i przyjemną wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów! Startujemy z Katowic, lądujemy w Memmingen i mamy  pełne 3 dni i 3 noce na zwiedzenie Bawarii i okolic. Wybierzcie jeden z dostępnych kierunków - Monachium, Stuttgart, Ulm, Zurych. Możecie również zostać w samym Memmingen, które zauroczy Was niepowtarzalnym klimatem małego miasteczka!

*Ceny lotów liniami wizzair W TEJ SAMEJ CENIE DLA WSZYSTKICH. Bagaż podręczny - bez dodatkowych opłat (55x40x20cm, waga do 10kg).

Podsumowanie kosztów wycieczki dla dwóch osób:
Loty -> 78 zł/os
Samochód (Z LOTNISKA!) na cały okres wycieczki -> 291/2 -> 146 zł/os
Całość 224 zł/os! (+zakwaterowanie w wybranych PRZEZ WAS miastach)

Bezpośrednie loty Katowice-Memmingem-Katowice:

Samochód na cały okres pobytu, wypożyczenie na lotnisku:

Uczulamy, by wybrać odbiór w terminalu na lotnisku. Pierwsze, trochę tańsze opcje ofertują wypożyczalnię w centrum miasta, co nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem.

Nie proponujemy Wam zakwaterowania, bo sami wybierzecie,  gdzie i na jak długo pojedziecie. Najtańsze i najlepsze zakwaterowanie znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęć: instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-04-07
22-04-2018
Korfu

Greckie wakacje w kwietniu! Tydzień na Korfu za 687 zł/os! [Loty już za 132zł!]

Już od 687 zł za osobę

Prawie każdemu marzy się urlop na jednej z greckich wysp. Mają niepowtarzalny klimat, jedzenie, przepiękne plaże i widoki. Przygotowaliśmy dla Was tygodniowy urlop na wyspie Korfu! Za przelot w dwie strony, zakwaterowanie w wysoko ocenianym apartamencie oraz wynajem auta zapłacicie 687 zł/os! Nie zwlekaj! 

01-04-2018
Malta

Mały śródziemnomorski raj - Malta w rewelacyjnej cenie! (lot+hotel)

Już od 776 zł za osobę

Szukacie pomysłu na kwietniowy urlop w klimacie śródziemnomorskim? A co powiecie na mały śródziemnomorski raj? Brzmi ciekawie? W takim razie zapraszamy na malowniczą Maltę!

24-06-2018
Ałmaty

Ałmaty! Poznaj Kazachstan w ciągu 2 tygodni w zaskakująco niskiej cenie!

Już od 1126-1334 zł za osobę

Wybierzcie się w dwutygodniową podróż do największego miasta i dawnej stolicy Kazachstanu! Do zobaczenia jest naprawdę dużo, okolice miasta to przepiękne twory natury, a samo miasto oferuje przykładowo socrealistycną operę z 1934 i katedrę z 1907 roku. Po mieście i obrzeżach poruszamy się świetnie zorganizowaną komunikacją miejską.

21-08-2018
Nowy Jork

Końcówka wakacji w Nowym Jorku! Bezpośrednie loty z Berlina za 1347 zł w dwie strony!

Już od 1347 zł za osobę

Co powiecie na zakończenie wakacji z przytupem? Proponujemy Wam bezpośrednie przeloty z Berlina do Nowego Jorku w fantastycznej cenie! Macie calutki tydzień na zwiedzanie - przez wielu nazywanego - samego centrum świata. Czy zdołacie zwiedzić wszystkie 5 okręgów? Bronks, Brooklyn, Manhattan, Queens i Staten Island czekają! Do tego Broadway, Central Park, Hudson River, wielość teatrów i muzeów, od tych klasycznych po nowoczesne i eksperymentalne. Po prostu wow.