Przedłużony weekend w krainie fiordów za 730 zł/os! (wylot z Gdańska+zakwaterowanie+samochód)

Informacje o wycieczce

Alesund usytuowane jest u ujścia kilku fiordów: Ellingsøyfjorden, Grytefjorden i Sulafjorden, dlatego stanowi idealną bazę aby zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Malownicze fiordy z wysokimi wodospadami są przez wielu nazywane cudem natury. Podziwiając to piękno tradycyjnej Norwegii i nieskażone środowisko warto zatrzymać na chwilę myśli, bowiem tu czas płynie swoim tempem.

Oprócz głównego punktu naszego citybreak'a warto również zwiedzić samo miasto. Secesyjna architektura z pięknymi  wieżyczkami i ornamentami, a także muzea z pewnością Was zaciekawią. 

Loty:

Gdańsk - Alesund (w obie strony) - 98 zł/os

Zakwaterowanie:

Ytterland Apartments - 726 zł/2 os.

Samochód:

źródło: bildmagnet.com, fram.trekksoft.com, boomsbeat.com, hiveminer.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-24
05-12-2017
Oslo

Oslo za dychę! (z Poznania)

Już od 10zł za osobę

24-03-2018
Tromso

Tanie loty do Tromso na początku wiosny [z Gdańska]

Już od 113 zł za osobę

Tromso to miejsce tętniace życiem, gdzie kultura i natura idą ze sobą w parze. To miasto dla miłośników przyrody, nauki i pięknych widoków. Warto odwiedzić tamtejsze muzea oraz oceanarium. Oczywiście jest to również doskonałe miejsce do obserwacji zorzy polarnej.

09-06-2018
Tromso

Tygodniowy pobyt w Tromso! z Gdańska, od 1067 zł/os! [lot od 93 zł]

Już od 1067-1162 zł za osobę

Wybierzcie się do miasta leżącego za kołem podbiegunowym, gdzie wcale nie jest tak bardzo zimno z uwagi na silne prądy zatokowe! W czerwcu spotkamy się  tam ze zjawiskiem dnia polarnego! Nie samą zorzą polarną żyje człowiek, Tromso oferuje wiele ciekawych alternatyw spędzania wolnego czasu, od tych aktywnych fizycznie, aż po kulturalne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

02-03-2018
Oslo

Przedłużony weekend w fantastycznym Oslo za 445 zł! [Lot + Hotel]

Już od 445 zł za osobę

Już w marcu możesz naprawdę tanio zwiedzić to jedno z najdroższych miast na świecie! Taka okazja może się już nie powtórzyć!