Przedłużony weekend w centrum Bawarii! W wakacje, z Katowic! [lot 78 zł]

Informacje o wycieczce

Przedstawiamy Wam ultratanią i przyjemną wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów! Startujemy z Katowic, lądujemy w Memmingen i mamy  pełne 3 dni i 3 noce na zwiedzenie Bawarii i okolic. Wybierzcie jeden z dostępnych kierunków - Monachium, Stuttgart, Ulm, Zurych. Możecie również zostać w samym Memmingen, które zauroczy Was niepowtarzalnym klimatem małego miasteczka!

*Ceny lotów liniami wizzair W TEJ SAMEJ CENIE DLA WSZYSTKICH. Bagaż podręczny - bez dodatkowych opłat (55x40x20cm, waga do 10kg).

Podsumowanie kosztów wycieczki dla dwóch osób:
Loty -> 78 zł/os
Samochód (Z LOTNISKA!) na cały okres wycieczki -> 291/2 -> 146 zł/os
Całość 224 zł/os! (+zakwaterowanie w wybranych PRZEZ WAS miastach)

Bezpośrednie loty Katowice-Memmingem-Katowice:

Samochód na cały okres pobytu, wypożyczenie na lotnisku:

Uczulamy, by wybrać odbiór w terminalu na lotnisku. Pierwsze, trochę tańsze opcje ofertują wypożyczalnię w centrum miasta, co nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem.

Nie proponujemy Wam zakwaterowania, bo sami wybierzecie,  gdzie i na jak długo pojedziecie. Najtańsze i najlepsze zakwaterowanie znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęć: instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-04-07
12-01-2019
Berlin

First minute! Weekend w 4* hotelu w fantastycznym Berlinie tylko 304 zł! [lot 112 zł]

Już od 304 zł za osobę

Szybki wypad do stolicy Niemiec? Dlaczego nie! Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Berlina i ciesz się weekendowym wypoczynkiem. Wykorzystaj okazję!

 

30-06-2018
Wenecja Treviso

[Wakacje] Wenecja z Krakowa w doskonałej cenie! [loty 159 zł/os]

Już od 727 zł za osobę

Wybierzcie się do Wenecji na przełomie czerwca i lipca! Niegdyś potęga handlowa Morza Środziemnego, teraz jeden z głównych ośrodków kulturalnych świata. Popłyńcie gondolą do teatru, zasmakujcie włoskiej kuchni i cieszcie się niewyobrażalnie piękną architekturą. 

09-06-2018
Tromso

Tygodniowy pobyt w Tromso! z Gdańska, od 1067 zł/os! [lot od 93 zł]

Już od 1067-1162 zł za osobę

Wybierzcie się do miasta leżącego za kołem podbiegunowym, gdzie wcale nie jest tak bardzo zimno z uwagi na silne prądy zatokowe! W czerwcu spotkamy się  tam ze zjawiskiem dnia polarnego! Nie samą zorzą polarną żyje człowiek, Tromso oferuje wiele ciekawych alternatyw spędzania wolnego czasu, od tych aktywnych fizycznie, aż po kulturalne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

10-07-2018
Split

[Wakacje] Chorwacki Split na tydzień!! [loty od 268 zł/os]

Już od 925-1015 zł za osobę

Odkryjcie wspaniałe portowe miasto położone w Dalmacji, nad Morzem Adriatyckim! Przyjemny klimat, wiele atrakcji (m.in. pałac cesarza Dioklecjana, świątynia Jupitera, pozostałości akweduktu) i ciekawe życie nocne!